Мейк-ап форева• 12 декабря 2022
Доставка Reserved кур´єром
Вперше замовила кур´єром, щоб не платити конвертацію, а тепер переживаю: а якщо мене дома не буде? Вони хоч трохи заздалегідь дзвонять чи як? Комусь іншому віддадуть замість мене? А якщо вони подзвонять в той день, коли я на роботі (
Курочка• 12 декабря 2022
Да, они предварительно звонят, не переживайте. Я постоянно заказываю Reserved через курьера.
Чудо-Рыба-кит• 12 декабря 2022
Он звонит когда в вашем районе.
У меня дочка подросток получала, оплатила и все. Никаких доков не показывала.
НеГолосую• 12 декабря 2022
Мені дзвонять за 15 хвилин, буває. І час доставки з смс часто не співпадає. Але я тоді оплачую за посиланням і залишає в консьєржа
Мейк-ап форева
• 12 декабря 2022
Ответ дляНеГолосую
А, тобто, смс ще буде?
Курочка• 12 декабря 2022
Ответ дляМейк-ап форева
А, тобто, смс ще буде?
да, вам придет смс о том что посылка передано курьеру, там будет номер мобильного и имя курьера.
Играю_на_кларнете• 12 декабря 2022
Останнє замовлення моє автоматично прийшло в пункт видачі Meest біля будинку
НеГолосую• 12 декабря 2022
Ответ дляМейк-ап форева
А, тобто, смс ще буде?
Так, з орієнтовними годинами доставки і посиланням, якщо хочете карткою розрахуватися, а не готівкою
Блинчик Мой• 12 декабря 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Україна, звичайно
почему звычайно? резерв есть везде
Мейк-ап форева
• 12 декабря 2022
Ответ дляБлинчик Мой
почему звычайно? резерв есть везде
Якби інша країна, я б це вказала в стартпості - це раз, а по-друге, тут все ж більшість з України і всі територіальні питання автоматично всіма усвідомлюються так)
Блинчик Мой• 12 декабря 2022
Ответ дляМейк-ап форева
ми всі з України. Але так вийшло, що поразкидало по всьому світу.