Рассказница• 11 декабря 2022

Підсіла на картини по номерам... Як злізти з них і чи потрібно?

Останні місяці дуже стресові для мене і от якось я в Епіцентрі натрапила на безліч картин по номерах, взяла одну, потім ще одну і затягнуло. Увесь вільний час (а його не дуже багато) сиджу просто і малюю, малюю, малюю. Воно дуже заспокоює, зосереджую і от я думаю на скільки це нормально? Ну от просто у вільний час малювати. Картини або складаю, або розвішую, вони досить яскраві і насичені.
Жена аллигатора• 11 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
Пацаааааааан• 11 декабря 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Ви дивна, чим вас це заділо? Ви напевно не розумієте різницю, тому так сприйняли мій коментар.
Удалено администрацией...
МастерЮля• 11 декабря 2022
Добре, що вас це заспокоює, мене чомусь навпаки))
Подметайло• 11 декабря 2022
Малюйте якщо заспокоює, колись це захоплення пройде.
Я колись бісером картини вишивала, на заготовках, тому теж як розмальовка. Але попустило і ці бісерні ’розмальовки’ мені вже не подобаються.
А от складні картини хрестиком вишиваю багато років, по паперовій схемі, тобто без нанесеного малюнку на канві. Це вже складніший рівень і кілька місяців йде на одну роботу. Хоча для когось це теж своєрідна розмальовка, бо майстрині вишивають ’з голови’ і без схем.
Подметайло• 11 декабря 2022
А загалом, якщо просто зняти стрес і забути - малюйте далі. Якщо ж подобається малювати і плануєте продовжувати - спробуйте по відео з майстер класами вчитися малювати на порожньому холсті. Тобто час і ресурси краще вкласти, щоб справді малювати навчитися. Знайома вчиться малювати вже в дорослому віці, паралельно з маленькою дочкою.
Вірші на замовлення• 11 декабря 2022
Ответ дляРассказница
Ну це дивно. Я взагалі дуже непостійна в якихось заняттях і тут затягнуло і вже не один місяць малюю.
Малюйте на здоров´я.
Продавайте на олх.
Теж люблю, але вже не так, як раніше. Продала дві з 6. Нову поки не купила))
Жена аллигатора• 11 декабря 2022
Ответ дляПацаааааааан
Удалено администрацией...
Жена аллигатора• 11 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...