Как дети без света и интернета учатся? А если ещё и дом полностью на электрике как наш, то пипец, во время отключений света, нет ни тепла, ни воды
У нас проблема тільки зі світлом та інтернетом, якщо звісно не аварійні відключеня. А так коли його немає, коли просто відключення, то є газ, тепло і вода. З дітьми займаюся сама. Дивимося у бік свого дома у західній частині країни. Де можна більш менш організувати більшу автономність. Так як генератор у квартирі не поставити. Але прийдеться знову з чоловіком жити окремо. Я ще і вагітна, тому тепло і вода для мене базові складові.
ksusha1155• 09 декабря 2022
Ответ дляuma
Ходит в школу. По-моему сейчас все ходят. А кому страшно, то он сам усложняет ребенку жизнь.
Оптоволокно и упсы на роутер, аварийное освещение дому в массе вариаций доступно.
Вон Эпицентр на Бандеры открыл бесплатный коворкинг с интернетом. По-моему уже все наладили быт… Уже второй месяц от удара, даже самые ленивые пошевелились…
1000%.
Тяжко, але миримо, світло в день дають на 2,5 години далі вимикають на 8-10 годин, коли як. Води, світла, тепла немає але благо є газ їсти можна приготувати. Акамуляторні ліхтарі, які заряджаю, а як розряджуються павербанки виручають. Вайфай і телевізор під´єднані до акамулятора, чи як він там називається на 4 години роботи телевізора вистачає, а далі вимикаєм тв і тягне ще 4 години інтернет. Вода набрана в бутилках, вистачає на їжу і в туалет. З теплом біда, бо за 2,5 години система не встигає нагріти будинок і за 8-10 годин він ох як холоне. Вночі світло до 2 є, тоді і перу і прасую одяг, а ще все заряджаю і всі миємось.
P.s. дитина офлайн, там благо є світло, уроки вчимо як приходить зі школи поки є світло денне.
Wendy Rhoades• 09 декабря 2022
Ответ дляuma
а какой провайдер обеспечивает интернет без света?
В поисках вариантов
alenka3108• 09 декабря 2022
Ответ дляRemensa
И как это раньше без интернета учились?
Ну, інші часи були. В моєї доньки універ повністю перейшов на електронні кабінети і таке інше ще перед ковідом. І от тепер це проблема, яку не завжди можна вирішити. Бо всі роботи приймать в електронному кабінеті, от і ловить тих дві години світла, щоб щось зробити. Не знецінюйте переживання інших. В кожного вони свої)🤷
Светлый День• 09 декабря 2022
Ответ дляstarlink
Хуже всего тем, у кого груднички.
Холодно в квартирах
Да у сестры грудничок…. 2 месяца крошке😢
ksusha1155• 09 декабря 2022
Ответ дляVikolette
В поисках вариантов
Водафон, ось зараз світла немає, а інет є.
Wendy Rhoades• 09 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
у меня тоже водафон, но не всегда есть мобильный интернет.
Смотрю провайдеров, пока вроде Наш нет работает при отключении, но они не подключают пока новых абонентов.
Ответ длячаревна
Выходите перекрывайте движение, раша этого только ждет. Чтоб сильнее еще по нам шмальнуть и таких как вы стало больше.
Р.с у меня все на электрике, приспособилась жить Особенно, когда думаешь как наши солдаты в окопах с водой и в грязи
А може їдете на Буковель на покатушки?
Там сауни, басейни, чани.
І за це все свято десь в маленькому Прикарпатському селі щодня чадним гахом отруюється дитинка, тому що електроенергію подають від 30 хв до за щастя 2 годин декілька раз на добу? Може це дитинка того солдата в окопах?
Того воїна ППО який ризикуючи життям відбив усі ворожі ракети, що жодна не потрапила в об’єкт у області?
Він своє життя віддає за буковельський батальон? За тих всіх сраних суркісів, ахмєтових та іншу щваль які мутки мутять з електроенергією зараз?
Там сауни, басейни, чани.
alenka3108• 09 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
А в мене сьогодні водафон ліг взагалі( бо за 12 годин відсутності, світло дали на 1,50 години, і потім знову пропало на 7 годин( мабуть, не встигло в них там нічого зарядитись. Зазвичай тягне ще 2,5 години 4 джі.
Wendy Rhoades• 09 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Щось не то з цим світлом. Навіть при масованих ударах не було такого дурдому.
Мені аби дали можливість дітям в школу ходити, то я на все згодна.
Так не дають же
а що не то? кожен додатковый удар (навіть незначний) погіршує ситуацію, тому що по-перше закінчуються запасні деталі, по-друге якщо лупити в одне і те ж саме місце, то можливості його полагодити з кожним разом все менше(
Минулого разу знову попали в один з об´´єктів генерації, і на лівому березі світло по 2-3 години через 6-7
Строки відновлення невідомі(
Ответ дляVikolette
В поисках вариантов
В каждом районе и доме свой. Обзванивайте всех кто заведен в ваш дом. Если у них оборудование без аккумуляторов, то собирайте инициативную группу желающих и подавайте заявку. Знакомые тупо доплатили провайдеру за первоочередность подключения их дома. Кому надо - вертится.
Через Укртелеком подключайтесь, тоже рабочий вариант.
Всегда брюнетка• 09 декабря 2022
Ответ дляuma
Це тільки по вашому. А насправді не у всіх так, як ви пишете. Ми, наприклад ВПО, зараз в Києві, школа тільки онлайн, майже місяць нормальних занять немає - то у нас світла і інтернету немає, то у вчителів, то рідне місто під обстрілами і звичайно знову немає занять. Різні генератори і оптоволоконні інтернети у зйомну квартиру я зрозуміло що ставити не буду. Тому якось так і навчається дитина, коли мобільний інтернет бере, то приєднується з телефону, коли дають світло, то робить домашку і відправляє. Я радію, що у нас тут газова плита, то хоч проблема з їжею не стоїть.
Ответ дляmasterim
Не все. У нас бомбоубежище на 150 человек. От єтого пляшем. Из каждого класса до 10 человек посещает очно. И то до 6 класса. Старшая школа вся в онлайне.
Сейчас вообще не проблема сменить школу. Видите что не вытягиваете онлайн, то переходите в ближайшую офлайн.
Ну и если из КАЖДОГО класса дети ходят ежедневно, то какая проблема сделать так, чтоб именно ваш ходил всегда? Вы взрослая женщина, знаете как это решается… кто там их пересчитывает 😉
Всегда брюнетка• 09 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
Дивно.. пів дня дитина в школі (у подружок у садку), там гарячий обід, якось прилаштувались, купили лед лампу для уроків, але робить і так засвітла, коли включають їсть гаряче, ходить на гуртки. Все норм. Паніки не розумію, невже ви ще не звикли?
Для вас дивно, що не всі школи в країні відкриті?
Ответ дляВсегда брюнетка
У вас съемное жилье, а «цей дощ надовго», домов где вообще не отключают свет очень много, школ где очное образование еще больше. Смените жилье. Раз вы ВПО, то вряд ли у вас вагон мебели, вы по идее очень мобильны.
Kupiryukzak• 09 декабря 2022
Ответ дляVikolette
В поисках вариантов
В Киеве Вега. Мы подключились ещё в октябре, быстро, а сейчас пишут что долго ждать подключения, большие очереди
Ответ дляMary8478580
Кто все? Знаете что есть города в которых школы и сады не открылись 1 сентября?
Автор, по учёбе не подскажу, у меня дочке 4 года. Тяжело, но справляемся, тесто для лепки, раскраски карандашами, раскраски водяные, аппликации всякие, снежинки делаем.
Я работаю удалённо, ноут держит 4 часа примерно, мобильный инет чаще всего ловит, бывает нет.
Так у вас вообще нет проблем , если вы можете работать на ноуте и есть интернет. Повесьте кемпинговый фонарь на люстру и ваш ребенок даже не поймёт что нет света.
Ответ дляБайрактарочка
Це точно
Мене трохи дивує коли в цей час з нестабільною електроенергією і водопостачанням мами свідомо відмовляються від грудного вигодовування на користь суміші (є одна знайома), бо «очєнь устаю так часто корміть»
Від чого вона устає? От від суміші я реально устаю, настирелізувати ті пляшечки, сосочки, наколотити, знову стерилізувати, а коли хватало молока - лафа - сунув в ночі груди і спиш далі, а не шатаєшся по хаті в темряві і думаєш на чому тої суміші наготовити