Чебуравлик• 14 декабря 2022
Виїзд за кордон, якщо батько не є офіційним батьком трьох дітей
Добрий день! Десь в темах бачила, що виїжджали за кордон чоловіки, які офіційно не є батьком трьох дітей, проте в них це виходило. Допоможіть, будь ласка , з посиланням на закон.
Кошка Мурка• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Одинока матір
Офигеть. Как одинока матир выплаты получала, а как выезжать, то батько нарисовался...
Пасти Ла• 14 декабря 2022
Ответ дляTATOSS
А походи до лікарів, лікарняні на всіх дітей , а діти на соц забеспеченні держави щодо преорітетності розподілу черг? ви просто не занурювались у це питання так, як прийшлось зануритись мені з ціми мамами. Тому я завжди тепер уважно дивлюсь заповнену анкету, і тільки раз змогла звільнити, а саме перевести на прибиральницю маму трьох діте, бо вона при прийомі на роботу приховала, що у неї є 3-тя дитина до 3х років, а як влаштувалась, стала такі права качати.....
Я вам просто написала, что половина перечисленных плюшек есть и у обычных мам.
Естественно, у каждой категории (многодетные/малообеспеченные/матери-одиночки/дети до 3 лет) есть свои нюансы
Больничные не выделяла особо, потому что, например, я с одним ребенком из больничных не вылезала, меня на работе ненавидели, а с двумя - ни разу не взяла. Это такой бонус - как повезет
Шаманю второпях• 14 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
Обожаю наших умных советчиц, все то они знают
И даже про контрацепцию со 100% гарантией )))
З 1-5% також можна вчасно вирішити питання.
С перепою• 14 декабря 2022
Ответ дляЗубожиння
Пофиг, но как может быть мать одиночка троих детей?
Просто немножко любвеобильная женщина
Пасти Ла• 14 декабря 2022
Ответ дляШаманю второпях
Не все любительницы абортов, и не всегда сбой контрацепции явный, чтоб превентивно постинор бахнуть. А наша власть поддерживает деторождение и заботится о матерях
МаксХмара• 14 декабря 2022
Ответ дляЯкаКраля
Есть еще хитроумные, которые сожительствуют, а мамка оформлялась как мать-одиночка ради выплат)
Ага...
МаксХмара• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Я на виплати не претендую. Офіційно працюю
Не претендуете, но получаете...
Ответ дляМалявка-козявка
Можна, виїжджали з окупованих територій влітку, батьки залишились там. І вже тут старший отримав опіку над молодшим братом.
Тому що дитина залишилась фактично без батьківського піклування. Авторка теж на окупованій теріторії, а діти без неї десь?
Сладкий лимончик• 14 декабря 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Что такое не официальный отец? Грубо говоря ваш хах..ь
для перетину кордону на даній підставі необхідно надати підтверджуючі документи на утримання трьох і більше дітей віком до 18 років.
Вірно. Є знайомий і у нього 4 дітей. Забрали в армію. Виїхати також не мав прав.
Малявка-козявка• 14 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Саме питання не про авторку, а про варіанти виїзду. І деякі відписалися про опікунство чи піклування, тоді опікун чи піклувальник має право виїзду за кордон
А я с косою• 14 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Це вже питання до органів влади, як вони це контролюють. Я вже писала, що їде сусід через тиждень до Польщі, 2 дитини його і перша від попереднього шлюбу дружини. Є посвідчення багатодітної РОДИНИ, і там він вписан батьком. Він не багатодітний батько, тоді б він виїжджав за 3-ма свідоцтвами про народження
Але посвідчення отримали ще давно, щоб були пільги на харчування у садку, і в шлюбі вже 10 років.
Мы також 10 років в шлюбі. Батька першої дитини позбавили прав на першо у році життя. І одразу дитину перевели на прізвище чоловіка-бо то було бажання дитини. Але ж я повторюсь, це чисто цікавинки
Ответ дляМалявка-козявка
Якщо дитина позбавлена батьківського піклування з якихось причин, тобто батьки фізично не можуть здійснювати свої обов´язки, то над такою дитиною встановлюється опіка або піклування, залежно від її віку.
Батьки, наголошую, а не один з батьків. То якщо мати жива, не позбавлена прав і дитина знаходиться з нею, ні про яку опіку мова взагалі не йде
Малявка-козявка• 14 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
Питання цікаве по своєму. Наприклад, жінка інвалід 2-ї групи, одружилась, вивезла, приїхала розлучилась, і можна знову? Ніхто ж не обмежує прав людини на особисте життя, на сім´ю. Таким і бізнес можна робити, як раніше фіктивний шлюб заради громадянства. Так само і багатодітні, і жінки в яких є опіка над племінниками,і т.д.
Трынди-брынди• 14 декабря 2022
Ответ дляЯкаКраля
Скоро разведенки с 3+ детьми смогут делать бизнес на заключении браков и вывозе мужиков)
так вони і так таке роблять, і з дітьми інвалідами по парі татусь привозять... (хоча якщо останні всі вивезені татусі будуть допомогати то нічого страшного..)..
ХикориДикори• 14 декабря 2022
Ответ дляЯкаКраля
Все 3 раза?
Все 3 оказались подлецами, а 4й - благородный Айвенго - взял всех на обеспечение. Чтобы выехать за границу
Бауди на ауди• 14 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Так сейчас вроде все через военкомат, и жениться и разводиться и прописка.
Дело было давно• 15 декабря 2022
Ответ дляВесотехник
при чому тут біологічний батько, якщо він не вписаний в документ - він не має ніяких батьківських прав і обов’язків, які аліменти?.....
Якщо мати-одиначка, то достатньо одружитися і всиновити дітей.Якщо жінка розлучена і у дітей офіційно є батько, то всиновити їх неможливо.
Дело было давно• 15 декабря 2022
Ответ дляМадам БрЮшкина
Напишите на сайте погранслужби и спросите а не тут.
еще на фейсбуке можно.
Інший чоловік аліменти платить?Тоді ні
Дело было давно• 15 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Найстарша донька не його, а від першого шлюбу дружини. Тому аліменти не його проблема.
А збирає всі довідки, бо і роботу має (бере відпустку саме на цей термін), і квитки купив, якісь подарунки приготував. Він не бачив їх 9 місяців, їде провідати і назад. Просто не хоче витратити час і кошти впусту
Якщо перша донька не його і має живого законного батька, то не випустять
Дело было давно• 15 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
Ок, а если он муж, у нас 2 общих ребёнка, а третий у меня от первого брака. Отец этого первого лишён род прав, но усыновоен вторым мужем небыл, но понятное дело, что ребёнок на его содержании. Так бы прошло?
Пс, муж сказал будет дома защищать Украину, я выехала. Тоесть вопрос чисто теоретический, выпустили бы?
Если есть документ, что лишен, то, думаю, выпустят.Но лучше напишите им запрос.
Дело было давно• 15 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Три і більше дитини -це багатодітна сім´я.
За статусом звертається жінка в якої є 3-є дітей, і не обов´язково, що діти від одного чоловіка. Коли вона отримує це свідоцтво, то там вписується ім´я того з ким вона зараз в шлюбі. Тобто перша дитина від першого шлюбу, і наступні дві в новому шлюбі, то в свідоцтві він впишеться як батько цього сімейства.
Ні!
А я с косою• 15 декабря 2022
Ответ дляДело было давно
Та мой муж никуда не собирается выезжать, это чисто интерес
Малявка-козявка• 15 декабря 2022
Ответ дляДело было давно
Ні!
Я особисто бачила посвідчення багатодітної сім´ї у нього. Він батько, вона мати, і троє вписаних дітей: дві його дитини, і від першого шлюбу
Дело было давно• 15 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Значить батько перших дітей позбавлений батьківських прав, або не платить аліменти.
Ви якщо не знаєте деталей, то не плутайте людей.
Малявка-козявка• 15 декабря 2022
Ответ дляДело было давно
Не позбавлений, аліменти сплачує, бувають перебої, але платить. Є рішення суду про розірвання шлюбу та проживання дитини з нею. Потім шлюб з ним і двоє діток. Вона багатодітна матір, при видачі посвідчення багатодітної родини його вписали батьком. І прізвище вона не змінювала, залишилася на прізвищі першого чоловіка і старша донька також.
А про те чи плутаю чи ні, дізнаюсь 21 грудня, коли він перетинатиме кордон.
Я не хочу ні з ким сперечатися, в багатьох справах є свої нюанси, про які не всі знають чи враховують