А у нас макарошки• 12 декабря 2022
Що даруєте хлопчикам 9-11 років на свята?
Нема ідей зовсім, нічого не просить.
Фрикаделька• 12 декабря 2022
Моєму зайшов кубик Рубіка. Дядько подарував. Тепер син збирає різні, вже доволі велика колекція )
А так.. треба розуміти що цікавить дитину
Бабушка Бетман• 12 декабря 2022
Послушаю 🙂 сыну 13. Просил комп, но пока нет возможности потратить 25-30 тысяч... Поэтому дуиаем, что бы такого до пары тыс положить под елочку.
Коко На Страже• 12 декабря 2022
12 р. - портмоне, сумку через плече. Трохи раніше все подарувала новий туристичний рюкзак для тренувань. Решта ще в роздумах ))) Але у нас є адвент календар - там чимало дрібниць отрумає, тому новорічний подарунок не буде дороговартісний
А Я Самая Самая• 12 декабря 2022
Ответ дляФифачка
Нео куб
Он интересен детям? Тоже смотрю на него. Но не знаю , насколько им увлекательно играть
Фифачка• 12 декабря 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Я подарила на Николая , моему ребенку зашел . ему 7 лет. Но очень хотел. Смотрел ролики на ютуб.