ЖаннаНеАгузарова• 11 декабря 2022

Скільки ще Укренерго буде знущатись над Івано-Франківськом?

Надувная пыль• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я не проти страждати, я намаюсь зрозуміти, чим наша область відрізняється від Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Волинської, Львівської і т.д. У них немає світла по 1.30 години !
Удалено администрацией...

автор ЖаннаНеАгузарова • 11 декабря 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Івано-Франківськ 😅а шо такое?Трошки й вас війна зачепила і ви вже виєте?
Удалено администрацией...
Popeye the Sailor• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну ми ж не зможемо порівняти те, що є насправді. Давайте хоч офіційне викладене на сайті обленерго рівняти, але може повірити, такого як тут, немає ніде. За Одесу я нічого не говорю, все розумію.
Слушайте , ну правда, давайте сравним та давайте сравним … Вы ж там взрослая тетя уже , правда ? Вы реально думаете, что есть место в Украине , где сидят все с электроэнергией ? Какая цель этой темы и вот это ваше ,, давайте порівняємо,, ? Ну порівняли , зрозуміли , що у всіх опа і далі що?
Popeye the Sailor• 11 декабря 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Выходите на митинг. У нас после проверки сбу начался более менее порядок. На выходных не отключают. В будни по графику +4 -2. Нужен голос народа к власти города, а не крики на советчице
В расее своей митингуйте, задолбали подстрекатели
66сезон666серия• 11 декабря 2022
Автор, я зараз в Ужгороді живу, за останні 3 доби світла майже не було, включали 3 рази за добу, максимально на 1.5 години, є вулиці які не відключають взагалі, думаю проблема в тому, що місцеві обленерго винні в недотриманні графіків і нерівномірному відключені районів, в будинку дуже холодно, ввечері дитину в машині катала по місту, грілися... Не одна ваша область сидить так довго без світла, просто виходить по всім містам є райони в яких дуже часто і надовго відключають, а є не так часто
Не будь КакСвета• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Так, кидайте. У вас 5 на 1.30 год щодня?
Серверна обладнана аккумуляторами яких вистачає на 1 годину роботи далі запускаються генератори (є ще резервні генератори). Також маємо крім основного каналу зв’язку ще 2 резервних канали.

В багатоповерхових будинках де встановлені комутатори нажаль немає можливості при відсутності мережі надавати послугу.
До того ж графік не працює
Не будо світла і нема з 14.00 вчорашнього дня
Виннипуховна• 11 декабря 2022
Ответ дляnenatasha
Русня бажаного досягає. Люди в гніві, гризуть один одного, скаржаться на тих, кому не вимикають...
Та тут в гніві всі тільки на срану русню. А автор брехлива провокаторша, нема у Франику будинків зі світлом 1.5 години на добу.
Надувная пыль• 11 декабря 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
Методичка така, стравлювати. Гроші не пахнуть
Ответ дляnenatasha
Коли у вас світло було, а у інших ні, вас теж теж турбувало питання, чим ваша область відрізняється?
Я ще раз вам кажу, ви тут живете? У нас з першого дня вимикають.

Popeye the Sailor• 11 декабря 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Давайте, повозмущайтеся за світло. Вас почують. Он одесити в свій час срати хотіли на економію, коли у всіх графіки, у них світили вулиці. А потім і у них потухло. То почали виходити на мітинг. Це було почуто, і відправлено туди ще ракет. Бо чим більше незадоволення, тим легше таким маніпулювати на користь ворога. Не переживайте, всіх незадоволених почуюють
Не старайтесь, не поймут… а под анонимами прибегут матрешки раздувать и подстрекать
Виннипуховна• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
яка ви черга, десятий раз питаю
або вулицю назвіть
Не будь КакСвета• 11 декабря 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
А, так мы #самивиноваты?
таке моніторять й реагують
Іноді потрібно думати , що робиш де і навіщо
jabka ya• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
а 5 на 1.30 не хочете?
у нас по 2 години дають 2 рази на добу, у вас гірше?
IQ 80• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У кого не було? З самого першого дня у нас по 1.30-2 год світла! Не знаю, з якого ви міста і чи тут взагалі бували. І так, багатих і знаменитих тут не відключають, з цим погоджуюсь
автор я з вами , тут просто мафія керує а нашому обленерго , меру похер , він тепер ділить бідних від багатих - гнида
Ответ дляВиннипуховна
В якій ви черзі? В якому це будинку 1.5 години світло на день. Щось ви брешеше. І Франківськ тільки недавно почали відключати, після останніх прильотів у Львівській області
А хто сказав, що відключається так, як написано? Чи я тут одна з ІФ, і не знає?
Popeye the Sailor• 11 декабря 2022
Ответ дляnenatasha
До речі, автор чомусь замовчує, що раніше у них відключень майже не було, в той час, коли інші сиділа без світла постійно.
Ще тижні три тому колега у Франику дивувався, бо у нас на Київщині постійно вимикали, а у нього дуже рідко!
Виходить так, що хай Одещина, Харківщина та інші сидять без світла, а от Франківськ не повинен в жодному разі
Справедливость в свою сторону автор поворачивает, ничего удивительного.
Детские_Будут?• 11 декабря 2022
Я вчера 2 футбола не помотрел из за отсутствия света и это Киев а что у вас случилось?
Виннипуховна• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А навіщо ви графіки вирішили порівнювати, якщо самі кажете що відключають не по графікам????
Кажіть вашу чергу. в мене є знайомі - перепитаю
Не будь КакСвета• 11 декабря 2022
Ответ дляПьера Безухова
завидовать харьковчаном за свет сидя в ИФ это дно какое-то
Так! Повністю з вами згодна

jabka ya• 11 декабря 2022
Ответ для66сезон666серия
Так, тут погоджуюся. Я за те щоб всім рівномірно включали та виключали - але це не діє...
Петя-петушок• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У нас були прильоти останній місяць?
А вы что на другой планете живете? Очнитесь - у нас единая энергосистема. Не важно где прилетает - пострадавшие линии переключают на целые и таким образом распределяют по всей стране нагрузку. Или вы хотите чтоб какие-то города вечно во тьме сидели, а вы при свете если вам не прилетало? Не, так не будет, мы все в одной лодке.
И на ЗУ прилетало, и не раз. Оно ж не прям на ваш город должно прилететь. Распределительная станция находится в области, может даже в соседней, одна может питать целый регион.
IQ 80• 11 декабря 2022
Ответ дляНадувная пыль
Удалено администрацией...
ти сама вали , хто провокаторша ? автор ? вона має право висказатись бо ми прекрасно знаєм що робиться в нашій області , зотя кому тут щось докажеш , срач розведуть , закривайте автор тему , тут нема з ким говорити
Ответ дляВиннипуховна
яка ви черга, десятий раз питаю
або вулицю назвіть
3 черга, вимикають завжди на 15-20 хвилин пізніше заявленого, получається по 1.30-1.40. Запитайте інших з ІФ, тут вірять лише в ботів. Жаль, що звичайним людей немає куди звернутись.
Каравай-каравай• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Покажіть свій графік на сьогодні
Вы свой покажите. Киев, вчера свет был 4 часа (2 раза по 2)
Бесбардак• 11 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
В нас, в невеличкому містечку Львівської області, теж саме : пів міста не виключають, інші пів міста виключають постійно + графіка як такого не має .
жалійтеся в дтек, дівчата пишуть, що помагає!
Сегодня я не я• 11 декабря 2022
Я в Киеве, конкретно Борщаговка, вчера свет был 2 раза по 1, 40 , позавчера так же, сегодня свет есть 3 час) к этому всему у нас нет газа, нет отопления, вода мелкой струйкой, так как перед паралеым разрыто всё. Нет света нет интернета, нет связи, ничего нет. В квартире 12 градусов, 19 этаж.
Мама моя в Черкасской области, конкретно г Умань, свет у них 3 через 3
Накачала с ютуба кучу видео, кучу уроков ребенку, пока нет ничего смотрим от павербанка или заряжаю тел конда еду в магазин на авто
Ответ дляIQ 80
Мені тут не вірять, ну нехай..
Редисочка• 11 декабря 2022
Ответ дляIQ 80
я чекала вашу тему , це знущання те що творять в Франіку,
А в селах то взагалі капець.
Пьера Безухова• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В Полтаве точно такой же график во всех 3х линиях.
Фисташковый кокец• 11 декабря 2022
Ответ дляJulieta78
Вы издеваетесь???
Чому знущається??? У івано-фр майже ніколи немає світла. У місті включають на 2-3 год, у селі взагалі можуть на півгодини включити можуть