Чебуравлик• 14 декабря 2022
Виїзд за кордон, якщо батько не є офіційним батьком трьох дітей
Добрий день! Десь в темах бачила, що виїжджали за кордон чоловіки, які офіційно не є батьком трьох дітей, проте в них це виходило. Допоможіть, будь ласка , з посиланням на закон.
Кидстаффовна• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Як це довести?
телефонувала адвокату. батько має бути опікуном. а опікунство- це 7 місяців роботи
Кидстаффовна• 14 декабря 2022
Ответ дляЗубожиння
Он должен усыновить троих детей у матери одиночки
так, взяти опіку
Счастливый магазинчик• 14 декабря 2022
1. Консультация юриста.
2. Звонок в пограничную службу, для уточнения нюансов.
Кидстаффовна• 14 декабря 2022
в інтернеті купа контактів адвокатів. консультація по телефону 500 грн
телефонуйте, а не тут питайте такі речі
Чебуравлик
• 14 декабря 2022
А якщо перебуває в шлюбі з жінкою, матір´ю трьох дітей від іншого чоловіка, забезпечує їх, то виїхати не може?
Малявка-козявка• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Не розумію як довести утримання. Ці всі статті читані перечитані. Тут питання в доведенні факту утримання
Через тиждень їде сусід до Польщі (на свята і назад), подивлюсь як працює. На даний момент в нього шлюб і двоє діток (в цьому шлюбі) і третя дитина від першого шлюбу жінки.
В нього є рішення про розірвання першого шлюбу жінки і там вписано, що місце проживання дитини з нею, також є посвідчення багатодітної родини, і там він вписан батьком. Також звертався не скажу точно куди для отримання довідки про склад сім´ї.
Їхати з однією бумажкою, то як повезе. Збирайте все, що є, і тоді можна пробувати.
ЯкаКраля• 14 декабря 2022
Ответ дляЗубожиння
Если отцы тогда нет там отца троих детей
В отцы записывается каждый новый сожитель)
Мадам БрЮшкина• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Як це довести? Шлюб підходить?
Если у вас трое детей и ваш муж не является отцом, тоже можно выехать.
Чебуравлик
• 14 декабря 2022
Ответ дляКидстаффовна
телефонуйте, а не тут питайте такі речі
Адвокат каже записувати на нього. Але реально тут писали дівчата, що виїжджали чоловіки, які не є офіційними батьками, проте перебувають в шлюбі
Зубожиння• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Нi, он же им не отец по бумагам
brenda2305• 14 декабря 2022
Автор, если он выписан в книжку многодетной семьи, тогда его выпустят.
Но для этого нужно, чтобы были и совместные дети.
Так же там есть момент, если «женат на маме троих», но это надо уточнить у адвокатов. Я просто видела пост в ФБ с такой историей и люди выехали
Зубожиння• 14 декабря 2022
Ответ дляМадам БрЮшкина
Как?
Фигура мечты• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Я вам скажу по секрету, що виїзджали і ті у кого дітей зовсім немає, або менше трьох
Чебуравлик
• 14 декабря 2022
Ответ дляМадам БрЮшкина
Як? Підкажіть, будь ласка
Весотехник• 14 декабря 2022
Ответ дляЯкаКраля
Скоро разведенки с 3+ детьми смогут делать бизнес на заключении браков и вывозе мужиков)
вже роблять
Корсет_на_шурупах• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Одинока матір
Дітей ваших хай усиновить, якщо у них батька нема.
Чебуравлик
• 14 декабря 2022
Ответ дляbrenda2305
Є, одна дитина. Найстарша його
Корсет_на_шурупах• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Як це довести? Шлюб підходить?
Ні, не підходить.
У вас сьогодні шлюб з одним, а завтра з другим.
Всі будуть виїжджати
Весотехник• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Я на виплати не претендую. Офіційно працюю
якби не претендували, то записали би батька
brenda2305• 14 декабря 2022
Ответ дляЗубожиння
Нi, он же им не отец по бумагам
Это неправда
Если мужчина женат на маме троих детей, то выезжают.
Ну, например, если 1 ребкнок от первого брака, двое уже совместных, то многодетная семья будет на нем. И его по этой книжечке выпустят. У меня так выезжали не одни знакомые.
А если все ее дети, надо консультироваться с адвокатом. Но такие истории я тоже видела в ФБ
Пасти Ла• 14 декабря 2022
Ответ дляЗубожиння
Как это мать одиночка троих детей? Куда смотрит власть ???
а власть тут причем? ))
Кидстаффовна• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
ні
офіційно він їм ніхто
Дело было давно• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Як це довести? Шлюб підходить?
Якщо в ваших дітей є живий біологічний батько, який не позбавлений батьківських прав і платить аліменти-то ні.
Чебуравлик
• 14 декабря 2022
Ответ дляВесотехник
Ні, є багато нюансів,тщо не пов´язані з грішми. Я ж написала, що працюю і на подачки від держави не претендую
Корсет_на_шурупах• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Ні, не може.
Хоче забезпечувати нехай усиновлює. Чи йому не треба?
Кидстаффовна• 14 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
таке працює
виїжджав знайомий по копії свідоцтв про народження дітей. перший шлюб і двоє від другого
головне щоб не було заборгованості по аліментам