ЖаннаНеАгузарова• 11 декабря 2022

Скільки ще Укренерго буде знущатись над Івано-Франківськом?

Бесбардак• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А при тому! Хіба не про рівнозначне відключення для всіх триндить влада вже скільки часу? То чим наша область така АНОМАЛЬНА?
та частина де є світло, не вважає себе аномальною, певно...

автор ЖаннаНеАгузарова • 11 декабря 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
График? Это как?
У Вас еще и график есть?
Ну ми ж не зможемо порівняти те, що є насправді. Давайте хоч офіційне викладене на сайті обленерго рівняти, але може повірити, такого як тут, немає ніде. За Одесу я нічого не говорю, все розумію.
Лунтик-паунтик• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ні, звичайні мешканці інших областей.
Ну, Вам написали, показали, но Вы продолжаете на всех бросаться и орать, что у Вас хуже всего. Велком в Одессу, подышать морским воздухом для успокоения.
СовНарКом• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
а 5 на 1.30 не хочете?
Ні не хочемо. Ви почали з претензій до звичайних людей. При цьому навіть не описавши свою ситуацію.
Я такая боевая• 11 декабря 2022
Выходите на митинг. У нас после проверки сбу начался более менее порядок. На выходных не отключают. В будни по графику +4 -2. Нужен голос народа к власти города, а не крики на советчице
Не будь КакСвета• 11 декабря 2022
Давайте, повозмущайтеся за світло. Вас почують. Он одесити в свій час срати хотіли на економію, коли у всіх графіки, у них світили вулиці. А потім і у них потухло. То почали виходити на мітинг. Це було почуто, і відправлено туди ще ракет. Бо чим більше незадоволення, тим легше таким маніпулювати на користь ворога. Не переживайте, всіх незадоволених почуюють
Ответ дляБесбардак
жалійтесь в дтек! хай перевірять ваше обленерго
Я жалілась, мене заблокували в соц мережах, тел.номера не відповідають
Ответ дляНе будь КакСвета
Візьміть до уваги, що там де через проблеми зі світлом починаються мітинги і спроби тиску на владу, туди рашисти і будуть давити. Саме це і є мета обстрілів інфраструктурних об´єктів - терор населення для створення внутрішнього тиску на владу для змушення України до переговорів на умовах рашистів.

І нагадаю, як раніше писали, у групі 100% є декілька акаунтів, які збирають і аналізують те що тут пишуть
Кинуть вам графік Київської області?
Так, кидайте. У вас 5 на 1.30 год щодня?
Popeye the Sailor• 11 декабря 2022
Ответ дляЗамороженная селедка
Удалено администрацией...
А ну, давайте дальше, интересно реально . Вот вы открыли глаза, дальше что?

Пьера Безухова• 11 декабря 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
и чего так мучатся? стережете что-то?
я мучаюсь от того что не имею возможности жить у себя дома, лучше бы свет отключали.
Что-то не спится• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я написала, 5 на 1.30 ! Вихідні не вихідні значеняя не має, вже третій тиждень
тобто на добу 6-7 годин світла, в нас на Київщині тіж самі 6 годин світла, тільки графік може бути таким, що 12 годин поспіль світла немає
IQ 80• 11 декабря 2022
Ответ дляnenatasha
Мешканці інших областей так само сидять без світла
а такому графіку не сидять ,
Лунтик-паунтик• 11 декабря 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
А, так мы #самивиноваты?
nenatasha• 11 декабря 2022
До речі, автор чомусь замовчує, що раніше у них відключень майже не було, в той час, коли інші сиділа без світла постійно.
Ще тижні три тому колега у Франику дивувався, бо у нас на Київщині постійно вимикали, а у нього дуже рідко!
Виходить так, що хай Одещина, Харківщина та інші сидять без світла, а от Франківськ не повинен в жодному разі
Не будь КакСвета• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Івано-Франківськ 😅а шо такое?Трошки й вас війна зачепила і ви вже виєте?
Виннипуховна• 11 декабря 2022
Згідно лімітів, доведених для Прикарпаття (192,4 МВт на нічну пору та 270 МВт на денну), електропостачання для 1, 2, 3 черги подаватиметься на дві години через кожні чотири години. 4 черга буде знеструмленою в години пікового навантаження.

Ситуація ускладнилася зниженими можливостями генерації електроенергії в Україні.

Орієнтовно:

💡1 черга:
Електропостачання буде подано для 1 черги у такі години: з 00:00 до 01:00, з 05:00 до 07:00, з 11:00 до 13:00, з 17:00 до 19:00, з 23:00 до 24:00

💡2 черга:
Електропостачання буде подано для 2 черги у такі години: з 01:00 до 03:00, з 07:00 до 09:00, з 13:00 до 15:00, з 19:00 до 21:00.

💡3 черга:
Електропостачання буде подано для 3 черги у такі години: з 03:00 до 05:00, з 09:00 до 11:00, з 15:00 до 17:00, з 21:00 до 23:00.

Також, для зменшення навантаження на мережу в години пікового навантаження, до вимкнення може бути застосована 4 черга.
⚡️Знеструмленою 4 черга буде з 06:00 до 11:00 та з 16:00 до 21:00.

В якій ви черзі автор?
4 чергу взагалі відключили сьогодні на декілька годин і все
Ответ дляЮпитерная
А може потрібно було б обстріли за останні 9 місяців порівняти? Не думайте, що повинні страждати якісь люди там, десь далеко, але тільки не ви!
Я не проти страждати, я намаюсь зрозуміти, чим наша область відрізняється від Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Волинської, Львівської і т.д. У них немає світла по 1.30 години !
Organic• 11 декабря 2022
Ответ дляКурс капусты
2 є 4 немає, вчора ввечері акцію зробили, 3 години було світло. Графіку притримуються. Калуш.
В нас вже другий день ще цікавіше : 2 години світло є і 7 годин світла немає. Будинок майже в центрі Києва повністю на електриці і з опаленням яке також відразу вирубаєтся.
Ответ дляЯ такая боевая
А як ви добились перевірки сбу?

4udik• 11 декабря 2022
В Києві останні дні у нас 7-2-7
Пьера Безухова• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну це хоч пояснення, я все розумію.
Але ми іноді навіть на ваші графіки дивимось і іноді аж заздрісно, що у вас стільки світла!

Ну двайте порівняємо, чого ви відразу загальними стандартними фразами відмахуєтесь??
завидовать харьковчаном за свет сидя в ИФ это дно какое-то
БеллаДонна• 11 декабря 2022
Ответ дляЧто-то не спится
а що не так з Івано-Франківськом? скільки немає світла і як давно стали вимикати?
Все так. Франик всі місяці війни був в шоколаді. Тихо сидилі, обстрілів не було. І тут цяцям світло відключили, як всім іншим мешканцям країни. Франику це не подобається, для нього це зрада.
Виннипуховна• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В якій ви черзі? В якому це будинку 1.5 години світло на день. Щось ви брешеше. І Франківськ тільки недавно почали відключати, після останніх прильотів у Львівській області
Элька-Карамелька• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну це хоч пояснення, я все розумію.

Прильотами з Харковом мірятися? непорівнюється
nenatasha• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Коли у вас світло було, а у інших ні, вас теж теж турбувало питання, чим ваша область відрізняється?
Ответ дляnenatasha
У кого не було? З самого першого дня у нас по 1.30-2 год світла! Не знаю, з якого ви міста і чи тут взагалі бували. І так, багатих і знаменитих тут не відключають, з цим погоджуюсь
Брюлик в стразах• 11 декабря 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
вы там аккуратнее, обычно перед штурмом как раз и вырубают свет и связь.
Хотелось бы ошибаться конечно, но в Киевской области все началось когда исчез свет и стали глушить связь
Воленс-неволенс• 11 декабря 2022
Ответ дляIQ 80
не треба прикриватися війною , вже задовбали, тільки ми розуміємо що то робиться так бо комусь це дуже вигідно
Знаете кому? Поделитесь, а мы послушаем.
Jave• 11 декабря 2022
Ответ дляПьера Безухова
Может лучше показать вам наше жилье без отопления, окон и заколоченое дсп?
Дивилась вчора фотки з Авдіївки, люди в підвалі, з різних квартир зібралися і дивляться ТБ(( в кожухах, в шубах..жуть так що їм ще гірше...
nenatasha• 11 декабря 2022
Русня бажаного досягає. Люди в гніві, гризуть один одного, скаржаться на тих, кому не вимикають...