Г@Л@В@ломка• 14 декабря 2022
Якщо Ваш чоловік знаходився 24 лютого за кордоном
Він би повернувся в Україну чи ні.
Результат:
вже голосів:
248 (72.3%)
Ні залишився
95 (27.7%)
Так повернувся
Ответ дляLJA
А воювати мають хто хоче воювати. А не за примусом. Де українські ракети? Де наша відчизняна артилерія? Чим воювати? Розраховувати на подачки? У мене вже довоювався друг через командування потрапили під обстріл а лікарі вкололи завелику дозу морфіну і адреналіну. Нехай діти політиків долучаються. За 2000 тисяч татової пенсії воювати ?
А як ніхто не хоче, всьо, розходимося?
Leeloo_aloha• 14 декабря 2022
Ответ дляnataangel
Не знаю. Не маю уяви як це технічно можливо зробити. Знаю, що Україна продовжувала виплати в Херсоні під час окупації.
А ніяк Україна за 9 років це питання не вирішила. Хто міг (молодші пенсіонери) їздили на Україну пенсії отримувати. А дорога в обїзд через РФ, не кожен витримає. Бо кордону с ДНР не було відкритого, а з РФ був.
Светлый День• 14 декабря 2022
Много знакомых по воле судьбы были на отдыхе и никто не вернулся…. Семьи выехали к ним, но к слову у них у всех 3-4 детей и так бы выехали
Ответ дляlilu1990
У моєї сестри такий чоловік. Пішов захищати свою землю, а не покинув сім´ю це по-перше. Таких як ви треба по писку бити при зустрічі
У мене в сусідньому під їзді живе жінка з чотирма дітьми від 13 років до 8 місяців. В одного з дітей проблеми зі здоров´ям (не знаю що за діагноз, але в чотири роки майже не говорить і постійно кричить). Чоловік пішов добровольцем воювати, вона була в шоці, вона з таким рішенням абсолютно не згодна. І я вважаю що її чоловік гівно. Склепів чотирьох дітей і звалив за адреналіном, і хай жінка як хоче гребеться.
Ответ дляklux
Никакой не было. Поэтому я и спросила, слышали ли ’про повезло-не повезло’?
Это жизнь, кто-то более удачлив, бывает. Лучше, чтоб было плохо всем?
А штрафов никаких не будет. Нашей стране после Победы нужны будут просто люди, которые будут работать и поднимать экономику
Удалено администрацией...
Koza de Reza• 14 декабря 2022
Ответ дляLJA
Мій колишній, батько моєї дитини виїхав 24 вранці. Мав виїжджати 25 числа на роботу. Я розбудила попросила ,щоб вже їхав бо потім можуть не випустити. Я б не хотіла, щоб він помер на війні. Краще нехай працює, помагає дитині і армії, а плани жити в Польщі у нього були завжди. Вже отримав карту поляка і їхати мав на пмж. Честь і подяка тим хто захищає Україну. Без дитини я б приєдналася, а зараз дитина на першому місці і тато потрібний живий йому а не герой. Тим більше я розумію проти чого ми боремося але не розумію за що.
У всех дети. Ну вы и лицемерка. Такие как вы первыми бегут всегда. И даже стыда нет ни капли все это писЯть
Вас бы вдовы и сироты Героев на куски живьем порвали за ваши мерзкие речи.
Ledi April• 14 декабря 2022
Ответ дляLJA
Що ? Що що що хто кричав? А де мені з чоловіком сидіти? В Херсон переїхати?
Інші тати нехай роблять, що хочуть. В межах закону. А за таких тьоток противних моя дитина не має втрачати тата .
Я на відміну від тебе на двох майданах була і коли стріляли також. Через таких як ти , хто голосував за Януковича, там люди вмирали. І я б пішла знову захищати свої інтереси в армію , але те туди на схід. Хто за кучму - яника голосували , хто проти українізації України, хто кричав майдануті... Їх не шкода. І за таких моя дитина тата не має втрачати. Амінь
А за меня не надо. За идеи за которые прыгали и тут скандировали и уже не помните. Противные тетки это те, которые настолько невоспитаны, что незнакомым людям тыкают , а за последствия своих дияний чужими жизнями расплачиваться хотят- сами при этои быстренько удрав.
Мне скакать некогда было и в революционерва играться, я работала.
Ответ дляAnnaOst
Ну він же не сам клепав, вона теж в тому участь приймала. Хто там хотів чи не хотів виводок дітей ми так і не дізнаємось. Але те, що в цій історії обидва егоїсти - факт
АРЧИК Джан• 14 декабря 2022
Ответ дляLedi April
уже не знаете? А кричали ведь, что в ЕС надо через мост войны, а кто не согласен то те маргиналы коиторым главное , чтобы ’участковый не цеплялся’. Ты смотри какая прелесть, (на самом деле мерзость) папу своего ребенка быстро вытолкала, муженёк иностранец и она с ним сидит далеко, а тут лозунги скандирует , жар грести чужими желает. Другим детям папы живые не нужны? Какая незвмутненная наглость. Ага, верю , воевали бы вы если детей бы не было. Типичная диванная воительница, у которой и без ребенка куча причин нашлась, чтоб воював кум, бо вiн дурнiший.
Удалено администрацией...
Ответ дляLeeloo_aloha
То війна. Що ж ви хотіли. Від росіі отримувала?
Ответ дляlilu1990
Яка свобода вибора була у тих чоловіків яких загребли по мобілізації і які як і всі інші хотіли би прохлаждаться в Європі на пособіях із сім´єю?
Немає закону який зобов´язує повернутись. Але я дуже надіюсь що з´явиться закон який зобов´яже таких заплатити штраф і відпрацювати на благо держави.
От ви наївна) ця держава ще й різні пільги і плюшки буде пропонувати тим хто згодиться повернутися. Думаю навіть амністія для незаконно виїхавших буде згодом. Демографічна катастрофа назріває в державі
Ledi April• 14 декабря 2022
Ответ дляLJA
какое чудесное прозрение взаграницах происходит. Или то навыки быстрого переобувательства?
Ответ дляKoza de Reza
А в чому я лицемірна? Я казала комусь залишатися? І яке відношення мають до мене вдови? Мене цікавить в першу чергу моя дитина і я. Так я втекла 24 вранці. І роблю те що вважаю за потрібне. Завжди. Не зважаючи на те хто що про мене думає. ¯\_(ツ)_/¯
АРЧИК Джан• 14 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
О, вийшла русня з руснявими наративами. Шо, знову пищите після того, як вас нагнули недавно, попаливши ваші бази сбору? Не дочекаєтесь. На переговори тільки після того, як ви поптзд*єте нах*й з криму
хватит уже позориться, было б хорошо, чтоб я была руснёй...придумайте уже что-то новенькое, заезженная отговорка и навешивание ярлыков! Голосование в этой теме показывает даже, что ваш бредовый ор не поддерживает большинство!
но увы, я украинка и живу в этих реалиях, устроенных вами. Бессмысленных и бесперспективных!!
Ответ дляlilu1990
Вона бура, він падлюка. Страждають як завжди діти. Просто треба розуміти, що у людей є дуже різна мотивація йти воювати. І це не завжди про високе і шляхетне. Ні в якому разі не хочу обнзцінити тих, хто пішов воювати з високих, шляєетних іпатріотичних міркувань.
Ответ дляАРЧИК Джан
Ну то закрийте рота і чекайте. Ще року не пройшло, а ви завили. Йде боротьба за більш вигідні переговорні позиції.
Ответ дляAnnaOst
Та яке там високе і шляхетне.)))
Koza de Reza• 14 декабря 2022
Ответ дляАРЧИК Джан
Удалено администрацией...
Жалоба. Лапти, с вами никто договариваться не будет

Любымы способами заканчиваем - это вас с приплодом по кругу кадыровцы, мужу пытки, кастрация и повешенье, братьям пулю в затылок, родычей ваших в конслагеря. Согласны на это? Ну тогда поезжайте с белым флагом на оккупированые территории.

АРЧИК Джан• 14 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
ты рот себе прикрой. Взяли моду указывать кому что делать..
Хабалки ...возомнившие себя стратегами.
В итоге мы потеряем больше!! Жизней людских, разрушенных судеб - это не важнее территорий?
Хабалки ...возомнившие себя стратегами.
Koza de Reza• 14 декабря 2022
Ответ дляАРЧИК Джан
Удалено администрацией...
Leeloo_aloha• 14 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Знову заздрощі. При чому тут вони? Ну при чому?
Я за справедливість. Нехай ті з чоловіків хто захоче повернутись платить за це. В чому проблема?
Чому ви тоді не вимагаєте справедливості для політиків, котрі вели державу не правильно й допустили війну і не готувались до неї, ще раніше віддали всю зброю, ядерку, опустили до 0 оборонпром ...?
А ви знаєте, що державі треба буде дуже постаратися, щоб люди захотіли повертатися. Післявоєнні роки, коли припинеться потік грошей з-за кордону не зробить країну привабливою для життя.
Ответ дляLedi April
Удалено администрацией...
Ответ дляАРЧИК Джан
Хабалки ...возомнившие себя стратегами.
Нехабалка зараз нам розкаже і розмаже соплі по писку, як нас усі продали. Ви розумієте що з чортом Путіним уже ніхто домовлятись не буде? Всьо. Його списали. Він уже нелегітимний в очах світу? Чи до вас не доходить?