Гербария• 14 декабря 2022
Що робити зі стіною? Не можу придумати, допоможіть
Є в кімнаті отака стіна (робили не ми). Хочу зробити ремонт у кімнаті, але не можу придумати, як її оформити. Чи то пофарбувати просто, чи що? Бісять ці полиці, на них налипає пил просто страшенно, чим всередині їх обробити, щоб можна було просто протерти як меблі?
До стіни ніяких меблів не планується ставити, вона відкрита. Дякую за слушні поради.
Миллион АлыхРос• 14 декабря 2022
Якщо бюджетно, то пофарбувати.
Якщо є можливість, то прибрати ті полиці з гіпсокартону і зробити гладку стіну.
Эт вернячОк• 14 декабря 2022
Отодрать ту гипсокартонную композицию, выровнять стену и покрасить. Еще и +5 см получите
ХвостПистолетом• 14 декабря 2022
Я бы покрасила стену, ниши оставила белыми. В нишу ’на дно’ деревянные лакированные досточки, чтоб красивая полочка получилась.
Гербария
• 14 декабря 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Хотіла відбутися малою кров´ю, та дивлюсь все ж доведеться закладати( прибирати гіпсокартон не хочу повністю, бо там зашита проводка, розетки, це все треба переробляти.
ХвостПистолетом• 14 декабря 2022
А ещё можете ниши внутри покрасить полуглянцем, чтоб можно было влажноц тряпкой от пыли протереть
Гербария
• 14 декабря 2022
Ответ дляХвостПистолетом
Непогано звучить, треба обдумати щодо дощечок
Сплюшка• 14 декабря 2022
Декорувати корковими або бамбуковими панелями. Є щє шпалери з великими, активними декорами, але їх буде досить складно вибрати, бо полички вже дають свій ритм.
Гербария
• 14 декабря 2022
Ответ дляСплюшка
Саму стіну чи всередині поличок ті панелі?
Живчик-счастливчик• 14 декабря 2022
Ответ дляЖена аллигатора
повісьте на неї ковра.
Ооо да))ковер там в самый раз , под цает пола прям надо))) как в гробу
Вишиванка• 14 декабря 2022
Полки нужны, раз все заставлено. Можно сверху поцепить картины или какое-то панно и продолжать эти полки использовать, только прикрыть
Сплюшка• 14 декабря 2022
Ответ дляГербария
Саму стіну, а полички стануть акцентами. В полички можна потім вибрати якісь декоративні предмети (вази, аромалампи, квіткові композиції, автономний нічник), або закрити декративною ролетою, фоткою/картиною.
Жена аллигатора• 14 декабря 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А так?
Покорительная• 14 декабря 2022
ЗД обои-я б океан с пальмами повесила-и комната увеличится, и настроение!
Карусель-весель• 14 декабря 2022
Заказать стеклянные дверьки, можно с матового стекла.
Картины тоже очень неплохой вариант. Пару открытых ниш можно оставить.
Гербария
• 14 декабря 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Що ви за людина така. Повісьте собі килим вдома. Яке було, таке й придбали, в цій кімнаті поки лише постіль моя і телевізор. Підлога чорнова, там стяжка залита, попередні власники ковролін кинули, щоб холодно не було, поки ламінат вкладуть.
Гербария
• 14 декабря 2022
Ответ длябарабанщица
Полиці глибокі? там можна шкаф зробити на всю стіну..
Ні, шафа буде на протилежній стіні. Вони не глибокі, см 20
Гербария
• 14 декабря 2022
Ответ дляМариЧе
Зробити картини на замовлення відповідно розміру цих отворів. Вуаля!
Варіант) Дякую
Уходя дверю не хлопать• 14 декабря 2022
Закрыть постерами, заказать одно большое объемное панно или маленькие в соответствие с ячейками , которые хотите закрыть.
Живчик-счастливчик• 14 декабря 2022
Ответ дляГербария
Это вообще-то была шутка. Вам же посоветовали ковер на стену , как в советском союзе еще