Кыся-брыся• Изменено 08 декабря 2022

Чия квартира?

Постараюсь коротко. Є квартира моєї бабусі нею колись приватизована. Бабуся написала заповіт на свого сина, сина, мого батька. Мій батько нічого не робив з нею, з доками. Помер. В квартирі є прописані внуки бабусі, які проживають за кордоном. Чия квартира, на кого оформляти документи? Батько помер теж давненько.
Гуру троллинга• 08 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Абсолюлно реальная ситуация, жаль, что вы не понимаете чути
Він частку міг отримати без суду, просто в нотаріуса.
От реально прийти до нотаріуса, все
inna5577• 08 декабря 2022
Ответ дляГуру троллинга
От реально прийти до нотаріуса, все
Ну, пришел, нотариус ему отказала, что делать, пошел в суд. Но вопрос же не в этом, он не оформил на себя документы, кому участок достанется?
Оле Лукойе• 08 декабря 2022
Ответ дляinna5577
якщо спадкоємці інваліда приймуть спадщину, їм дістанеться його частка (поділять її між собою)
інша частина так і буде у спадкоємця за законом
rybka21• 08 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Ні, не розумію.
Обов´язкова частина це до нотаріуса
rybka21• 08 декабря 2022
Ответ дляinna5577
На якій підставі відмовила? Може, в нього не вистачало якихось документів, тільки це спадає на думку
inna5577• 08 декабря 2022
Ответ дляОле Лукойе
А за якою нормою закона вони приймуть спадшину, якщо на момент смерті померлому та земля не належала?
rybka21• 08 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Якщо він прийняв спадщину, вона йому належала. Наявність свідоцтва про право на спадщину не є обов´язковим, якщо ви про це.
За нормами спадкового права спадщина належить спадкоємцям з моменту її відкриття
inna5577• 08 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Ок, дякую за розяснення
inna5577• 08 декабря 2022
Ответ дляrybka21
А якщо спадкоємці не звернуться до нотаріуса про туземлю, є якісь строки?
rybka21• 08 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Звичайно, 6 місяців.
Але якщо вони проживали зі спадкодавцем, то вважаються такими, що фактично прийняли спадщину, з чого б не складалась спадкова маса
Оле Лукойе• 08 декабря 2022
Ответ дляinna5577
на підставі рішення суду я так розумію вона йому належала
цілком ймовірно, що буде ще один судовий процес
inna5577• 08 декабря 2022
Ответ дляОле Лукойе
Та можливо
автор Кыся-брыся • 08 декабря 2022
Ответ дляОле Лукойе
От вони і прийняли спадщину і можуть звернутися до нотаріуса за отриманням свідоцтва.
Заяву про прийняття спадщини після бабусі ніхто не писав?
з Ваших слів, батько спадщину не прийняв
Так, ніхто не писав.
inna5577• 08 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Звичайно, 6 місяців.
Дякую
rybka21• 08 декабря 2022
Ответ дляОле Лукойе
Я не можу це коментувати, бо не бачу рішення.
автор Кыся-брыся • 08 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Як саме вони ’претендують’?
Є родинна домовленість кому має належати квартира. Але з доками вийшла засада. Треба вийти на якийсь результат.
автор Кыся-брыся • 08 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Батько був зареєстрований в квартирі?
Виявилось, що був.
rybka21• 08 декабря 2022
Ответ дляКыся-брыся
Виявилось, що був.
О, ну це зовсім міняє справу.
Тепер його ’прописаним’ дітям треба йти до нотаріуса. І ніяких перешкод для спадкування ними після батька немає.
rybka21• 08 декабря 2022
Ответ дляКыся-брыся
Якщо за цією домовленістю квартиру має отримати хтось не зареєстрований, то це теж можливо вирішити в нотаріуса.
автор Кыся-брыся • 08 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Так, хоче отримати не зареєстрований. Дякую за відповідь.
Гуру троллинга• 08 декабря 2022
Ответ дляКыся-брыся
Якщо від смерті батька не спливло 6 міс., ьо байдуже, чи з ним зареєстровані, чи ні. Просто вступаєте у спадщину.цдіть до нотаріуса.
rybka21• 08 декабря 2022
Ответ дляГуру троллинга
Та спливло