ПлюшкамиБалуюсь• 09 декабря 2022
А давайте про подарунки
Скоро Різдво, Новий рік. Давайте ділитись ти, хто які подарунки приготував своїм дітям. Особисто я ще навіть не маю ідей)
Рассказница• 09 декабря 2022
Сын хочет генератор и vr очки. Генератор будет в виде аккумулятор + инвертор, а очки на Розетке куплю
Укр_жіночка• 09 декабря 2022
Автор, мої діти не знають, що хочуть. Син хоче планшет, але це зарано і дорого (тис 15-18).
Басноплетка• 09 декабря 2022
10 лет, беспроводные наушники прикольные светящиеся, меховая сумка, набор для создания украшений, и хочу новогодний бокс сделать:новогодняя чашка, носочки, набор мини блесков для губ купила в новогоднем шаре, крем для рук, сладости и тп.
Ручки-Крючки• 09 декабря 2022
Сын 10 лет набор лего техникс. У него еще др 2 января, идей особо нет. Мы не дома, закупать какие-то игрушки не вижу смысла, планшет, телефон, наушники есть. Колонка вроде и не нужна ему. В игры не донатит, не играет особо. Денег тоже не особо, примерно 1-1,5 тыс.
Фекла Персиковна• 09 декабря 2022
Донька 8 років - костюм Леді Баг, Русалка лялька з хвостом, що світиться, рюкзачок чорний ’як в дорослих’)) - це я вже купила. Ще хоче ці тупі як на мене дорогущі набори LOL по 1500 грн, але не буду купувати, бо не бачу в них сенсу, в неї вже кілька таких є. Син 15 років - гроші)))
Фрекен бок• 15 декабря 2022
Ответ дляЖерица ночи
Ipad і 10 днів табір в Закопане.
Розкажіть про табір в Закопане