Пончик Солнечный• 14 декабря 2022

Телефон регистратуры стоматологии на зоологическоц

Не могу дозвониться по телефону 044 454 4969, может есть другой номер
АБВГДейка• 14 декабря 2022

автор Пончик Солнечный • 14 декабря 2022
Ответ дляАБВГДейка
фото
Огромное спасибо, мне только городкие в гугле попадались
Страхованная• 14 декабря 2022
Туди і до війни неможливо було зателефонувати, а зараз...ми їздили
автор Пончик Солнечный • 15 декабря 2022
Ответ дляСтрахованная
Я ни по одному номеру не могу дозвониться. А У Вас какие номера телефонов есть, мобильные
Страхованная• 15 декабря 2022
Ответ дляПончик Солнечный
Моя порада була про те, що туди неможливо додзвонитися, треба їхати без дзвінка. Для першого візиту там є жива черга.
Ответ дляАБВГДейка
фото
Второе фото, телефоны сервиса док.юа, не клиники
Страхованная• 15 декабря 2022
Що ви на зоологічній хочете зробити?
Ответ дляСтрахованная
Я поняла Вас, ехать наобум далеко.
Ответ дляСтрахованная
Що ви на зоологічній хочете зробити?
Мне нужно записаться к Несину А.Ф

Страхованная• 15 декабря 2022
Ответ дляПончик Солнечный
Мне нужно записаться к Несину А.Ф
Цим реєстратура точно не займається, навіть якщо б ви туди дозвонилися

Можете пошукати його моб.телефон тут, але малоймовірно. Треба виділити час і з´їздити. Там досить нестандартна поліклініка, ви коли побуваєте, побачите самі :)
Ответ дляСтрахованная

Да уж.....
Ясно, спасибо, придется ехать