120-120-120 (не худею)• 11 декабря 2022
Як накопити дитині на майбутнє з відсотками?
Привіт всім, хотілося б послухати як ви зберігаєте, накопичуєте гроші на майбутнє дитині врахувуючи нестабільну ситуацію в Україні… 🥲 Порадьте як не втратити і примножити? Дивилися депозити, страхові, крипту, валюта під подушкою тощо…
Хотілося б почути ваш досвід. ☺️
Регионщица• 11 декабря 2022
Может быть, золото покупать и в сейф где-то не в Украине, а в стране понадежнее.
Банковское золото имею в виду.
120-120-120 (не худею)
• 11 декабря 2022
Ответ дляРегионщица
Банковское золото имею в виду.
Таких можливостей немає))) чоловік хоче потроху відкладати, щоб в 18 років в неї були гроші/ або навчання )) думали депозит гривневий в банку , але щось мені здається , що через 18 років всі відсотки можуть обезцітити вклад і буде теж саме, що й в доларі вдома )))
НуКаНаКа• 11 декабря 2022
На навчання можна за рік відкласти, якщо в Украіні є Вузи і до 20 000 на рік, є дорожчі, де-які діти безкоштовно навчаються. Я сама виховувала сина, всі гроші витрачала , практично неможливо було нічого відкласти, вивчився у Вузі, ще й магістр юр факу Шевченка. З другого курсу багато підробляють, вважаю, що не проблема вивичити дитину. Проблема дійсно зібрати на житло. Я кажу про Украіну.
120-120-120 (не худею)
• 11 декабря 2022
Ответ дляНуКаНаКа
Ну так, то навчання як приклад привела))) зібрати капітал якийсь більше хочеться, бо в нас такого не робили батьки))!
Ответ для120-120-120 (не худею)
А мої батьки ще й як робили! Колись. СССР, Русский дом Селенга та ін. Все тріснуло. А грошей там у батьків було ДУЖЕ багато((
120-120-120 (не худею)
• 11 декабря 2022
Ответ дляDianichka
Так, Ви праві. Я від мами чула, що були книжки якісь і так гроші на книжці і згоріли. Але ж то було, коли мені 1-2 рочки було)) з тих пір із глобальних грошей тільки мені навчання оплатили)) якщо щось потрібно, то допомагали зі своїх збережень . Але ось такої ідеї заздалегідь, щоб конкретно мені капітал маленький зробити в них не було. Ну то мабуть вплив СССР, боялися щось накопичувати…
Ответ для120-120-120 (не худею)
Моя мама, маючи той гіркий досвід, клятву з мене брала - не вкладати гроші в банки та не брати в жодному разі ніяких кредитів. На навчання саме тоді не відкладали, воно було безкоштовне
120-120-120 (не худею)
• 11 декабря 2022
Ответ дляDianichka
Моє навчання було з 2007 по 2011))) в магістратуру вже на бюджет пройшла))
Так… в мене теж у батьків були приклади втрати грошей, проблеми знайомих через банкрутства банків тощо…
Ответ для120-120-120 (не худею)
Та отож(((...І моє приблизно на ті роки суворо на бюджет на непопулярну та жахливу саме для мене спеціальність
Гопница-Советчица• 11 декабря 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну как бы они накопили? Деньги сколько раз обесценивались.
Разве что догадались бы недвиги в 90-х накупить
Резвая лошадка• 12 декабря 2022
Інвестувати в акції, сировину, облігації і так далі.
Це не так складно насправді як виявляється, довше розбиратся.
120-120-120 (не худею)
• 12 декабря 2022
Ответ дляРезвая лошадка
Цікаво, чи маєте якісь посилання на детальну інфо?
Резвая лошадка• 13 декабря 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я починала з книжок, потім знайшла кількох хто цьому навчає, підписалася, пройшла курси фін грамотності, наразі проходжу курси інвесторів в іншого вже.
Вже рахунки відкрила, вивчаю далі - що купляти, що не купляти, ризики, відсотки, таке інше.
Але це мова йде про двготривале зберігання, на 10 і більше років. Без зняття, а лише з поповненням.
Лише тоді це має сенс.
120-120-120 (не худею)
• 13 декабря 2022
Ответ дляРезвая лошадка
Лише тоді це має сенс.
Дякую, поцікавлюся. Так, мені про довгострокове і цікаво)