НеКонец-Света• 12 декабря 2022

Що повісити на ялинку замість зірки?

Сьогодні вирішила поставити ялинку, син дуже просив. Прикрасили, зверху як завжди червона зірка. Прийшов чоловік з дідусем і кажуть що вона їм нагадує чомусь москву і рашистів. Що ви вішаєте на ялинку? Залишити просто без зірки?
Золотая орда• 12 декабря 2022
Ніколи зірку не вішали. Ще й червону

Одни_мысли• 12 декабря 2022
Яка зірка? У мене навіть її в дитинстві не було, верхівка ж є на ялинку
Аноним Анонимыч• 12 декабря 2022
Про Вифлиємську зірку не чула, ні?
Ще одна тема , щоб всі тут посварились.
ЛЮБА• 12 декабря 2022
Например
Любвиобильный бот• 12 декабря 2022
Купіть верхівку на ялинку не у формі зірки, або бант, взагалі-то зірка асоціюється з першою зіркою, яка зійшла на небо. В нас буде срібляста зірка, нічого міняти і купувати не буду.
Белочкой зови• 12 декабря 2022
Ніколи зірку не вішали.
Є спеціальна ’верхушка’ на бурульку схожа. Купіть таку
Точный сантиметр• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Про Вифлиємську зірку не чула, ні?
Ще одна тема , щоб всі тут посварились.
В нас зірка
Дона Ко Ко• 12 декабря 2022
Зазвич на верхівці був ангел...
Любвиобильный бот• 12 декабря 2022
Ответ дляТочный сантиметр
В нас зірка
В нас така сама🤭

Белочкой зови• 12 декабря 2022
a.ostroverh• 12 декабря 2022
Эта точно не напомнит
Фантасмагория• 12 декабря 2022
Янгола або віфліємську зірку
СернаМоисеевна• 12 декабря 2022
У меня бант серебристый или ангел. Звезду 100лет не вешаем - совок напоминает!
автор НеКонец-Света • 12 декабря 2022
В нас така простенька.
Піду шукати ангела)
ДелиВерка• 12 декабря 2022
Мы шапку деда мороза повесели, тоже не хотим верхушку. Многие еще бант крепят
Первая леди колхоза• 12 декабря 2022
Правильно напоминает!
Ермолайчик• 12 декабря 2022
В мене зірка, але золотиста. Нічого поганого в ніц не бачу. Наші колядники на Різдво також із зіркою ходять-колядують. Якщо у Вас погані асоціації - замініть на звичайну «верхушку»
Перша на селі• 12 декабря 2022
А на небе разве не звезды?
13чудоСВЕТА• 12 декабря 2022
Ответ дляНеКонец-Света
В нас така простенька.
Піду шукати ангела)
Красивая какая

Я такая наивная• 12 декабря 2022
Тризуб. Яка ще відповідь може бути?
В мене є чудова червона зірка з мого дитинства, раритет, берегла її як зіницю ока, без неї не уявляла ялинку. Діти навіть звикли, що ялинка, це коли червона зірка. Ость такі відчуття, дуже приємні дитячі спогади, як мене піднімали її вішати, це була найголовніша роль.
Але зараз рвотний рефлекс від однієї думки. Замінники не розглядаю. На верхівці може бути лише тризуб!
Аноним НаВсеГда• 12 декабря 2022
Не червону зірку)
То віфлеємська зірка

Верхівки з гострим пиком ніколи не подобались, нащо ота сопля стирчить
13чудоСВЕТА• 12 декабря 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Тризуб. Яка ще відповідь може бути?
Дичь какая..
Пульт от линолеума• 12 декабря 2022
В мене бант
Я такая наивная• 12 декабря 2022
Ответ для13чудоСВЕТА
Дичь какая..
У вас все добре?
В чому дикість?
У вас немає новорічних спогадів з дитинства? Тоді це справді дикість..
dulenok• 12 декабря 2022
у меня звезда, но не красная...Обычная пятиконечная, вся в фонариках разноцветных. Менять пока не планирую.
Фиона Шрековна• 12 декабря 2022
Ответ дляЗолотая орда
Ніколи зірку не вішали. Ще й червону
Мы вот такого плана прицепляем
Ламборджини• 12 декабря 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Тризуб. Яка ще відповідь може бути?
Ну ви хоч Новий рік та Різдво у патриотичне свято не перетворюйте. Ялинка з тризубом це звісно орігінально, але треба ж і кульки в тон )))
Дюймовочка• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Про Вифлиємську зірку не чула, ні?
Ще одна тема , щоб всі тут посварились.
Вона не червона і не п´ ятикінечна.
Люда Людоедова• 12 декабря 2022
Ответ дляЗолотая орда
Ніколи зірку не вішали. Ще й червону
+1 мне 44 года и ни мы и никто из знакомых никогда не вешал красную звезду.
Только верхушки красивые
Почемучка• 12 декабря 2022
Ответ для13чудоСВЕТА
Дичь какая..
як, власне, й вся тема