Почемучечка• Изменено 13 декабря 2022
Чоловік всі гроші вкладає в свою нерухомість. Як би ви поступили?
Чоловік на ділянці батьків сам будував будинок (протягом 9 років), весною планує починати ремонт всередині.
В шлюбі ми дуже економили на всьому, на дітях також.
Рік тому чоловік купив квартиру (частина грошей зароблена ним в шлюбі, іншу частину батьки його доклали), і оформив її на свекруху (потім через договір дарування на себе переоформив), там також ремонт треба робити, стан квартири дуже поганий, треба все переробляти, зато площа велика.
Я теж працюю, але дохід значно менший, + 2 декрети, була проти купівлі квартири (просила щоб краще дім доробив і щоб ми нарешті трохи розслабились - поїхали відпочити, почали купувати одяг не тільки на розпродажах чи з секонду і т.д.), і була проти оформлення квартири на свекруху, все таки більше 10 років в шлюбі, діти.
Він сказав, що робитиме як вважає за потрібне. Змирилась, не мала виходу.
Але після цього почала відкладати гроші в заначку. Не хочу вкладати в його хати.
Не можу йому тепер повністю довіряти, переживаю лишитись гола-боса.
Чоловік далі планує на життя давати мінімум, ´щоб не вмерли з дітьми з голоду´, бо треба ж за щось тепер ремонти робити.
Таким темпом як він їх робить, можливо прийдеться ще 10 років чекати.
Каже що це все для нашого майбутнього.
Якийсь синдром відкладеного на потім життя.
Почали постійно сваритись - кажу йому брати частину побуту на себе.
Наводить мені приклади інших чоловіків, сім´ї яких живуть від зарплати до зарплати, і що я не ціню його здобутків.
Я всі свої гроші не хочу зараз витрачати, бо невідомо чого чекати далі.
Проблема в тому, що чоловік хоче визнання від мене, що він от доробився до дому/квартири, а я цим не пишаюсь.
Я кажу, що цінитиму лише те, що він робить для нас, а не для себе. Відчуваю несправедливість. Чи я не права?
Сім´ю хотіла б зберегти.
Як би ви поступали в цій ситуації?
Каже що це все для нашого майбутнього.
Сім´ю хотіла б зберегти.
Як би ви поступали в цій ситуації?
Ответ дляPoMoGaToR_UA
Вот и я об этом уже несколько раз писал. А они мне ’Ты ли не свекровь?’ ))))
Ну не могут люди спокойно жить и общаться, нужно накручиваться себя, читать чужие истории и придумывать себе печальное будущее, вместо того чтоб жить и радоваться жизни.
Радоваться жизни довольно сложно экономя на всем и одевая себя и детей на секонде ради недвижимости для мужа, на которую ты прав никаких не имеешь.
ПолБатона• 13 декабря 2022
Ответ дляlith_oops
Слухайте, почитала - капець там її заклювали...
Там нема до кого було вертатися... Має якось сама життя будувати... З чоловіком - розлучатись, подавати на аліменти. Якось влаштовуватись на новому місці...
В неї в Україні немає геть нічого, немає до чого вертатись... Аби хоч житло..
цікава мотивація чоловіка, навіщо він автора так судорожно хотів повернути? носки штопати і супи варити не було кому?
PoMoGaToR_UA• 13 декабря 2022
Ответ дляПолБатона
ось вас тут критикують, а мені подобається як ви пишете:) сугубо чисто чоловічий підхід. і це правильно! у вас своє бачення, у жінок своє. а треба знаходити компроміс, правда десь посередині.
Потому что нельзя получить толковый совет от женщины, особенно если она в разводе, не зная что творится в голове у мужика. Мы все устроены по разному, и ситуации у всех разные.
Мне все равно на их критику, кто хотел - тот услышал, кто не хотел - очередная ’разведёнка’
младокошкина• 13 декабря 2022
Ответ дляМороженная курица
То більше цю тему не піднімайте, бо дійсно так і виглядає
не, это выглядит, как- лучшая защита- нападение.
Ответ дляPoMoGaToR_UA
Ну автор же написала, что деньги доложили его родители, ну наверное такой был уговор с их стороны, мы поможем (с собой же не заберем), но ты оформишь на себя или как они там решили. Если бы он так сделал за деньги тёщи/тестя - это второй вопрос - козёл.
Пусть родители автора ей тоже помогут, в чем проблема?
Так пусть он ей половину тех денег отдаст, что на ту квартиру сам потратил, в ее личную копилку, а там глядишь, она заработает, родители помогут, и будет и у автора жилье. Но мужа автора такое почему-то не устраивает, он карьеристку не хочет, он хочет, чтобы зависимая жена сидела дома, варила экономный, но вкусный борщ и восхищалась им. А ещё ходила как бомж в вещах с секонда и не отсвечивала.
Мороженная курица• 13 декабря 2022
Ответ длямладокошкина
Просто я б один раз сказала, і хрін би потім з ним балакала. Але я дуже категорична, в мене або біле або чорне
Полтавська галушка• 13 декабря 2022
Ответ дляПирожкиня
Это неправда. Я свою карьеру начала после первого декрета, со вторым ребенком уже в декрет почти не шла. Спокойно оплачивала няню и первый год была рядом с ребенком, работая удаленно, потом понемногу в офис ездила.
Я знаю декількох жінок, які теж в декрет не ходили. Там або бабусі, або няні дитиною займались. І це насправді дуже сумно, бо ці малявки так і звикли, мама там чужа, бачать пару год в день. Так що це немає чим хвалитись. Так, кар´єра є. Але сім´я, стосунки з дітьми...
Неутомимые шахматы• 13 декабря 2022
Ответ дляPoMoGaToR_UA
Ой , я умиляюсь мужикам с их ’разведенка’ .
Как будто у женщины в жизни одна цель - ублажать двуногого самца , при этом не имея своего мнения , радуясь , что не бьют , одеваясь в секонде и питаясь картошкой в мундирах . При этом мужик считает , что он вправе давать советы женщине , не зная , что у нее в голове .
ПолБатона• 13 декабря 2022
Ответ дляPoMoGaToR_UA
я за те, щоб вислухати 2 сторони, я за діалог. звісно, в діалозі може вияснитися, що в людей різні погляди і їх вже нічого не об´єднує. тобто це не панацея до порятунку сім´ї. але це по-людськи - спробувати зрозуміти, що в голові у твого партнера. якщо це зрозуміння не допомагає зберегти стосунки, то можна розлучитися в статусі друзів, а не ворогів. просто ми - жінки і чоловіки - міряємо другу стать по собі, а це не правильно і призводить до непорозумінь.
насправді ми дуже різні.
ПолБатона• 13 декабря 2022
Ответ дляЕлена 878
Ви давно повернулись в Україну?
мабуть недавно, судячи з дати попередньої теми. але, думаю, це не грає ролі.
Ответ дляPoMoGaToR_UA
У нормального мужика, который заботится о жене и детях, такая дичь в голове не творится. Такое может твориться только в голове у маминого сыночки - корзиночки, нарцисса и абьюзера.
АфродитаПетровна• 13 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
В любом случае его недвижимость достанется детям. Молодец мужик.
Ой. Моя тітка так економила. Дістанеться дітям. Його новим хорошим дітям) А у неї, якби не бабкина квартира, то і кутка не було б. В гилртеосу стані квартира, треба визнати. Бо ж все а будинок. Для дітей)))
Люблю порядок• 13 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
А если мужик потом женится второй, и там будет рядом не такая речная жена, то нихрена именно этим детям недостанется
Ответ дляPoMoGaToR_UA
Вы как для мужчины как то совсем не разбираетесь в своем поле. У мужчины в голове все просто, гораздо проще и никаких глубоководных объяснений искать не надо, все всегда на поверхности. Выводят втихаря недвигу из семьи всегда с одной целью, что бы иметь возможность кинуть партнера через колено.
PoMoGaToR_UA• 13 декабря 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Так а чего копаться в голове женщины, если у автора проблемы с мужем)))
Неутомимые шахматы• 13 декабря 2022
Ответ дляPoMoGaToR_UA
А с того , что муж автора живет с женщиной . Или нет ?
ПолБатона• 13 декабря 2022
Ответ дляЕлена 878
Але ж на гарну роботу вона встигла якось влаштуватися.
ну за 2 тижні можна. і за 1 день можна))
деколи буває, що подзвонить стара знайома і скаже: слухай, моя сусідка шукає адміністратора/бухгатлера/директора в свій салон, у тебе нікого немає? а тут автор - оп, я саме роботу шукаю. ну то завтра на 9, щоб була.
і все:))
Выкупаная• 13 декабря 2022
Ответ дляPoMoGaToR_UA
Ну вот, ещё один повод сказать спасибо, если он не играет на тотализаторах и не берет кредиты )))
А то сразу ’Спасибо сказать, за то, что не бьет?’))))) Ладно это я так уже. Нормальный мужик не должен бить свою жену и мать своих детей и я это - поддерживаю!
Господи у вас травма или что? Сказать спасибо что не бьет, сказать спасибо что не играет.
Выкупаная• 13 декабря 2022
Ответ дляPoMoGaToR_UA
А вы по теме что-то можете ответить? Человек написал про совместную собственность? Вы почему не прокомментировали. И мой вариант где вы написали что мужик боится остаться на улице. Ну так пусть оформляет квартиру на себя, а дом на жену и детейс и точка. Какие у вас на это аргументы защитить муженька ?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляolga_mail
Ми дві різні людини, різні теми
В якому сенсі різні люди?
Роздвоєння особистості? Теми мають ідентичних набір сталої інформації. На цьому форумі більшість вміє складати 2+2)
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляПолБатона
і все:))
Так потрібно ж було з Німетчини ще приїхати. Чи думаєте пропозицію прям в дойчленде отримала і на крилах додому полетіла?
Меряю линейкой• 13 декабря 2022
Как бы именно ПОСТУПИЛА? а не поныла, да?
Уехала бы после нового года в Румынию или куда можно бесплатно и долго бы думала, ТРЕЗВЫМ умом, без розовых соплей
Правда, нужно еще быть готовой к тому, что в домах квартирах поселится фея, которую никто не заставит ходить по секондам))))
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляlith_oops
Дуже сподіваюсь, що здравого смислу вистачило. Як ні, то дітей жаль, а автора вже ні.
Пирожкиня• 13 декабря 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Вы меня пытаетесь переубедить или себя? С детьми у меня все отлично, времени на времяпровождение хватает.
Кофе в лобби• 13 декабря 2022
Мой папа так дом строил 20 лет. На всем экономил, даже мне алименты через суд платил. А потом в 47 лет рак желудка и за год умер. И все. В доме не жил, и не достроил его.
Почемучка• 13 декабря 2022
Знайома ситуація.... У нас було так- оформили квартиру на свекруху, за 2 місяці до шлюбу, віддавав кредит із своєї зарплати, він працював в іншій державі, себе годував, я дома платила всі рахунки, одяг, взуття і тд , тобто вся зарплатня йшла на це. Пішов на пенсію за вислугою років, сидів вдома, з дивана мені розповідав, який він великий, що купив житло, як починала щось говорити, що його пенсії не вистачає, то кричав, щоб йшла геть з дітьми з його квартири. Якось так...
АфродитаПетровна• 13 декабря 2022
Ответ дляТа ще штучка
Дім на території будинку його батьків, нічого там жінка не має, на жаль
Якщо не помиляюсь, то при введенні в експлуатацію можна бути співвласником саме дому, бо нерухомість і земля не одне і те ж. Земля була. А будинок побудовано за спільні гроші у шлюбі. Якось так. Але я не спеціаліст.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляPoMoGaToR_UA
Ну що за бред ви тут несете з розумним виглядом.
По перше там взагалі немає ні мужика ні мужчинки. Є синочка, виконує мамини вказівки. Дивує, що дозволили одружиться. Мабуть онуки потрібні були. Бо іншого я не бачу.
По друге з автора зробили рабиню, ще й шантажем вимагають повернути дітей в країну де іде війна бо бубочки сумно самому і борщу нікому наварити