Отвечаю всем• 13 декабря 2022
Порекомендуйте лабораторію для Pap-тесту (рідинна цитологія), Київ
Три роки поспіль при обстеженні у гінекологів знаходять дисплазію першої стадії, в Сінево аналізи всі ок. Не можу зрозуміти чи то клініки пришивають мені дисплазію і лікують антибіотиками, що мені від них дуже погано чи то в Сінево не якісне дослідження, бо чула від знайомих що Сінево не дуже точне. З симптомів болючі і рясні критичні дні(
ДелиВерка• 13 декабря 2022
У меня визуально дисплазия. Пап тест отрицательный. Делала в разных клиниках и лабораториях. Хотя видимые изменения есть. Врач предложила сделать биопсию