ЖаннаНеАгузарова• 11 декабря 2022
Скільки ще Укренерго буде знущатись над Івано-Франківськом?
Виннипуховна• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
3 черга, вимикають завжди на 15-20 хвилин пізніше заявленого, получається по 1.30-1.40. Запитайте інших з ІФ, тут вірять лише в ботів. Жаль, що звичайним людей немає куди звернутись.
То 7 годин в день електрика є стабільно, так?
І такі графіки останні 2 тижні, а не 9 місяців війни.
Вони як виключають з заспізненням, так і включають
Popeye the Sailor• 11 декабря 2022
Ответ дляНадувная пыль
Методичка така, стравлювати. Гроші не пахнуть
Я это понимаю. Не понимаю почему люди ведутся на это..
Бесбардак• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я жалілась, мене заблокували в соц мережах, тел.номера не відповідають
до чого соц мережі, пишить електронку
Сегодня я не я• 11 декабря 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Чому знущається??? У івано-фр майже ніколи немає світла. У місті включають на 2-3 год, у селі взагалі можуть на півгодини включити можуть
В Киеве так же, приезжайте))))
Виннипуховна• 11 декабря 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Виїжайте або ідіть на фронт допомогати знищити русню, щоб ті дибіли більше не били нам інфраструктуру
Або купуйте генератор/екофлов
Виходу іншого нема, русня буде бити ще
Або купуйте генератор/екофлов
Виходу іншого нема, русня буде бити ще
IQ 80• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
казали треба скаржитись на урядову гарячу лінію або скарку відправити
Popeye the Sailor• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я ще раз вам кажу, ви тут живете? У нас з першого дня вимикають.
Автор , покажитесь без анонима. Хочу посмотреть на эту страдалицу Ивано-Франковскую
Ответ дляКаравай-каравай
Вы свой покажите. Киев, вчера свет был 4 часа (2 раза по 2)
От підтверджую! Намалювали падлюки новий графік, різнокольоровий. І що? Нас як мали так і мають))))))) От в мене зараз по графіку, сто процентів щасливі години. Лазимо з дітьми на вулиці під дощем, бо знов не вийшло щось в ясно( але надію не полишаємо.
sweetkillah• 11 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Так, кидайте. У вас 5 на 1.30 год щодня?
В мене так через день, Київ. Немає світла 5-6 годин, потім дають на півтори години. До речі, відключення в нашому (та у всіх сусідніх будинках) ще з кінця жовтня. Але в жовтні-листопаді не було світла по 4 години, а потім 4-5 годин було. І відключали тоді по чотири рази на добу електрику.
У Вас, автор, також відключення світла з жовтня, і також на 16 годин на добу?
Ответ дляiryna _b
4*4 пригород Киева. Интересно ,что в Ивано-Франковске
Першочергово забезпечуємо живленням об’єкти критичної інфраструктури. Електропостачання для I, II, III черг подаватиметься на дві години через кожні чотири години. IV черга буде знеструмленою в години пікового навантаження’, — йдеться у дописі.
Орієнтовні години, коли подадуть електроенергію для I черги:
з 00:00 до 1:00;
з 5:00 до 7:00;
з 11:00 до 13:00;
з 17:00 до 19:00;
з 23:00 до 24:00.
Для II черги:
з 1:00 до 3:00;
з 7:00 до 9:00;
з 13:00 до 15:00;
з 19:00 до 21:00.
Для III черги:
з 3:00 до 5:00;
з 9:00 до 11:00;
з 15:00 до 17:00;
з 21:00 до 23:00.
Також для зменшення навантаження на мережу в ’пікові’ години до вимкнення буде застосована IV черга:
з 6:00 до 11:00;
з 16:00 до 21:00.
Час увімкнень та вимкнень може відрізнятися на 10-15 хв, необхідних для того, щоб перемкнути черги за командою диспетчера, пишуть на сторінці енергокомпанії.
з 00:00 до 1:00;
з 5:00 до 7:00;
з 11:00 до 13:00;
з 17:00 до 19:00;
з 23:00 до 24:00.
Для II черги:
з 1:00 до 3:00;
з 7:00 до 9:00;
з 13:00 до 15:00;
з 19:00 до 21:00.
Для III черги:
з 3:00 до 5:00;
з 9:00 до 11:00;
з 15:00 до 17:00;
з 21:00 до 23:00.
з 6:00 до 11:00;
з 16:00 до 21:00.
Julia 2020• 11 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Я в Киеве, конкретно Борщаговка, вчера свет был 2 раза по 1, 40 , позавчера так же, сегодня свет есть 3 час) к этому всему у нас нет газа, нет отопления, вода мелкой струйкой, так как перед паралеым разрыто всё. Нет света нет интернета, нет связи, ничего нет. В квартире 12 градусов, 19 этаж.
Мама моя в Черкасской области, конкретно г Умань, свет у них 3 через 3
Накачала с ютуба кучу видео, кучу уроков ребенку, пока нет ничего смотрим от павербанка или заряжаю тел конда еду в магазин на авто
а чего вы терпите и не уезжаете?
Дівчата, то хіба ж не треба щоб люди працювали? Країні хоч якісь податки платили? Мене ніхто не питає, чи було світло щоб копійку заробити, зарплату людям заплатити, хліба купити, податки і комунальні сплатити. Чи мені з робітниками кататись по країні і шукати де, на сьогодні, світло дають? А між тим, мої податки і податки моїх працівників - це пенсії, допомога впо, зарплата зсу і т.п. Чи ви думаєте нам на все це Америка гроші дає?
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я не проти страждати, я намаюсь зрозуміти, чим наша область відрізняється від Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Волинської, Львівської і т.д. У них немає світла по 1.30 години !
мадам, не брешіть! Волинська сидить теж без світла, Луцьк, позавчора, особисто в мене світло було 3 години...нема в нас в області по 1, 30, нема!!!
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну це хоч пояснення, я все розумію.
Але ми іноді навіть на ваші графіки дивимось і іноді аж заздрісно, що у вас стільки світла!
Ну двайте порівняємо, чого ви відразу загальними стандартними фразами відмахуєтесь??
Ви дуже заздрісна і не добра людина((( харьківчанам заздрите??? Сидіть у темряві. Дніще..
Ответ дляВиннипуховна
Або купуйте генератор/екофлов
Виходу іншого нема, русня буде бити ще
Або купуйте генератор/екофлов
Виходу іншого нема, русня буде бити ще
Не забувайте, що пишите незнайомому ніку в інтернеті у якого може бути чоловік, батько або син син на фронті. Я у вас не питала порад що мені робити, просто констатувала факти
Mira29-c3c3• 11 декабря 2022
Ответ дляНадувная пыль
Удалено администрацией...
Ви спілкуватися адекватно не вмієте? Якесь 🤬🤬🤬
Oleksandr S• 11 декабря 2022
Нам важливо це все пережити, триматись разом, не шукати зраду серед своїх, хто краде, хто вимикає….зрозумійте, все це буде вирішуватись після війни, всі ті, хто неправий і тд - будуть покарані.
Терпіти, чекати, пережити, не забувати допомагати нашій армії і тільки так ми зможемо перемогти це.
Після найтемнішої ночі завжди настає світанок, і для Івано-Франківська, і для Херсона:)
Проблема не скільки у нашій владі, проблема лише в руzні.
Блекаут це найдрібніше, з чим нам потрібно впоратись.
Ответ дляPopeye the Sailor
Я уже створювала тему, будь-ласка.
Тут сподіватись на підтримку можна лише у тих, хто знає, що робиться у місті і хто не з ’багатеньких’, яким тут не вимикають. Якщо вашим знайомим не вимикали, то краще скажіть які у них заслуги у цьому місті - друзі мера чи голови ОБА? Чи може бізнес, якому за гроші обленерго не вимикає? Дно всім критикуючим.
Ответ дляГомосноб
Я з Франківська. Над нами знущається Обленерго , а не Укренерго. Пів міста світиться цілодобово, а іншим не пощастило
По місту ще куди не йшло, а от по селам ІФ області взагалі ’веселуха’
Ну вже прозвучала інформація, що про@бали атомні енергоблоки.
Так що це все серйозно і надовго. А не 2-3 дня як казочками у стилі арестовича годували.
Прикарпаттяобленерго у суркіса треба як мінімум забрати і перевірити на справедливість розподілу лімітів. І покарати як слід. Бо всі все знають. Скільки кому і за що занести треба.
Ответ дляmitoto
Удалено администрацией...
Ответ дляКсения83
Не забувайте, що я можу давати такі поради, які вважаю за потрібне. А уже ваше право користуватись ними чи ні.
Ответ длявсеЛенаЯ
Так тут на мене кидаються, що я провокаторша і Дном обзивають???
Совісті не залишилося ні в кого.