Чебуравлик• 14 декабря 2022

Виїзд за кордон, якщо батько не є офіційним батьком трьох дітей

Добрий день! Десь в темах бачила, що виїжджали за кордон чоловіки, які офіційно не є батьком трьох дітей, проте в них це виходило. Допоможіть, будь ласка , з посиланням на закон.
А я с косою• 14 декабря 2022
Ответ дляНа иголках
В вашем случае скорее да. Он же муж и дети все с вами.
Муж. Вопрос чисто интерес.

rybka21• 14 декабря 2022
Ответ дляKaterionOK
Зараз вже дозволили усиновлення для громадян України, з деякими обмеженнями
Дякую, пропустила новину.
А я с косою• 14 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Так, якщо отримували статус багатодітної родини
Так от чего он его получит то? Он же не усыеовлял ребёнка. Единственное ребёнок на его фамилии теперь
На иголках• 14 декабря 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
При том, что можно норму поменять, что статус одинокой матери имеют только если у одинокой матери 1 ребенок, тогда есть поддержка государства, для обездоленный женщины не сумевшей создать семью
Если у одинокой женщины, детей более одного, то это уже не обездоленная, а самостоятельная состоятельная женщина которая может себе позволить содержать семейство.
Тем самым можно увеличить поддержку первых и минимизировать хитрожопость вторых
Вот тут я согласна.
А то нарожают. Знаю одну, дети живут у бабушки, а мамка и в ус не дует.
Малявка-козявка• 14 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Не можна стати опікуном дитини, в якої жива і здорова мати в наявності
Можна, виїжджали з окупованих територій влітку, батьки залишились там. І вже тут старший отримав опіку над молодшим братом.
Зубожиння• 14 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
То есть после одного ребенка добрачный секс ни-ни или только с перевязанными трубами? А если вдруг двойня с первого раза?

Можно еще проверки ужесточить - соседей ходить опрашивать, учителей/врачей. Нашей власти сейчас как раз нечем заняться ))
В жизни всякое бывает. И лучше помочь парочке хитрожопых, чем не помочь тем, кому это нужно
Тем более что помощь так весьма призрачная
Не перегибайте, рожать один за одним ребенка и двойня это разные вещи
Пасти Ла• 14 декабря 2022
Ответ дляЗубожиння
Если женщина одиночка готова рожать сама второго и больше детей значит она богачка и ей выплаты не положены как матери одиночки,так должно быть
Наша власть не решает за женщину, просто ей помогает )))
Решать за других у нас только женщины любят ))
Пасти Ла• 14 декабря 2022
Ответ дляЗубожиння
Я не перегибаю. Предложили помогать только тем, у кого 1 ребенок, двойня - это 2 )
Зубожиння• 14 декабря 2022
Ответ длямегамоСГ
)) 100%, у моей мамы соседка мама одиночка 3 детей, и на работе коллега с такой схемой, интересно как потом с алиментами в случае чего
Нет алиментов если она мать одиночка

TATOSS• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Ні, є багато нюансів,тщо не пов´язані з грішми. Я ж написала, що працюю і на подачки від держави не претендую
От тільки не триндить, що не претендуете:
- звільнити вас майже неможливо, навіть якщо ви зовсім некомпетентна
- відпустка вам надається +10днів і в тому обсязі і тоді коли ви бажаєте, і пофіг всі інші.
- вихідні і походи до лікарів -вам також надають офіційні відгули
- працювати у нічну зміну і вихідні та святкові вас неможливо залучити без вашої письмової згоди.
Тобто гемор для керівників та власників бізнесу ви ще той.
На иголках• 14 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
На, логично же, если отец лишён род. прав, то ребенок с мамой. А значит и с новым мужем. И муж его обеспечивает.
Шаманю второпях• 14 декабря 2022
Ответ дляЯкаКраля
Неправильный вопрос. Не куда смотрит власть, а чем думает мать )))
Варто виплати давати лише на першу дитину одинаки/результат перших пологів, а далі вже якось сама.

А по справі, не лише одружитися, а й усиновити.
Зубожиння• 14 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
Нет двойня это многоплодная беременность
А я с косою• 14 декабря 2022
Ответ дляНа иголках
Ну да, так и есть. Но не опеки, ни усыновления то нет.
Пасти Ла• 14 декабря 2022
Ответ дляЗубожиння
и что? от этого двойняшки перестают быть 2 разными детьми?
Зубожиння• 14 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
Выше уже написали исключения.
Всё остальные наглые особи
На иголках• 14 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
Но вы же семья. Ребенок же не на улице живёт.
Малявка-козявка• 14 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
Три і більше дитини -це багатодітна сім´я.
За статусом звертається жінка в якої є 3-є дітей, і не обов´язково, що діти від одного чоловіка. Коли вона отримує це свідоцтво, то там вписується ім´я того з ким вона зараз в шлюбі. Тобто перша дитина від першого шлюбу, і наступні дві в новому шлюбі, то в свідоцтві він впишеться як батько цього сімейства.
А я с косою• 14 декабря 2022
Ответ дляНа иголках
Нет конечно. Ребёнок с нами, без разделение на наши и твой

Пасти Ла• 14 декабря 2022
Ответ дляTATOSS
Слушайте, я в официальном браке, 2 детей. У меня тоже + 10 дней к отпуску и не могут принудить дежурить
Единственный бонус - это что мать-одиночку действительно практически невозможно уволить
Амарилис• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Самостійне утримання. А я запитую не про це
Там чітко визначено поняття утримання. З якого доброго дива, при наявності мами, дітей утримує строння людина?
А я с косою• 14 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Ок, теоретично ж таки знов. А потім ця пані розвелась і вийшла заміж за нового, і народила ще дитину, то тепер він буде багатодітним батьком? А якщо ті папи утримують своїх дітей і сплачубть аліменти?
Шаманю второпях• 14 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла

Якщо розуму немає, то перев´язувати. Контрацепція існує
МояХатаЗкраю• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Одинока матір
Всех троих?)
Сколько денег обещал мужик за вывоз?)
Брюльтик• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Як це довести?
дети усыновлены
Пасти Ла• 14 декабря 2022
Ответ дляШаманю второпях
Обожаю наших умных советчиц, все то они знают
И даже про контрацепцию со 100% гарантией )))
МояХатаЗкраю• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Яка різниця? Хоч десятьох. Тут питання в виїзді за кордон
Опекунский совет. Вот как называется.
TATOSS• 14 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
А походи до лікарів, лікарняні на всіх дітей , а діти на соц забеспеченні держави щодо преорітетності розподілу черг? ви просто не занурювались у це питання так, як прийшлось зануритись мені з ціми мамами. Тому я завжди тепер уважно дивлюсь заповнену анкету, і тільки раз змогла звільнити, а саме перевести на прибиральницю маму трьох діте, бо вона при прийомі на роботу приховала, що у неї є 3-тя дитина до 3х років, а як влаштувалась, стала такі права качати.....
Малявка-козявка• 14 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
Це вже питання до органів влади, як вони це контролюють. Я вже писала, що їде сусід через тиждень до Польщі, 2 дитини його і перша від попереднього шлюбу дружини. Є посвідчення багатодітної РОДИНИ, і там він вписан батьком. Він не багатодітний батько, тоді б він виїжджав за 3-ма свідоцтвами про народження
Але посвідчення отримали ще давно, щоб були пільги на харчування у садку, і в шлюбі вже 10 років.
Кошка Мурка• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Як це довести?
Усыновить официально.