Блондинка в Законе• 11 декабря 2022

Дівчата порадьте подарунок для хлопчика, який дуже любить малювати

Не звичайні олівці та фломастери, може є цікавійші їх варіанти. Хлопчику 7 років
КтоЕслиНеЯ• 11 декабря 2022
Мольберт.

Аристократка-тунеядка• 11 декабря 2022
Электрический ластик, электроточилка для карандашей, держатель для остатка карандаша.
Карандаши Faber-Castell, какую бы серию не выбрали, всё очень крутые.
Семена рукколы• 11 декабря 2022
Профессиональные двухсторонние фломастеры.
Татьяна@..• 11 декабря 2022
https://instagram.com/pilot.shop.zp?igshid=
Подивіться тут, це магазин у нас в місті, який саме для тих, хто любить малювати та ц не тільки. Там багато всього
Барышня_Смольный• 11 декабря 2022
Мелки сепия. Мечта была в детстве.
Кучерявочка• 11 декабря 2022
Я купила сину аерофломастери, з трафаретами. Прикольні. Дули усі. Фірма Malinos.
MarryV• 11 декабря 2022
Марко олійні олівці. Вони дуже яскраві. Фарби з глітером, неонові, пастельні. Набір з гіпсу, який потрібно розмалювати. Або ялинкові іграшки з дерева, що можна розфарбувати. Картина за номерами. Скетч маркери.
автор Блондинка в Законе • 11 декабря 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Дякую, подивилася. Дійсно круті олівці
Дівчата! Всім дякую за ідеї. Буду обирати

Броніки для Моніки• 11 декабря 2022
Мой тоже любит рисовать (6 лет)
Из всего что брали больше всего понравилось скретчмаркеры и большой набор гуаши с разными кистями