Маманя• 08 декабря 2022

Що для вас - деградує та ні?

Часто читаю в темах, як про жінок пишуть, мовляв, деградує. В основному, як жінка пише з помилками, негарно вбрана, чи фігура не ідеальна, чи косметолога не відвідує… ще й турецькі серіали дивиться, книжок не читає, в математиці слабка, а як безробітна чи у декреті, то також дорікають. Словом, ви, мабуть, також помітили, що тут часто вживають ущіпливе «деградує», «не розвивається». Напишіть, що для вас ознака деградації жінки та ознаки розвитку? П.С.пропоную ділитися думками, згадавши довоєнні часи. Оскільки зараз, під час війни, багато хто у скрутних умовах, багато в кого боротьба за життя чи молитви за рідних, військових… Тому в довоєнні часи що саме для вас ознаки розвитку жінки та навпаки?
Утка_в_тапках• 08 декабря 2022
якось прийшла до мене дівчина і вона почала мені показувати як краще складати кульочки....їй 24 і троє дітей...я випала в осад))))

автор Маманя • 08 декабря 2022
Особисто для мене, як людина читає, багато, різного, гарного, сучасного, сильного, то вона точно не деградує. А як має улюблену справу (не обов‘язково роботу, хоча якщо робота і є улюбленою справою, то це плюс) для душі, то також це розвиток.
ОйЙой• 08 декабря 2022
Моя знакомая начала бухать. Вроде работала норм, но начала пить и все пошло прахом
автор Маманя • 08 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
А що за курточки? Ну, в 24 троє дітей… то мабуть добре (як діти бажані, і всі нагодовані, та в достатку).
Утка_в_тапках• 08 декабря 2022
коли людина живе інтересами чоловіка та дитини, це перше що на думку спало
Патриотка• 08 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
А тут много таких тем: «ребёнку куплю, мужу куплю, а на себя жалко тратить»
Утка_в_тапках• 08 декабря 2022
Ответ дляМаманя
не курточки, а кульочкі, з якими до магазину ходять.
ну вибачте, в 24 і троє дітей...ну таке...вона хотіла в Ірпіні йти двірником, бо за це квартиру дають. При чому самі живуть в Києві

Цветок Мира• 08 декабря 2022
Бывшая жена по скайпу часами обсуждала с подругами сериал,причем создавала конференцию на 3-4 человека,дура тупая
Напланетянка• 08 декабря 2022
Сейчас считаю себя деградантом. При этом спортом занимаюсь, к косметологу хожу, за волосами ухаживаю. Просто в данный момент без работы, сижу очень часто здесь, ничему новому не обучаюсь, читать лень, выхожу только в магазин и спортзал, с каждым днем тупею (так мне кажется)
Утка_в_тапках• 08 декабря 2022
Ответ дляПатриотка
а потом такие женщины заявляют ’ я на тебя жизнь потратила и тп....’ жаль таких
Патриотка• 08 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Да да
автор Маманя • 08 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
А… прочитала, думала, може у вас якийсь бізнес спільний. Дивлюся, у блогерів зарпз купа дітей, молоденькі, а діток багато, видно, популярно. Хоча дитина - це так відповідально.
ОйЙой• 08 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
А я работаю, каждый день у меня какой то зум обучающий, но мне все это не интересно. Спортом не занимаюсь, хобби не имею. Считаю, что не развиваюсь
автор Маманя • 08 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
То ви, мабуть, багато знаєте зі сфери краси.
Гага Газу• 08 декабря 2022
Деградация - это движение назад. То есть человек был в одном положении, на одном уровне развития, а потом съехал вниз.
Очевидно, что это не имеет никакого отношения к тем, кто пишет с ошибками. Причем здесь сериалы, тоже не понятно.
Для меня это, например, спивающийся человек. Или тот, кто с определенного уровня жизни скатился в пропасть вследствие наркозависимости.
автор Маманя • 08 декабря 2022
Ответ дляЦветок Мира
Ого, а що за серіал?
автор Маманя • 08 декабря 2022
Ответ дляГага Газу
А ви не помічали, як тут в темах деяких пишуть і дорікають про помилки?
Напланетянка• 08 декабря 2022
Ответ дляМаманя
Честно, так и есть. Я б могла спокойно работать диетологом, продавать косметику или работать фитнесс тренером. Слышала это неоднократно от знакомых. Но развиваться в этом русле желания нет
ТелаЧьи нежноСти• 08 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Ащо в цьому поганого?

Гага Газу• 08 декабря 2022
Ответ дляМаманя
Замечала, но если человек и не умел никогда писать без них, причем здесь деградация?
Утка_в_тапках• 08 декабря 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Ащо в цьому поганого?
ви про дітей чи кульочки?))
ТелаЧьи нежноСти• 08 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
ви про дітей чи кульочки?))
Про кульочки))
автор Маманя • 08 декабря 2022
Ответ дляГага Газу
В тім то й річ, не знаю. Також про серіали тут дорікання читала. Не дивлюсь турецькі, дивлюсь інші, але проти турецьких нічого не маю. Чому тут це вважають деградацією, не знаю. Мої бабусі дивилися бразильські, так, бабусі не науковці, звичайні були, гарні люди. Тому й тему створила. Щодо косметолога також. Тут дорікають, що жінки не доглянуті… що це погано. Але ж у багатьох може просто не бути грошей.
автор Маманя • 08 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
Фітнес-тренер це цікаво. Моя приятелька безкоштовно уроки веде. В інсті дала оголошення, збираються дівчата її міста, вона веде уроки. Класно виходить. Плюс спілкування.
Утка_в_тапках• 08 декабря 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Про кульочки))
честно скажу, не пам´ятаю, до чого вона це почала показувати, я просто згадала свої перші враження до цієї дівчини
Напланетянка• 08 декабря 2022
Ответ дляМаманя
Автор, вот поэтому я и считаю себя деградирующей (и всех, кто в моем положении). У меня масса возможностей куда двигаться и чем заниматься, а я сижу и жду окончания войны. Зачем спрашивается? Головой понимаю, но ничего не делаю. Вот это оно….
Забыла что?• 08 декабря 2022
Деградує і не розвивається - це про різне. Не бачу нічого поганого в серіалах. Деградувати (втрачати навички), звісно, погано. Але далеко не все, що зараз подають як розвиток, дійсно розвиток.
автор Маманя • 08 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
А я часто дивлюся на ютубі сюжети про наших військових, наших героїв… та пишу коментарі підтримки. Так, нічого не роблю, реву часто… але саме так виходить мій стрес (а могла би мову якусь вчити, а ні, сиджу і дивлюся, і кожному подумки дякую за захист…). Може у вас також стрес.
Муркамурковна• 08 декабря 2022
Для мене нема деградації.... Бо кожній деградації є своє пояснення... Часто це псих розлади, депресії, апатія і тд
Рву и мечу• 08 декабря 2022
Ответ дляЦветок Мира
А ми тут холостяка так обговорюємо всім форумом