Ниф_ниф• 14 декабря 2022
Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) - хтось проходив співбесіду?
щодо отримання допомоги...
І як бути якщо подали заявку на виплату від ООН, але вона вже довгий час в статусі "прийнята" висить - чи анулювати її і подати на цю - чи не буде діла ні там ні там????
якщо ви вже подавали в якусь компанію від ООН, то не знімайте її. хай там висить.
в УВКБ від ООН також можете подаватись. отримаєте там, де перші схвалять виплату.
я проходила співбесіду в УВКБ, але отримала від WPF раніше, хоча до других і не подавалась, а вони самі взяли данні мої і дитини з бази данних ВПО, які відкрила наша Україна іноземним допоміжним організаціям.....
Ниф_ниф
• 14 декабря 2022
Ответ дляir.zhuck
на цю допомогу тільки по співбесіді подавати можна, на сайту Єдопомога - ні?