Миллион АлыхРос• 12 декабря 2022

Чоловік безперестанку говорить. Дістав!!! Що мені робити?

Одружені ми більше 10 років, є діти.
Чоловік-людина відкрита, вимагає постійної уваги від мене і може розмовляти годинами - про політику, про ковід, про економіку, мрії про створення бізнесу...
При цьому хоче щоб я сиділа, ні на що не відволікаючись і уважно його слухала (пробувала паралельно їсти готувати- нервується що я неуважна, маю сидіти і слухати).
На роботі спілкується рідко з людьми, має вільний графік по декілька годин в день (майстер, сам один працює на себе).
Просила йти на роботу в колектив - не хоче. Друзів немає, хоббі - хіба що ютуб чи фільми дивитись, новини.
Коли я була в декреті, це ще було нормально, та з´явилась друга дитина, час на побут (з цим допомагати не хоче, хіба що інколи з сином грає в ігри) + вийшла на роботу, ввечері втомлена, і хочеться тишини і спокою, а не розмов.

Пояснювала, що не витримую стільки розмов - чоловік не розуміє, ображається.
Коли приходить під час нашого спілкування дитина і щось питає - він каже їй: ти що не бачиш що батьки розмовляють, почекай..і діти можуть чекати пів години..
Якщо я все таки відволіклась на дитину - може встати і піти ображений.

Якщо моя думка не співпадає з його, він нервується, переходить на повишений тон і починає доказувати що правий.
Коли я говорю - не дослуховує, перебиває і на моїх 10 слів - 100 слів його... Пропадає бажання починати розмову..
Почала погоджуватись, що він у всьому правий, щоб пошвидше від мене відстав і я могла займатись хатніми справами чи просто відпочити.

Можливо, зі мною щось не так?6
Порадьте що небудь, бо вже не витримую!
От реально дістав!
Жидкость для снятия глаз• 12 декабря 2022
Пусть идет спикером в ВР

ИМХОля• 12 декабря 2022
Бесполезный балабол - горе в семье
автор Миллион АлыхРос • 12 декабря 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Пусть идет спикером в ВР
Радила йти в блогери, не хоче :)
Меряно-перемеряно• 12 декабря 2022
Оо у меня такой сотрудник был на работе, сидели в одном кабинете, не могла ничего сделать так как равны были по должностям, но это ужас и жесть. Сочувствовала его жене.
ПесиКот• 12 декабря 2022
Такая тема уже была. Ваша?
Гладковыбритый шишун• 12 декабря 2022
А как же вы 10 лет его терпели? Не раздражал раньше
автор olga_mail • 12 декабря 2022
Ответ дляПесиКот
Такая тема уже была. Ваша?
Ні звісно)
Пошукаю тему...
Переважно жінки говорять багато, а тут чоловік не дає мені слова сказати
Интимная• 12 декабря 2022
я подумала він постій
но говорить ’Дістав, що робити’
Я_канеша_извиняюсь• 12 декабря 2022
Это называется эмоциональное обслуживание. Думаю, что пора его остановить. Просто стоп, у меня нет времени и сил тебя слушать. Обиделся? Ну и хорошо, больше тишины будет.пусть так и ходит обиженный и ищет другие свободные уши.

автор Миллион АлыхРос • 12 декабря 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
Був більше часу на роботі. Я в декреті була, в побуті втомлювалась менше з одною дитиною.
А зараз робота додалась, друга дитина, складно..
Краля-Галя• 12 декабря 2022
Не самореализованный балабол. Пусть обижается
oboeva• 12 декабря 2022
Обижайте его, пусть уходит и молчит
Мамзелькин• 12 декабря 2022
Физический труд его спасет.
МариЧе• 12 декабря 2022
Мій батько любив говорити і щоб всі слухали уважно. Одного разу був у нас гість, намагався щось відповісти, а тато йому каже: я ж зараз говорю. Цей гість так спокійно і ніби з подивом: а я думав у нас дискусія, а виявляється монолог😆
З тих пір пішли зміни на краще😉
Оле Лукойе• 12 декабря 2022
Мой наоборот молчит, вытягиваю с него слова, достал этот вечный монолог
И та и та ситуация крайности
Неугомонная• 12 декабря 2022
Ответ дляПесиКот
Такая тема уже была. Ваша?
Ви думаєте, що це рідкість? На жаль, ні. Є такі люди, і жінки, і чоловіки, яких не переслухати. Іноді це навіть симптом - щитовидку радять перевірити )
автор olga_mail • 12 декабря 2022
Ответ дляМариЧе
З тих пір пішли зміни на краще😉
:)))))
Я часто також кажу чоловіку, що в нас монолог.
Навчилась інколи не думати про шо він говорить, а про своє) Ніби й поруч, а думки далеко...
Подумывающая• 12 декабря 2022
Что делать не посоветую, могу только посочувствовать. Я бы тоже не выдержала. Один из огромных плюсов моего мужа - мало говорит. Т.е. иногда тоже начинает болтать, но редко.
Жить с болтуном это жесть (( одно и то же по кругу выслушивать, ведь все начинают еще и повторяться.
Божья коровка• 12 декабря 2022
Співчуваю!( це правда треш! В мене є такий знайомий, дальнобійник, як же він свою дружину вже замахав! В компанії рот не закривається! Ще дойо@ється до дружини і не розуміє чому вона псіхує, а їй просто тиші хочеться!

Подумывающая• 12 декабря 2022
Ответ дляОле Лукойе
И та и та ситуация крайности
Так может он от Вашей болтовни страдает так же как автор?
Айпишница• 12 декабря 2022
послушать то можно, но чтоб не отвлекал от сопутствующих дел.
меня бы такой словесный поток тоже утомил, я любитель тишины и покоя.
У нас в доме есть один сосед, который наговориться не может, видимо уже всех дома достал, так вот выходит на улицу и цепляет мужиков для разговора).
Оле Лукойе• 12 декабря 2022
Ответ дляПодумывающая
Нет, я болтаю по делу, человек такой, живёт в своей ракушке и чтоб никто не трогал
Teonaa• 12 декабря 2022
Сядьте і почеіть із ним говорить поо ваші інтерест ходинамт. Бажано найнудніше підібрать щось - про супер-нову-космічну-наноепіляцію. Або про кібертехніку ліплення пельменей
Або взагалі щось про дітей всіх подружок
Зеркальте
Мадам БрЮшкина• 12 декабря 2022
Ответ дляolga_mail
:)))))
Я постійно так роблю, угукаю в потрібних місцях ))
Мій теж балабол, але порівняно з вашим - зайчик 😂 У нього є знайомі, колеги, тож все розподіляється між декількома людьми ))
Але іноді як почне про рації, ножі, гарміни…. Боже-боже 😳😱
курасаны• 12 декабря 2022
Все з вами так, у мене подібний. Ще, щоб в очі йому дивилася. Якщо не хочу слухати і в туалеті дістане.
автор Миллион АлыхРос • 12 декабря 2022
Ответ длякурасаны
Я теж де тільки не ховалась :)))
Нервуюсь, коли вдома сидить... Тікаю в ті дні працювати в офіс)
Якось додому менше хочеться...
Рыжик-пыжик• 12 декабря 2022
Я как раз фарингитом заболела, говорить не могу вообще. Могу прислать вам бутылку с водой, из которой я пила, может и он замолчит на пару тройку дней.
Пластилин_Колец• 12 декабря 2022
Ответ дляolga_mail
Ні звісно)
Пошукаю тему...
А вы уже вернулись домой?
Мядуза аля моргонер• 12 декабря 2022
Капець, автор
Я інтраверт, домашні, навіть, по обличчю бачать, коли мене не потрібно навіть питати про щось
Я просто мовчу, коли хочу тиші
Терпіти не можу балаболів, але ж ви якось жили всі ці роки
Не знаю. Що порадити, але я б жорстко поставила питання, що вам на даний момент не до балачків, ще й дитині рота закриває, через деякий час дитина перестане підходити і за порадами і за спілкуванням :((