Чебурастик• 11 декабря 2022
Копрограма хто розуміється
Дівчата, ситуація у нас не дуже з стільцем, вприципі дитина активна не скаржиться на живіт, але стілець рідкий як слиз та іноді раз в день іноді три, в лікаря були назначала лікування симптоматичне, аналізи здаю з власної ініціативи бо лікарка дуже дивно до цього віднеслася
Чебурастик
• 12 декабря 2022
До іншого лікаря нам аж у вівторок, просто хочеться зрозуміти з чим маємо справу
Чебурастик
• 12 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Какой возраст и что ел в предшествующие сдаче копрограммы дни?
Что назначили?
Копрограмму сдавали до или уже на фоне назначенного лечения?
Что назначили?
Майже нічого не їв, запечену картоплю і все,здавали на фоні лікування
Чебурастик
• 13 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Что назначено и возраст какой?
Єнтерол, і перед цим ніфурокцизид, і все, малому 3,5
На фоне этих препаратов обязательно нужны были про- и пребиотики.
Для того чтобы правильно сдать копрограмму ребенок должен есть мясо и животные жиры 2 дня перед сдачей.
Повторно сдавать копрограмму через дней 10 после окончания лечения.
Любое количество слизи это всегда воспаление.