Кыся-брыся• Изменено 08 декабря 2022
Чия квартира?
Постараюсь коротко. Є квартира моєї бабусі нею колись приватизована. Бабуся написала заповіт на свого сина, сина, мого батька. Мій батько нічого не робив з нею, з доками. Помер. В квартирі є прописані внуки бабусі, які проживають за кордоном. Чия квартира, на кого оформляти документи? Батько помер теж давненько.
Гуру троллинга• 08 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Абсолюлно реальная ситуация, жаль, что вы не понимаете чути
Він частку міг отримати без суду, просто в нотаріуса.
От реально прийти до нотаріуса, все
Оле Лукойе• 08 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Ну, пришел, нотариус ему отказала, что делать, пошел в суд. Но вопрос же не в этом, он не оформил на себя документы, кому участок достанется?
якщо спадкоємці інваліда приймуть спадщину, їм дістанеться його частка (поділять її між собою)
інша частина так і буде у спадкоємця за законом
Ответ дляinna5577
А за якою нормою закона вони приймуть спадшину, якщо на момент смерті померлому та земля не належала?
Якщо він прийняв спадщину, вона йому належала. Наявність свідоцтва про право на спадщину не є обов´язковим, якщо ви про це.
За нормами спадкового права спадщина належить спадкоємцям з моменту її відкриття
Ответ дляrybka21
А якщо спадкоємці не звернуться до нотаріуса про туземлю, є якісь строки?
Оле Лукойе• 08 декабря 2022
Ответ дляinna5577
на підставі рішення суду я так розумію вона йому належала
цілком ймовірно, що буде ще один судовий процес
Кыся-брыся
• 08 декабря 2022
Ответ дляОле Лукойе
От вони і прийняли спадщину і можуть звернутися до нотаріуса за отриманням свідоцтва.
Заяву про прийняття спадщини після бабусі ніхто не писав?
з Ваших слів, батько спадщину не прийняв
Так, ніхто не писав.
Кыся-брыся
• 08 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Як саме вони ’претендують’?
Є родинна домовленість кому має належати квартира. Але з доками вийшла засада. Треба вийти на якийсь результат.
Кыся-брыся
• 08 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Батько був зареєстрований в квартирі?
Виявилось, що був.
Кыся-брыся
• 08 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Якщо за цією домовленістю квартиру має отримати хтось не зареєстрований, то це теж можливо вирішити в нотаріуса.
Так, хоче отримати не зареєстрований. Дякую за відповідь.
Гуру троллинга• 08 декабря 2022
Ответ дляКыся-брыся
Якщо від смерті батька не спливло 6 міс., ьо байдуже, чи з ним зареєстровані, чи ні. Просто вступаєте у спадщину.цдіть до нотаріуса.