Таракашечка• 12 декабря 2022

Одинокі мами. Ви завжди брали дитину з собою?

У подорожі, на побаченні з іншим чоловіком. Не знаю як правильно вчинити. Мені запропонували зустріти разом Різдво в іншій країні на кілька днів, але у мене є маленька дитина і з нею особливо романтично не провести разом час. В той же час, якщо я залишу її на своїх рідних в Україні, то 100% буду хвилюватися, хоч за нею будуть слідкувати, як за своєю.
Телочка• 12 декабря 2022
Ответ дляАлывердЫ
Згодна. Вони сім´я вже. Це чоловік вливається у готову сім´ю, а не бере жінку з дитиною. І це вони вирішують потрібен він чи ні.
а в даннлм случае мать выришуе оставить на юге стране дитя. правда????

автор Таракашечка • 12 декабря 2022
Ответ дляТелочка
мужчина должен понимать. кого берет. что и ребенок. он готов в целом к этому, вы уверенны? его ответ...решение за тобой
..очевиден ответ... ему не нужен ВАШ ребёнок, ВАША ответсьвеннлсть..и пр.
Він розуміє і знає, що я і дитина ми йдемо у «комплекті» по життю. Сама його спитала, як ми хочемо провести свята, я почала цю тему, що якщо з дитиною разом, то я буду поруч з дитиною і для нас двох час тільки після того, як вкладу спати і весь розпорядок дня буде побудований в залежності від дитини. Я теж молода і хочу романтики, провести час разом. Тому і думаю, хвилююся.
Він не проти дитини. Він бавить, грається, оплачує все, дарує подарунки, дозволяє майже пригати на собі.
автор Таракашечка • 12 декабря 2022
Ответ дляБаррикадница
Навіть не подумала за кота(

Кота не забудьте взяти!
Немає кота(
автор Таракашечка • 12 декабря 2022
Ответ дляАлывердЫ
Задайте себе питання. Ви зможете не хвилюватися та спокійно проводити час?
Звичайно буду(
АлывердЫ• 12 декабря 2022
Ответ дляБаррикадница
Навіть не подумала за кота(

Кота не забудьте взяти!
Тоді треба всю сімю автора брати.
АлывердЫ• 12 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Звичайно буду(
Тоді треба думати і якщо що підстрахувати.
На скільки днів поїздка?
автор Таракашечка • 12 декабря 2022
Ответ дляАлывердЫ
На скільки днів поїздка?
Обговорюємо це, але десь 2-4 дні.
Баррикадница• 12 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Немає кота(
Як немає кота? Жах, треба завести!
Тут незалежно від того, хто у вас кот, чи дітинка тиснуть на совість))
автор Таракашечка • 12 декабря 2022
Ответ дляБаррикадница
Як немає кота? Жах, треба завести!
Ніколи не було котів. Собаки, хомяки, папуги, рибки, черепахи так, кота ніколи.

Баррикадница• 12 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Беріть рибок))
я вас уже бачу з акваріумом у руках на пероні.
автор Таракашечка • 12 декабря 2022
Ответ дляБаррикадница
Беріть рибок))
Щоб їх взяти, то їх треба спочатку купити
АлывердЫ• 12 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Обговорюємо це, але десь 2-4 дні.
Ви впевнені в тих людях, якщо вирішити залишити все ж таки?
автор Таракашечка • 12 декабря 2022
Ответ дляАлывердЫ
Я ж старту ості написала, що будуть турбуватися, як за своєю. Довіряю цілком та повністю. Це мої найрідніші люди.
Телочка• 12 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
тогда в чем вопрос и в чем проьлема?!
prozerpina123• 12 декабря 2022
Автор, как можно тащить ребенка непонятно к кому?
Вы с ним хоть виделись до этого?
Продавец овец• 12 декабря 2022
В мене питання не стоїть- завжди зі мною. Розлучення було півтора роки назад, потім війна.
Всі мої рідні в окупації.
Дитячі садки в нас не працюють.
Мені ні з ким залишити чотирьохрічку. подруга, чи сусіди, але це до 2-3х годин. Тож за останні 10місяців я була без дитини максимум 20годин сумарно.
ФФФФристайла• 12 декабря 2022
во время войны б наверно не оставила
автор Таракашечка • 12 декабря 2022
Ответ дляprozerpina123
Вы с ним хоть виделись до этого?
Ми знайомі не з СЗ і не ’5 хвилин’.
Телочка• 12 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Ми знайомі не з СЗ і не ’5 хвилин’.
извините...а где на юге безопасно ...что-то не пойму...

автор Таракашечка • 12 декабря 2022
Ответ дляТелочка
Артилерії і РСЗВ немає, а ракети та мопеди у нас літають повсюди.
prozerpina123• 12 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Ми знайомі не з СЗ і не ’5 хвилин’.
А, ну если с не с СЗ и не 5 минут, а неделю, то, конечно, тащите ребенка. Он же уже не неизвестный мужик, а почти муж
автор Таракашечка • 12 декабря 2022
Ответ дляprozerpina123
Звідки робите висновки скільки ми знайомі?
Нога на ногу• 12 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
По-перше, я не біженка, я зараз в Україні, але живу на дві країни. По-друге, я не гола і боса у віночку, у мене є непогано оплачувана професія, свої гроші, своя нерухомість і авто.
Чого вас так хвилює, що він вибрав мене з дитиною?
та просто жалко мужика, даже если вы и сама обеспечиваете своего ребенка, то ему все равно ж надо терпеть присутствие чужого ребенка в своей жизни, зачем ему этот геммор, когда вокруг полно свободных без детей
автор Таракашечка • 12 декабря 2022
Ответ дляНога на ногу
А чому терпіти? Ті хто проти, то не намагаються побудувати стосунки, забрати нас, не пропонують гроші і повне утримання. Він прекрасно відноситься до дітей, знаходить з ними спільну мову, моя дитина його не дратує.
Бандитка Сью• 12 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Він сказав, що вибір за мною і як я буду себе почувати від цього.
Фінансове питання він закриває.
нет конечно, зачем мне там ребенок.
когда куролесела после развода ,никаких детей в моех ретритах не было. кому нужны эти стрессы и мне гемор с маленким ребенком.
цинично оставляла, познакомила уже с женихом
Бандитка Сью• 12 декабря 2022
Ответ дляЖонДуан
Як нормальний чоловік може запропонувати залишити дитину у країні, де війна? Він просто прямо стидається сказати, що хоче без дитини, тому і переклав вибір на вас
нормально , если есть кому оставить .
сейчас сестра мне парочку своих оставила, что может случиться в своем доме на зу? за неделю
она тоже человек, 30 лет
prozerpina123• 14 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Так я у вас и спросила, сколько, но вы уклонились от ответа
Судя по всему, это ваше 1 свидание. В любом случае тащить ребенка непонятно куда и непонятно к кому тупость
автор Таракашечка • 14 декабря 2022
Ответ дляprozerpina123
Ми знайомі не один рік вже і після того, як у нас зав´язалися стосунки, то це вже не перше побачення.