Не буду• 09 декабря 2022
Підскажіть по паспорту
Доброго вечора всім . Можливо хтось нещодавно міняв паспорт через сервіс "Документ" , підскажіть , що по срокам . Цікавить терміновий . Завчасно дякую ))
english book• 09 декабря 2022
Сроки они сейчас не указывают.
Пару месяцев назад было 17 дней срочный.
Грибной_Дождик• 09 декабря 2022
Здали 15го листопада, сказали що терміновий місяць! Подзвонила їм 2го грудня, відповідь та сама , чекати місяць . Світла нема, неможуть друкувати. Київ.
english book• 09 декабря 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Вони вам неправду сказали,бо комбінат не працював лише один день.Під час масованого обстрілу 23 листопада.Всі інші дні він працює в звичайному режимі,за виключенням коли лунає повітряна тривога.
Причини там можуть бути інші,але не світло.