Дівчата, хто давав діткам? Варто уваги? 2 місяці, крихітка мучиться газами, інфокол і тому подібне не дуже допомагають, хеппібебі краще, але не на 100 %
Шпетна дівка• 11 декабря 2022
Давала дитині , він нас дуже виручив так як еспумізан , боботік і т. д. були ні про що.
7 років тому .
ksenichka_ksenia• 11 декабря 2022
Давала лактазік в комплексі з еспумізаном. Тільки це і допомогало іноді
Нам не допомагало. Хоча крім газів були і інші симптоми непереносимості лактози - діарея, інколи - прожилки крові. Реально полегшив стан - бебі калм, трощки допоміг пережити ті 3 місяці коліків, і все. Ну, і непереносимість лактози ж можна аналізами виявити, якщо вже на те пішло
MarinkaRam• 11 декабря 2022
Все хвалят Куплатон, вот в среду кесарево, родится малыш, начнутся колики, а там посмотрим, я купила уже Куплатон.
MarinkaRam• 11 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Хай все буде так як треба
Дай Бог 36 недель, сахар гестационный, на 2х инсулинах 4 дозы по 6.
Ребёнок оттечный из-за сахара моего. Вес хороший уже.
Уколы для лёгких не могут делать, потому что будут гнать сахар... Надеюсь будет дышать, нужно позитивно наверное мыслить, а я сплошной негатив. Лежу в больнице уже 27 день.
Моїм малим він ніяк не допомагав. Кожному - своє. Перша дитина на нукс воміка тільки добре себе почувала. Друга - на ентерокінд.
А так був увесь арсенал - Бебінос, куплатон, еспумізан, біогая, ріабал навіть, - усе мимо.
Ще раджу купити на майбутнє Дентокінд. Десь у 4м місяцям як підуть зубки - то спасіння! Мої з´їли по 2-3 банки до 2х років.
Ответ дляMarinkaRam
Пусть у вас все будет легко и радостно! Читайте приятные лёгкие книги, смотрите красивые картинки, говорите ласково с малышом и со своим организмом. Все наладится!
ksenichka_ksenia• 11 декабря 2022
Ответ дляMarinkaRam
В моєї старшої не було ніяких проблем і нічого не давала) бажаю щоб і ви не знали безсонних ночей
Ответ дляMarinkaRam
Тіки позитив!
Я народжувала в ніч з 14 на 15, вікна піском заставлені були, ми з черговими прикалувались, жартували, у родовій перегукувалися хто голосніше кричить))) а потім таке щастя мале, і от у всіх дітки страшні такі, а своє ну таке красиве, ну просто витвір мистецтва🎨✍🎭💕
Ответ дляMurrr4a
Вже є))) це друга дитина . Сину ініакол і масаж допомагав, доні воно наче і допомагає, але не дуже