Ну що, мстять тварюки за Мелітополь…
Тримаймося.
Missis Виктория• 12 декабря 2022
Ответ дляVodoleya
Масштабна повітряна тривога.
Імовірний запуск ракет з акваторії Чорного моря / «Шахідів» з тимчасово окупованих територій.
Там шторм сегодня в море
Може не будут
Ответ дляLilianna_
Та хлопчик. Але такий, якби так сказати, специфічний дуже.
Так, наші дівчата все знають. Я навіть Валєрку пам’ятаю
Ой, Валєрка- то хітяра всіх врємьон! Я теж пам‘ятаю. Але то давно було.
Зараз щось перестала відслідковувати мужчин на сайті. Старію…
Ответ дляЛЮБА
Заказывала на фейсбуке у девочки , за неделю связала и и отправила, качество супер , после носки и стирки все ок !
Прикольно. В личке уточню что за девочка. Сама пыталась сделать по мастер- классу ( купила нг носки 46 размера) сделала отверстия для лап, обверлочила и получилась порнография
Inna Medvetska• 12 декабря 2022
Ответ дляMarryV
Ви в’язати вмієте?
Бо жилетку зв’язати доволі просто навіть коту.
В мене тойчик. Я їй жилеток нав’язала різних кольорів. Хоча я не супер майстер
Ответ дляMarryV
Пишите я если свет дадут завтра скину ее номер , кофта 200 гривен по вашим размерам это даром !
Ответ дляMarryV
Давайте фото. Зараз саме час для котячої порнографії😁
Може, не все так сумно з вашим рукоділлям)
Inna Medvetska• 12 декабря 2022
Ответ дляgejly
Наш совсем одетый не ходит))
Ого запас стратегічний який
Ответ дляi_toys
Мабуть ми десь поруч. До цього кілька разів на день по 2год світло було. А сьогодні аж дивно. Гаджети зарядила, ліхтарики налаштувала... А світло є. Дай боже, щоб швидше всім ввімкнули
Мне в такие ситуации не по себе становится
типа ну вот же, я готова, вырубайте, буду смотреть фильмы, которые скачала. А они не выключают. И ты сидишь такой, и вообще хз, что делать