ОдинРазНадетое• 13 декабря 2022
Венсдей. Можна дивитися з дитиною 10 років?)
ОдинРазНадетое
• 13 декабря 2022
Ответ дляЯ шалунья
А чому ні?
Та питаю чи то дитяче чи доросле)
Маруська Му• 13 декабря 2022
Моей дочери 9 . Просто в восторге. По моему это как раз только на этот возраст
Украиночка• 13 декабря 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
А цікаве то?)
Если ребёнку интересен Гарри Поттер, то и этот фильм можно. Только там немного есть крови и страшилок, буквально немного
Нифига_ни_ни• 13 декабря 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
А порадьте ще якісь серіали для підлітків?
Я росла на Беверлі хілз. Але чи буде цікаво сучасним дітям?
Може Дівчата Гілмор? Ну це якщо діачинка у вас. Чудовий добрий серіал.
Koza de Reza• 13 декабря 2022
Ответ дляМаруська Му
Почему? Мне 37, сериал очень понравился
ОливьЕЖечка• 13 декабря 2022
Ответ дляМаруська Му
Моему младшему 10
Тоже смотрит, ему нравится даже больше, чем 15 летнему старшему.
Виннипуховна• 13 декабря 2022
Ответ дляСамохвалова
Ну такое. В первой серии факи показывают. А дальше еще не осилила.
О боги! И это увидят 10 летние. А ещё узнают о том,что пираньи отгрызли яичко
Ноги от ушей• 13 декабря 2022
То дитяче, там про перші кохання,підліткову відстороненість від батьків, дружбу... Кароч, дитячий добрий фільм
Утренняя зорька• 13 декабря 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Эх,Беверли Хилс)) ностальгия
Виннипуховна• 13 декабря 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Я також на них росла. Пару років тому намагалася передивитись, ну не можливо, які всі тупі, нудні і дивакуваті)))
valleriya14• 13 декабря 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
’Домой засветло’, интересный, детектив
Плекаю думи• 13 декабря 2022
Це дитячій серіал,типа як колись були всі жінки відьми) Гарі Поттер.
dahashutka19• 13 декабря 2022
Ответ дляВиннипуховна
Швидка Настя• 14 декабря 2022
Ответ дляВиннипуховна
А то що буде?
Там куча трупів, морг, жахливі сцени, юній психіці нащо це, мені в 40 було неприємно дивитися. Моя дочка 2 серії подивилася і не захотіла, потім жахіття снилися.