Не пью, не курю• 07 декабря 2022
Измена?
Нашла переписку у мужа с девушками... виртуальный секс... обычные фото друг другу тоже шлют...и пошлые картинки с интернета при виртуальном секс..
У нас секс редко...всегда списывала на его темперамент...мне секса не хватает мягко говоря...
Переписывается он и в рабочие время и не раз замечала с туалета выходит со стояком
Бля, двое детей...13 лет вместе...у меня мозг кипит...
Лет 10 назад я за таким его уже ловила...была постоянная мадам с россии.. я уже не помню, но они даже созвонились помоему...
Не знаю долго ли были перерывы..
Заметила эти стояки дома...и начала подозревать
. Вчера залезла в телефон.
Война, декрет....и вообще с этим человеком я хотела встречать старость..
Я не понимаю, что делать... поделиться таким не скем...
Не знаю долго ли были перерывы..
. Вчера залезла в телефон.
Не пью, не курю
• 07 декабря 2022
Ответ дляOnyx83
10 лет назад вы это молча проглотили и родили второго ребенка, да?
Был скандал конечно...разговоры... потом вроде не было нечего такого...или не было или не замечала
Не пью, не курю
• 07 декабря 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
А это измена? Вроде как парнуху посмотрел 😂
А вы считаете нет?
Калёва Замалёва• 07 декабря 2022
Ответ дляПатриоточка
Зрадьте і отримайте моральну втіху.
Тоже вирт или реальный? Вы на что автора толкаете? Двое детей, в стране война... Господи, практически все мужчины изменяют, а тут такая безобидная форма)))
Калёва Замалёва• 07 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
А вы считаете нет?
Пост 9
Неприятно- но не критично. Почему он с вами не спит? Дро@ь лучше что ли?
Не пью, не курю
• 07 декабря 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Безобидная?? Мне кажется мне в душу наплевали и еоги витерли... дрочить при мне и детях в туалете с разными телками...
Патриоточка• 07 декабря 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Ну якщо її це мучить і болить в душі, то чому б не відновити рівновагу і не укріпити стосунки теж ’безобідним’ фліртом?)
Будьте так ласкаві• 07 декабря 2022
Ну он такой у вас изначально. Да и в реале изменяет, привыкайте
Калёва Замалёва• 07 декабря 2022
Ответ дляПатриоточка
Если автору зайдет, почему нет)))
Патриоточка• 07 декабря 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Если автору зайдет, почему нет)))
Допоможе справитися з образою -- сто відсотків. В мене була схожа ситуація, не шкодую абсолютно.
Ванна Тазиковна• 07 декабря 2022
Та зацмитесь собой. Морально себе скажите что открыты к новым отношениям. Найдите для общения мужчину.
Все. Пусть ваш муж делает что хочет
ДА да да• 07 декабря 2022
Ответ дляПатриоточка
Зрадьте і отримайте моральну втіху.
Відколи знущання над собою дає моральну втіху?
МеняАЖтрусит• 07 декабря 2022
А мне вас, автор, ни капельки не жалко
Представляю как вы его достали.....
Вы для него вчерашний день, забытый сон, прокисший борщ.....
Лучше не лезть к нему, а то попадете под горячую руку и ещё по морде получите.....
Представляю как вы его достали.....
Патриоточка• 07 декабря 2022
Ответ дляДА да да
А чому одразу ’знущання над собою’? Уявіть ситуацію -- ви дізналися, що чоловік потайки спілкується з іншою. Варіантів два -- мучитися і шукати причини його поведінки в собі, плекати комплекси, або ж аналогічно пофліртувати з розумним і симпатичним чоловіком. У мене був другий варіант) Ще й так склалося, що він випадково прочитав його повідомлення, вірші, які він мені писав... Мого чоловіка наче підмінили, став уважним і турботливим, бо зрозумів, що я цікава іншим чоловікам і він може мене втратити. Для наших стосунків це стало величезним поштовхом до поліпшення)
ДА да да• 07 декабря 2022
Ответ дляПатриоточка
Пофліртувати - це одне. А зрадити з чоловіком, з яким і до якого немає почуттів (а їх немає, бо це зрада для певної користі, як ви кажете), то так, для психологічно адекватної жінки це швидше знущання
Патриоточка• 07 декабря 2022
Ответ дляДА да да
Про зраду, принаймні в фізіологічному розумінні, не йшлося. Хоча, зрештою, кожен сам вкладає власне розуміння у поняття ’зрада’. Для когось просто віртуальне спілкування з іншою -- вже зрада. Я свого часу спробувала поглянути на таку поведінку чоловіка з максимальною поблажливістю, але спробувати віддзеркалити її, щоб він відчув себе на моєму місці. Це дало результат.
ДА да да• 07 декабря 2022
Ответ дляПатриоточка
І не завжди чоловік відреагує як ваш.
Якщо спілкування з іншою через те, що до своєї вже немає почуттів, то інш чоловік не тільки не допоможе, а ще й пришвидшить розставання, ще й з більш негативним ставленням до жінки
Патриоточка• 07 декабря 2022
Ответ дляДА да да
І не завжди чоловік відреагує як ваш.
Якщо, як ви пишете, ’почуттів немає’, то він раніше чи пізніше все одно піде. Не спробуєш -- не дізнаєшся.
ДА да да• 07 декабря 2022
Ответ дляПатриоточка
Та суть не в тому, щоб не пішов. Хай йде, якщо немає почуттів. Мова про те, щоб не нищити самоповагу жінки, тому що секс з байдужим чоловіком якраз таки на цьому позначається (емоційно, психологічно, енергетично)
Я-ваш шанс• 07 декабря 2022
Так, а чого не додрачує? З туалета зі стояком ... тупе якесь воно у Вас, вибачте, Автор