Плекаю думи• 08 декабря 2022
Кто пользуется этой горелкой?Поломался рычаг
Можно как то починить? И может ли этот рычаг стоять всегда на включении,газ вроде не просачивается.
Баба_Воля• 08 декабря 2022
Це той, що балончик тримає міцно до трубки всепедину плити?
Ну, ризиковано, як на мене.
Плекаю думи
• 08 декабря 2022
Ответ дляБаба_Воля
Ну, ризиковано, як на мене.
Да он держит а чтоб включить надо конфорку провернуть.
Баба_Воля• 08 декабря 2022
Ответ дляПлекаю думи
Якщо зовсім припекло, то треба балончик якось підперти, щоб дуже щільно прилягав до трубки. Ну і ви же в курсі, що як виключили плиту, балончик треба одразу виймати, і встановлювати безпосередньо перед включенням.
Плекаю думи
• 08 декабря 2022
Ответ дляБаба_Воля
А зачем вынимать балончик?
Баба_Воля• 08 декабря 2022
Ответ дляПлекаю думи
А зачем вынимать балончик?
Це в інструкції написано. Навіть при фіксації ричажком клапан балончика негерметично прилягає до трубки, газ виходить.