Пугачиха• 09 декабря 2022
Таємний Санта
З друзями розігруємо таємного Санту, сума символічна 200-300 грн, що можна придумати на ці гроші? Вже мозок зламала
Stepa_nida• 09 декабря 2022
Ну це ж ваші друзі
У нас дарували гігантський слайм, хендмейд батіг з патч-кордів, протестантську книжку, чашку, ялинкову кульку - але це все були подарунки із певним сенсом і жартом
Пугачиха
• 09 декабря 2022
Ответ дляStepa_nida
Ну це ж ваші друзі
Друзі, це дуже голосно, компанія буде різна, деяких, я бачила 1,2 рази
Пугачиха
• 09 декабря 2022
Ответ длямладокошкина
Цукерки, чашку, кухонний подарунковий набір полотенець...
Дякую, дійсно, чашка+ цукерки в неї, смачні
Stepa_nida• 09 декабря 2022
Ответ дляПугачиха
Тоді краще дарувати утилітарні речі - солодощі, гірлянди на батарейках, вакуумні пробки для шампанського, загалом щось корисне і в новорічній тематиці)
Просто Филя• 09 декабря 2022
Так вы знаете того, кому дарить будете? Подарок подбирается же конкретному человеку.
Коварная Зая• 09 декабря 2022
В мене така ж сама дилема. Буду дарувати чай на розсип з різними добавками