АдеКВАтная• 13 декабря 2022
Мама ображається, якщо я роблю не так як вона хоче, як бути?
железный занавес• 13 декабря 2022
Если вы делаете лучше, пусть обижается, если назло ей, то стоит задуматься
Спасу мир• 13 декабря 2022
Поясніть раз , що ви не вона, і ми маете свою думку, цілі, і бажання. Як хоче, так хай і робить, а ви будете по своему.
Та никада в жизни• 13 декабря 2022
моя свекруха взагалі кипить, бо я все роблю не так, як вона бачить. ну і що? я не долар, щоб всім подобатись і роблю, як дозволяють можливості. Звісно, вчуся і навіть деколи перевершую сама себе, проте для свекрухи це не показник - я завжди буду на щабель від неї нижче, бо я ’ще життя не нюхала’.
Берегу и стерегу• 13 декабря 2022
Ответ дляТа никада в жизни
Ой у нас трохи проще 😊😉 але теж хоче щоб по її порадам, так як їй буде комфортно. Але спочатку сперечалася з нею, потім забила. І вона більш менш стала спокойнішою😁
Teacher Dary• 13 декабря 2022
В мене і моєї подруги така проблема. Я давно виїхала і проблеми більше немає, а моя подруга 26 років має живе посусідству з мамою і там жесть...
сказочное_Бали• 13 декабря 2022
Ответ дляТа никада в жизни
У менясвекры любят раздавать советы. Когда возражаешь, свекр многозначительно ^ ми життя прожили^!
Мне 45, на минуточку.... малолетка
Та никада в жизни• 13 декабря 2022
Ответ длясказочное_Бали
Мне 45, на минуточку.... малолетка
так, так, ми завжди будем гімнярами. Мені 40
Дайте подуться• 13 декабря 2022
Це я така як Ваша мама, мама коли приїджає, нічого не робить. Кажу, відпочивай, я сама все зроблю.
сказочное_Бали• 13 декабря 2022
Ответ дляТа никада в жизни
Не то что гимняри, ко мне свекры хорошо относятся, но жизни поучить это святое
Забыла что?• 13 декабря 2022
У меня мама приходила и переставляла посуду т к считала что неудобно стоит.
Сейчас уже смирилась и не поучает, а так собаки лают караван идет.