Каравай-каравай• 13 декабря 2022

Ви допомагаєте фінансово батькам?

Мама весь час просить гроші. Я виїхала закордон. Я розумію , що їй треба. Але і тут у мене великі витрати. Я не міліонер. І я одна без чоловіка і мені нікому допомогти буде якщо що
ОченьПриятно-Царь• 13 декабря 2022
Це не мама - а п´явка, вампір. Соррі.
Пописанная парта• 13 декабря 2022
Обязательно,что есть у меня,то и у нее.Я не смогу кушать знаю,что родители голодают
Organic• 13 декабря 2022
А якого віку мама?
Омлетик• 13 декабря 2022
Да помогаю и Я и Муж…. А как иначе?!? Маму благо перетянула к себе
Алина-1240• 13 декабря 2022
Да,помогаю
автор Каравай-каравай • 13 декабря 2022
Ответ дляOrganic
А якого віку мама?
Близько 60
Чеширская кошечка• 13 декабря 2022
Ответ дляПописанная парта
это к психологу
Organic• 13 декабря 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Близько 60
Їй не вистачає зарплати?
Ждушечка• 13 декабря 2022
Да, плачу её ком услуги и крупные покупки.
автор Каравай-каравай • 13 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Їй не вистачає зарплати?
Так
Котомафия• 13 декабря 2022
Да, но я сама инициатор этого, мама не просит никогда. Маме 59, вдова.
Чеширская кошечка• 13 декабря 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Близько 60
автор вы не должны помогать если у вас нет возможности. Мама вполне работоспособного возраста. не поддавайтесь на манипуляции
Непостоянная постоянность• 13 декабря 2022
Допомогою, наприклад кидаю на моно і пишу , купи сьогодні сир, ковбасу, шоколад , фрукти. Потім згодом знову кидаю, і пищу купи те, бо не напишеш, відкладе, і толком не потратить на себе
Срочнокпсихологу• 13 декабря 2022
Я даю, але не бере, купую продукти, речі. І то щось мені потім купує.Не можу вмовити взяти гроші на коронки.
Брызжу ядом• 13 декабря 2022
Моя мама полностью на моем обеспечении.... инонда ’перебор в хотелках’. Но я сама виновата, позволила в свое время потребительское отношение ко мне
Божий одуванчик• 13 декабря 2022
Ні, не допомагаю. Тільки коли приїжджаю, то купую багато чого.
Organic• 13 декабря 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Так
Якщо ви не шикуєте, то вона має розуміти, що у вас витрат значно більше через дітей
Поговоріть з нею
ЗавЛабСнаб• 13 декабря 2022
Ні, фінансово не допомогаю, мої батьки забезпечені люди. Але потребують багато уваги, це і намагаюся їм дати.
Гадаю_По_шнуркам• 13 декабря 2022
Да, частично содержу. Лекарства+на еду.
Виннипуховна• 13 декабря 2022
Помогаю, но моя не просит. Я сама могу коммуналку ее оплатить, просто вношу ее адрес у себя в приват24, там высвечивается если есть долги то погашаю. Таблеток могу на пол года в перед набрать.
С перепою• 13 декабря 2022
За квартиру платим родителям с обоих сторон.
У них минимальные пенсии, на еду только хватает.
СовНарКом• 13 декабря 2022
Ні, батькам за 70 вже. Не допомагаю, вони ще й мені можуть щось купити, якщо забажають.

Автор, моїй мамі 73 роки, і вона ще досі працює!!! Щоб не просити гроші у дітей і купувати що захоче. І вдома сидіти відмовляється. Ваша мама має малу зарплату?
СкрипяСердцем• 13 декабря 2022
Ні,не допомагаємо.У неї якийсь пунктик в голові,щоб не брати від дітей нічого.Якщо щось привозимо,намагається гроші віддати.Зараз за кордоном,передали посилочку з одягом,то не могла заспокоїтись,для чого їй то треба,у неї все є.Живе сама,з доходів тільки пенсія.
автор Каравай-каравай • 13 декабря 2022
Ответ дляСовНарКом

Нормальну, аде закордоном оотзаоплати вищі . Хоча і ціни набагато вищі, але вона не розуміє того
LJA• 13 декабря 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Близько 60
У мене такого віку. Відчуваю , що маю помагати. Гроші не бере. Поки що. Татові помагаю трохи. Буде потрібно помагатиму більше. Залежно скільки вашій мамі і на що. Хоч комунальні покрити і харчування можна помагати. Самі знаєте яка ситуація в Україні
Пописанная парта• 13 декабря 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
это к психологу
Это нормально,что бы не самой жрать в три горла,а родители хлеб делили.Я не быдло
Марс атакует• 13 декабря 2022
4 тысячи ежемесячно моей маме, она одна живет
автор Каравай-каравай • 13 декабря 2022
Ответ дляМарс атакует
Я даю набагато більше
Тоскующая• 13 декабря 2022
Да помогаем
ОченьПриятно-Царь• 13 декабря 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Я даю набагато більше
І їй не соромно оббирати дочку.