Рассказница• 11 декабря 2022
Підсіла на картини по номерам... Як злізти з них і чи потрібно?
Останні місяці дуже стресові для мене і от якось я в Епіцентрі натрапила на безліч картин по номерах, взяла одну, потім ще одну і затягнуло. Увесь вільний час (а його не дуже багато) сиджу просто і малюю, малюю, малюю. Воно дуже заспокоює, зосереджую і от я думаю на скільки це нормально? Ну от просто у вільний час малювати. Картини або складаю, або розвішую, вони досить яскраві і насичені.
Рассказница
• 11 декабря 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
Автор, если вам нравится, почему бы и нет?
Ну це дивно. Я взагалі дуже непостійна в якихось заняттях і тут затягнуло і вже не один місяць малюю.
Швидка Настя• 11 декабря 2022
А я хочу спробувати, але з фінансами зараз тяжко і навіть ті 100-200 грн.виділити неможу
Рассказница
• 11 декабря 2022
Ответ дляШвидка Настя
Та да, воно не дешево, тому я не поспішаю, розмальовую дуже повільно.
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляРассказница
Малюйте, це краще ніж телевізор дивитись. Замовляйте картини на алі, там вони вдвічі дешевше.
Пацаааааааан• 11 декабря 2022
Я разрисовывала картины в приложении, не помню уже название,их много разных, и стресс снимала, и бюджет не тратила зря))
Тролю как могу• 11 декабря 2022
Картины)? Художники дружно плются)) По теме зачем прекращать, ели вас это успокаивает и приносит позитивные эмоции?
Тролю как могу• 11 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Почему лучше? Кому-то сериал больше пользы принесет. Каждому свое.
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
Не бачу ніякої користі від серіалів, тв в домі взагалі нема і не треба.
Я_на_кожухе• 11 декабря 2022
Як йде на душу, то чого шукати мінуси? Малюйте собі на здоров´я, ви так лікуєтесь від стресу
Гу го гу го гу• 11 декабря 2022
А я никак дорисовать не могу. Эти меленькие островки закрашивать - только напряг.
Уже пол года стоит недорисованная.
Тролю как могу• 11 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Это лишь ваши убеждения, я не о вас писала. Поэтому, комменты в стиле’ лучше это, чем то’ чисто субьективные.
Жена аллигатора• 11 декабря 2022
Ответ дляРассказница
Автор, я така саме не постійна. Але вже три роки на голці сиджу. Вишиваю. Мене дуже затягнуло. Скільки грошей трачу на це хобі, знають тільки такі самі вишивальниці. Я почала полювати на рарітетні набори відомих фірм, купувати якісні...
Жена аллигатора• 11 декабря 2022
Ответ дляПацаааааааан
Ну це не зрівняти, взяти в руки пензлик, реальні фарби, кольори, і просто пальчиком тиснути на екран.
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
Удалено администрацией...
Тролю как могу• 11 декабря 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Уже пол года стоит недорисованная.
Я тоже, только не по номерам. Кладбище брошенных проектов
Жена аллигатора• 11 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
Автор прийшла з претензією називатись художником? Назвала своїм іменем те, що купує. Вони так і називаються, картини по номерах.
Тролю как могу• 11 декабря 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Да и это странно) Называли бы разрисовки.
Деловитая• 11 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
Але ж не назвали. У вас хтось хліб відбирає, чи що?)
Тролю как могу• 11 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
Нет, никого убеждать не собираюсь. Но сериалы бывают разные и польза от них тоже не обязательно художественные. Ладно, речь не о них.
Жена аллигатора• 11 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
Жена аллигатора• 11 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
Згодна, ви праві, але назвали, як назвали))).
Тролю как могу• 11 декабря 2022
Ответ дляДеловитая
Назвали потому что так благозвучнее, ну и маркетинг. Из пазла тоже можно сделать картину, но никто же ее так не называет. Просто иногда режет ухо это название. Это были мысли вслух, то есть в текст)
Пацаааааааан• 11 декабря 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
Муркамурковна• 11 декабря 2022
Нашо собе лішать удовольствія, я малюю дуже багато, за війну більше 200 розмалювала
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
Жена аллигатора• 11 декабря 2022
Ответ дляПацаааааааан
Удалено администрацией...
Ви дивна, чим вас це заділо? Ви напевно не розумієте різницю, тому так сприйняли мій коментар.