Invictusgirl• 09 декабря 2022

Люди с детьми как вы выживаете без света?

Как дети без света и интернета учатся? А если ещё и дом полностью на электрике как наш, то пипец, во время отключений света, нет ни тепла, ни воды
Всегда брюнетка• 09 декабря 2022
Ответ дляuma
У вас съемное жилье, а «цей дощ надовго», домов где вообще не отключают свет очень много, школ где очное образование еще больше. Смените жилье. Раз вы ВПО, то вряд ли у вас вагон мебели, вы по идее очень мобильны.
В Києві майже у всіх домах вимикають світло, і житло подорожчало, та і переїжджати з місця на місце нам теж не зовсім зручно, є свої особливості. І в інших містах теж світло вимикають, тому якось пристосовуємося тут.

Wendy Rhoades• 09 декабря 2022
Ответ дляKupiryukzak
В Киеве Вега. Мы подключились ещё в октябре, быстро, а сейчас пишут что долго ждать подключения, большие очереди
у нас к сожалению, нет его(
смотрела уже

Но на будущее - вы довольны их работой? При отключении работает вай-фай?
Всегда брюнетка• 09 декабря 2022
Ответ дляuma
Тоже удивляюсь таким репликам. Значит начинаем читать книги… а что делать 🤷‍♀️
В стране интернет появился, когда я институт заканчивала… в библиотеку ходила и курсовые с дипломами сама писала.
У вас неправильне порівняння, ви навчалися очно, кожен день ходили на заняття, інтернет ви могли використовувати лише як додаткове джерело, а в школах онлайн все пов´язано на інтернет, там і заняття, і домашні завдання, і тести, все це робиться при наявності інтернету, є частина завдань, які треба зробити в зошитах, сфотографувати і відправити, тут, звісно, простіше - вдень написати і відправити, коли буде зв´язок, але це десь чверть завдань, все інше тільки на навчальних платформах.
vikahma09• 09 декабря 2022
Ответ дляInvictusgirl
У нас максимум пару часов в день есть свет
Сегодня нет с 8 утра
Нет при этом отопления и воды
Газа в доме тоже нет
Какие графики , это прикол такой ?
Это, видимо, нехватка витамин или микроэлементов. Ну а как это еще можно обьяснить? У нее по графику, значит и у всех так. Точно проблема с витаминами.
Wendy Rhoades• 09 декабря 2022
Ответ дляuma
мабуть проблема в тому, що у багатьох дітей дистанційне навчання, і якщо немає інтернету, то немає і можливості нормально вчитись?
Ті ж заняття з репетитором.
А книги і так всі активно читаємо.
vikahma09• 09 декабря 2022
Ответ дляVikolette
а що не то? кожен додатковый удар (навіть незначний) погіршує ситуацію, тому що по-перше закінчуються запасні деталі, по-друге якщо лупити в одне і те ж саме місце, то можливості його полагодити з кожним разом все менше(

Минулого разу знову попали в один з об´´єктів генерації, і на лівому березі світло по 2-3 години через 6-7Строки відновлення невідомі(
Ви всього лиш процитували пабліки про лівий берег, зато так ніби це істина останньої інстанціі. І про обьєкт генерації на лівому, сьогодні в мене був електрик наш місцевий, розказав що за об‘єкт. То слово пафосне, але влада могла б і підготовитися до ремонтів таких, мабуть не можна писати що це. Але точно ніяких страшенно сложносочіньонних деталей не треба для цього. І сроки невідомі, бо не хочуть напрягаться, а дістатися туди буде можливо як висохне весною((((((((
masterim• 09 декабря 2022
Ответ дляuma
Сейчас вообще не проблема сменить школу. Видите что не вытягиваете онлайн, то переходите в ближайшую офлайн.
Ну и если из КАЖДОГО класса дети ходят ежедневно, то какая проблема сделать так, чтоб именно ваш ходил всегда? Вы взрослая женщина, знаете как это решается… кто там их пересчитывает 😉
Да моя как раз то ходит. Но для єтого в автусте мьі писали заявление, где каждьій решал какая форма обучения будет у ребенка
У знакомой дочка с ноября перестала ходить. Так в школе решили, не помню уже по какой причине. Но є/є у них нет очень часто

ksusha1155• 09 декабря 2022
Ответ дляВсегда брюнетка
Вам можливо краще було б у місцеву школу піти, хоч би дитина ходила, впо без черги беруть, місць зараз валом.
ksusha1155• 09 декабря 2022
Ответ дляВсегда брюнетка
За 2 місяці вчителі все змінили, вже набагато менше прив´язки до інтернету, тести тільки паперові, постійно диктанти, по пару раз на тиждень проекти, все у підручниках і самі розказують, хоч і у темряві. Все змінюється, повірте.
ksusha1155• 09 декабря 2022
Ответ дляvikahma09
Ви про лівий? Там все розвалили повністю, ремонтують 24/7, але сказали ще мінімум тижні три лагодити(((
jannjann77• 09 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Згідно графіку
Сидіть вже і не бісіть.
Тобто, відключення не по графіку вас не бісять, а бісю я. Може, ще й в ваших неправільних відключеннях винна я?
У нас - по графіку. Бісіться далі.
Wendy Rhoades• 09 декабря 2022
Ответ дляvikahma09
влада могла б і до війни краще підготуватись, і вже після війни краще реагувати на виклики.
Але ж вони завжди так діяли, чого б це зараз щось змінилось?
Я не захищаю і не виправдовую владу, просто дивлюсь реально на речі.
всеЛенаЯ• 09 декабря 2022
Ответ дляjannjann77
У нас - по графіку. Бісіться далі.
Бісять недолугі поради від вам подібних.
В мене вже майже місяць нема такого дня щоб світло було хоча б три години поспіль. І ніби якісь срані графіки публікують і не дотримуються їх ніколи. Це просто психологічне катування. І це в області де не пошкоджені об´єкти інфраструктури.
chancee• 09 декабря 2022
Ответ дляVikolette
« Влада могла б краще підготуватись». А Ви? Можливо 9 місяців достатній строк, щоб почати думати и діяти самий
Wendy Rhoades• 09 декабря 2022
Ответ дляchancee
важко навіть коментувати, але спробую))
в мене є робота, вкрай важлива зараз і я все ще сплачую податки в бюджет. Я не можу все покинути і поїхати в село в хату-мазанку з автономною пічкою або в Польщу на соціал.
Те, що я могла, я і так зробила. Бензиновий генератор я в квартиру не поставлю)
Не пишіть таких дурниць
chancee• 10 декабря 2022
Ответ дляVikolette
важко навіть коментувати, але спробую))
Не пишіть таких дурниць
Я , между прочим , тоже не в селе живу. Вы тут три варианта назвали- село с теплом, социал со светом или дома с работой. Так что выдохните, « успокойся, не психуй». Выпало такое испытание. Все пройдёт.
jannjann77• 10 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
А що я вам недолугого порадила?
Wendy Rhoades• 10 декабря 2022
Ответ дляchancee
я вообще не психую, более того, у меня слава богу не все так критично, как у других.
Просто ваш выпад ’почати думати і діяти самій’ в контексте этого обсуждения мягко говоря странный Это чтобы корректно сказать)