Дівчата, що стогодні за ніч така? Вставати о 7, а я очей не зімкнула. Мало того, ще й дитина 7 річна, з 5 ранку не спить, цілу ніч крутилася. Стан жахливий, словами нк описати.
Вредняжка• 12 декабря 2022
Теж саме, взагалі не змогла заснути, сподівалась,що хоч під ранок задрімаю - але марно. Діти теж цілу ніч то прокидалися, то вовтузились.
жар-птица Нюра• 12 декабря 2022
То же самое( Сейчас вот встала, ощущение будто всю ночь проворочалась только
Надувная пыль• 12 декабря 2022
Ой. Дрыхла как сурок. Погода спательная, но надо на работу. Бахнула витамин д и вперед, на работу
Санта Барбара• 12 декабря 2022
Я в последнее время вообще плохо сплю(( А ребенок да, сегодня в 5 утра проснулся ((
Несу пургу• 12 декабря 2022
В мене і дитини так само. В ніч на неділю був поганий сон, син крутився всю ніч, я довго не могла заснути. Цю ніч все повторилось. Думаю, це через погоду.
Нарисовалось• 12 декабря 2022
У нас хворіє кіт, минулу неділю були на крапельницях((. Вчора день майже не вставав, думала, що ніч не переживе((. Теж майже не спала, під ранок навіть боялась до його підходити, бо думала, що вже все((.
Але вранці встав, попив водичку, поїв і наче трохи оживає. Сподіваюсь на краще.
Не жена• 12 декабря 2022
Ответ дляНесу пургу
Оо. Так. Те саме зі сном. Від нього в 3 прокинулась і все💁🏼💁🏼💁🏼
Tatka Kiev• 12 декабря 2022
Не спимо бо хворіємо
В дитини 38.8(((
Давно в неї такої температури не було(
А в мене горло та вухо (((
В дитини 38.8(((
Давно в неї такої температури не було(
А в мене горло та вухо (((
Ответ дляНарисовалось
Здоров‘я вашому котику.
Ответ дляTatka Kiev
Не спимо бо хворіємо
В дитини 38.8(((
Давно в неї такої температури не було(
А в мене горло та вухо (((
В дитини 38.8(((
Давно в неї такої температури не було(
А в мене горло та вухо (((
Одужуйте!
Нарисовалось• 12 декабря 2022
Ответ дляzoryana_89
Здоров‘я вашому котику.
Дякую! Вік дається взнаки, котик вже не молоденький і хвороба серйьозна((
Анонимушка• 12 декабря 2022
Ой, ніч жахлива була, але в мене своє - переймаюсь, чи немає небажаної вагітності. І захищений са був, а симптоми, як то кажуть - налицо
Чики-брык• 12 декабря 2022
Ответ дляСанта Барбара
Тоже самое, проснулась в 5 утра. Так и не уснула
Не жена• 12 декабря 2022
Ответ дляTatka Kiev
Не спимо бо хворіємо
В дитини 38.8(((
Давно в неї такої температури не було(
А в мене горло та вухо (((
В дитини 38.8(((
Давно в неї такої температури не було(
А в мене горло та вухо (((
Одужуйте🙏
Кишмишная Мая• 12 декабря 2022
Автор, я Вас очень понимаю. Тяжёлый будет день(.Где то в 5-6 часов откроется второе дыхание. У меня такие ночи очень часто .
Сегодня я заснула правда , но проснулась в луже крови(.
Все перестирывала и не заснула больше.
Почитала 4-5 часов, что уже не плохо, для моих бессонниц
Все перестирывала и не заснула больше.
А я женатая• 12 декабря 2022
Теж саме. Ні я, ні чоловік не спали, не могли заснути. В мене щей голова сильно боліла, а під ранок відключилась то жах наснився.
Я б такое не носила, но продаю• 12 декабря 2022
В нас таке саме. Дитина 6 років, спати ліг с 6 годин ранку, я ще досі не сплю, не можу заснути. Потім встаємо увечері і сидимо в темряві аж до наступного ранку. Це знесилення. Так не можна