ЛижТолько• 08 декабря 2022

Світло є з 22.00

І дотепер..
в мене вже травма якась, сиджу і переживаю замість роботи.
До вчора світло будо приблизно по 1,5-2 години на добу, вже написали звернення головному дядьку нашої області.
Це такий стрес, дім у нас вест на електриці, натрапила вже так, що у футболці жарко (до цього ходила у куртці по квартирі)

Це мені здається як з голодом, коли людина голодувала, потім робить запаси завжди 😥😥😥
автор ЛижТолько • 08 декабря 2022
Все, вимкнули
Сподіваюся, що за графіком о 16 ввімкнуть
В шоколаде• 08 декабря 2022
Ответ дляЛижТолько
Все, вимкнули
Они решили вас успокоить)))
автор ЛижТолько • 08 декабря 2022
Ответ дляВ шоколаде
Они решили вас успокоить)))
😂😥🙈
миссАрфография• 08 декабря 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Є місця, де четверту добу відсутнє світло(передмістя Одеси, Таірово, ’багаті села’)
Я с Таирова, свет был сутки без выключений, только выключили в 12