Нервогенератор• 11 декабря 2022
Які іграшки купувати меншій дитині??
Меншому 2.5, старшому 7. В домі просто маса іграшок, і у нас, і у бабусі. Старшому ніколи не жаліли, купували на всі свята дорогі якісні іграшки, які зараз в прекрасному стані. Кожен раз іду в магазин, щоб купити щось меншому, але взагалі не знаю що.
Все, що є зараз, в нас вже є вдома, ну або подібне точно. Наприклад, лего дупло, є 3 набори, ну який сенс купувати ще 1. Або музичні кідділенд, є ковчег, мультицентр, мультикуб, черепаха. Інші в цьому асортименті однотипні, з тими ж звірями тощо.
І так обідно.. навіть коли беру сина з собою, він особливо нічого не вибирає в магазині, бо все є..
Ось знову свята, треба подарунки, а я не знаю, що купити, бабуся теж запитує, куми..
Попипиповна• 11 декабря 2022
Материалы для творчества: краски ( пальчиковые в таком возрасте), пластилин, массы для лепки, ватман, треугольные карандаши, мелки...гидрогель.
Это то, что быстро заканчивается и не остаётся от старших
Нервогенератор
• 11 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
Такого дійсно немає, але поки що менший не дуже цікавиться, вже брали
Попипиповна• 11 декабря 2022
Ответ дляНервогенератор
Мыльные пузыри или генератор мыльных пузырей
Нервогенератор
• 11 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
Влітку купували, але ж зараз в квартиру не підійде
Аноним ФЕЯ• 11 декабря 2022
Три набора Лего Дупло - это ни о чем))) это мало. С тремя наборами не разгонишься сильно.
Инстагра_мерша• 11 декабря 2022
Нічого,головне це увага,якої в нього я впевнена достатньо.А взагалі він в такому віці що може вже сам працювати і купляти собі все що треба
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 декабря 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
Несу пургу• 11 декабря 2022
Любые расходники. Краски, расскраски, пластилины типа Плей до, кинетический песок, пазлы и т.д.
Файна цьоця• 11 декабря 2022
Пазлы деревянные, вимельбухи, сортеры, мозайка, это то, во что мой с удовольствием играл.
Ермолайчик• 11 декабря 2022
Значить купуйте щось розвиваюче: зараз багато творчих наборів, для вивчення форм, кольорів, пазлів з доповненням. В мене аналогічна ситуація з дітьми. Але молодший син дуже спокійний і любить динозаврів. А от донька - вогонь і не мала діно. Нас це рятувало)