Разачаровусь_очень_быстро• 13 декабря 2022
Какой небулайзер купить?
Добрый вечер!Подскажите,какой фирмы небулайзер приобрести?Планирую использовать для лечения бронхитов у детей и взрослых.
Ромашка_Бегемотовна• 13 декабря 2022
В мене компресорний літл доктор. Норм, іншими не користувалась.
Пуки-куки• 13 декабря 2022
У мене Літтл доктор. Але лише строго за призначенням лікаря користуємося
Бавовна• 13 декабря 2022
Я б подумала зараз взяти інгалятор на батарейках, є і такі моделі. Свій купила ще 10 років тому, якраз перед НР, Мікролайф