ЛижТолько• 08 декабря 2022

Світло є з 22.00

І дотепер..
в мене вже травма якась, сиджу і переживаю замість роботи.
До вчора світло будо приблизно по 1,5-2 години на добу, вже написали звернення головному дядьку нашої області.
Це такий стрес, дім у нас вест на електриці, натрапила вже так, що у футболці жарко (до цього ходила у куртці по квартирі)

Це мені здається як з голодом, коли людина голодувала, потім робить запаси завжди 😥😥😥
ТигрЛьвович• 08 декабря 2022
Є місця, де не виключають зовсім.
Подмигашка• 08 декабря 2022
Ви з Одеси ?
автор ЛижТолько • 08 декабря 2022
Ответ дляПодмигашка
Ви з Одеси ?
Ні, Київщина
Херсон це Україна• 08 декабря 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Є місця, де не виключають зовсім.
Є місця, де четверту добу відсутнє світло(передмістя Одеси, Таірово, ’багаті села’)
Херсон це Україна• 08 декабря 2022
Ответ дляПодмигашка
Ви з Одеси ?
От от. Там складно...
Дядя Жора• 08 декабря 2022
Это так и есть) Света нет-переживаешь когда включат, а если включили и долго есть, тоже начинаешь переживать-почему не по графику и когда ж тогда след. отключение
Уже как собака Павлова-ем не когда хочу, а когда есть возможность. Хожу по квартире и не знаю что ещё зарядить, постирать и т.д., а то вдруг потом света не будет
В шоколаде• 08 декабря 2022
А я утром сегодня истерически смеялась)))
Вчера свет был днём всего два часа, потом выключили. Включили в 12 ночи. Но я уже дремала. Утром проснулась, свет есть. Пошла умылась, только к чайнику включить его, и свет снова вырубили
Это намек, что нужно днём спать, а все дела по ночам делать, или как?)
автор ЛижТолько • 08 декабря 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Я розумію
Але у нас така ситуація вже більше трьох тижнів.
У нас один великий будинок електричний на все місто.
Все місто виключене по графіку, з газом і опателянням, а ми на екстрених відключеннях без нічого
Леннон_Жив!• 08 декабря 2022
Это подозрительно. Наверняка какой-то подвох))))
Подмигашка• 08 декабря 2022
Бо у Одесі сутки не будуть виключать, щоб квартири прогрілись !
автор ЛижТолько • 08 декабря 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я теж переживаю 😥😥😥
Пи Пи Пилюля• 08 декабря 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Фонтанка , не отключают вообще многие улицы
Большой секретик• 08 декабря 2022
У нас теж все на електроенергії вдома. І вода, і плита, і опалення (хоч і на дровах), але потребує насос електрики. Тому, ми очікуючи війну - купили один генератор великий. З війною вже малий ще інверторний і акумулятори. Бо якщо будемо сидіти зовсім без струму, то взагалі і вмитися не вийде))
Може, і вам над таким задуматися?
автор ЛижТолько • 08 декабря 2022
Ответ дляБольшой секретик
Може, і вам над таким задуматися?
Наше осбб збирає гроші на генератор
Большой секретик• 08 декабря 2022
Ответ дляЛижТолько
Наше осбб збирає гроші на генератор
Ну, то й добре)
Почекайте, як не хочете купувати особистий) Бо треба думати і про можливий блекаут на кілька днів/тиждень й більше(
Моська-слон• 08 декабря 2022
У нас тоже после таких длительных отключений и жалоб как-то 20 часов подряд свет был. И дом прогрелся, и постирала, и еды наготовила.
Сегодня у нас не очень( сначала с 20:00 вчерашнего дня и до 4 утра не было света, сейчас в 8 опять выключили, надеюсь до 12. Холодновато(
автор ЛижТолько • 08 декабря 2022
Ответ дляБольшой секретик
Ну, то й добре)
Особистий боюсь купувати у квартиру. На мій погляд це протирічить правилам безпеки
автор ЛижТолько • 08 декабря 2022
Ответ дляБольшой секретик
Ну, то й добре)
Ми практично в цьому блекауті вже живемо 3 тижні
Большой секретик• 08 декабря 2022
Ответ дляЛижТолько
Ви можете на балконі його встановити (це не суперечить правилам безпеки). І гофрою вивести вихлопи, аби не диміло сусідам.
Большой секретик• 08 декабря 2022
Ответ дляЛижТолько
Ну, у нас також струм рідко буває)
Але так, аби більше 3-х днів не вмикали, то ще не було
Зоя Жорівна• 08 декабря 2022
У нас пока тоже. По расписанию через 20 минут должны выключить. Ночью сегодня не выключали
Пи Пи Пилюля• 08 декабря 2022
Ответ дляПодмигашка
Это на словах, а на деле так((
💡 свет дали, но его у многих нет из-за выхода из строя различных сетевых устройств, щитовых, подстанций и т.д.
Котик-Пупсик• 08 декабря 2022
Ответ дляПодмигашка
Ви з Одеси ?
У нас вчера как в 17.00 включили и до сих пор есть
Херсон це Україна• 08 декабря 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
У знайомих на днях наче вже світло дали і... 5 хв роботи, згорів трансформатор...
ЛЮБА• 08 декабря 2022
Нам не угодить , нет света плохо , есть свет та же фигня ))) радуйтесь молча , счастье любит тишину !!!!
Я вот радуюсь , успела приготовить капучино и выключили свет, но мне уже пофиг , так как ем тирамису и пью капучино посыпаное какао )))
автор ЛижТолько • 08 декабря 2022
Ответ дляБольшой секретик
Але хто ж знає, якщо вітром принесе сусідам в вікна, ще помруть, а мені потім сидіти у в’язниці
Большой секретик• 08 декабря 2022
Ответ дляЛижТолько

не перегинайте, аж так не занесе))

+зараз зима
вікна в основному зачинені
але то лише вам вирішувати
автор ЛижТолько • 08 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Тема про те, що вже не можу радіти, все чекаю, в чому ж підвох?
І наскільки потім вимкнуть враховуючи, що було вімкнено не по графіку.
Це вже шиза якась 😂
Тірамвсу ви самі приготували?
ЛЮБА• 08 декабря 2022
Ответ дляЛижТолько
Це вже шиза якась 😂
Тірамвсу ви самі приготували?
Да сама))) только обычно я печеньки сама пеку , но с этим светом решила не рисковать купила. Очень вкусно))) по рецепту Глинской готовлю, только яйца перепелиные покупаю .
lorena28071970• 08 декабря 2022
Ответ дляПодмигашка
Ви з Одеси ?
На Королева( в Одессе) 4-е сутки нет света