08 декабря 2022

Игра имеджинариум

Добрий день, хто має дома гру імеджинаріум? Можливо купували вже додатки до неї чи грали, який додаток самим кращий, на вашу думку? Дякую
А Я Самая Самая 08 декабря 2022
Це річ дуже суб´єктивна, краще подивіться в інтернеті різні додатки, щоб зрозуміти, які карти сподобаються саме Вам. В Імаджинаріумі картинки програють у порівнянні з Діксітом, але має право на існування теж)
автор Дама с заначкой 08 декабря 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Це річ дуже суб´єктивна, краще подивіться в інтернеті різні додатки, щоб зрозуміти, які карти сподобаються саме Вам. В Імаджинаріумі картинки програють у порівнянні з Діксітом, але має право на існування теж)
Дякую, ми просто купили імеджинаріум, то і додатки треба брати їхні... Звісно зараз вже би не брали імеджинаріум