Красавица писяная• 12 декабря 2022

Алгоритм дій після отримання наказу на отримання аліментів

Підкажіть будь-ласка, що робити далі коли отримала наказ щодо призначення аліментів. Мені в суді сказали нести наказ у виконавчу службу. А куди саме нести, для чого це робиться, як і куди вони нараховуються. Якщо колишній чоловік офіційно не працює це значить 1300,00 назначать до виплати?
Лиса Патрикевна• 12 декабря 2022
я относила в канцелярию, писала заявление с указанием номера карты. у меня тоже безработный, 50% прожиточного минимума. в наказе размер не указан?

автор Красавица писяная • 12 декабря 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
чесно кажучи ще тільки піду його в середу забирати. Не знаю як і що прописано
Белая котичка• 12 декабря 2022
ЯКЩО ОФІЦІЙНО не працює - то розмір аліментів визначається виходячи із середньої заробітної плати працівника для даної місцевості. А середня заробітна плата визначається територіальними органами Державного комітету статистики України. Вищевказані органи надають дані щодо розміру середньої заробітної плати для конкретної місцевості на вимогу державного виконавця. Останній керується отриманими даними при визначенні того, яка сума аліментів з непрацюючого підлягає оплаті з урахуванням заборгованості.
Кубик Рубика• 12 декабря 2022
у виконавчу за місцем прописки колишнього, наказ + заява.
автор Красавица писяная • 13 декабря 2022
Ответ дляБелая котичка
Дякую. Щодо розмірів аліментів зрозуміло, а якщо він не працює - то і аліментів від нього не буде поступати тоді? вони як заборгованість будуть висіти чи як?