Г@Л@В@ломка• 14 декабря 2022
Якщо Ваш чоловік знаходився 24 лютого за кордоном
Він би повернувся в Україну чи ні.
Результат:
вже голосів:
248 (72.3%)
Ні залишився
95 (27.7%)
Так повернувся
АРЧИК Джан• 14 декабря 2022
Ответ дляLJA
Ну яка разніца який прєзідєнт
Я якраз взяла відповідальність за себе і дитину, у нас все нормально. А втікати прийшлось через таких як ви кому на все всеодно.
А яка вам різниця , де я живу , доречі
Я якраз взяла відповідальність за себе і дитину, у нас все нормально. А втікати прийшлось через таких як ви кому на все всеодно. А яка вам різниця , де я живу , доречі
Удалено администрацией...
Ответ дляLedi April
очень примитивно переводите стрелки. Пока одни работали, а не ждали , что ЕС придёт и всё даст или правильный презтдент другом народа станет - другие в революционеров игрались. Это лнгче и веселее, чем нести за себя ответственность. А потом быстро свалили когда с последствиями разбираться пришлось. ВАши свободные сочинения про выгул собак на детской площадке и другие моменты маргинального поведения при себе оставьте, это ваша реальность не моя.
а по поводу русского языка- то пока мовные быстро тикали и мужей бывших з НЭньки выталкивали, русскоязычные на передовой страну защищали и защищают. Стыдобище - попрыгали, удрали и языковый вопрос раскачивают издалека.
У вас досі застрягли ці російські наративи які пропагували на проросійських мітингах партії регіонів.
Ви работаєтє а ті в вишиванках скачуть, так? І саме головне какая разніца. Вас ж за кілометри видно , челядь проросійську
Leeloo_aloha• 14 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Ну то реалії далекі від ідеалу. Питання: з ким і про що ви зібрались домовлятись в рф? З ким і про що?
А які в нас варіанти?
-Повна поразка РФ, репарації, відбудова (чудеса бувають надзвичайно рідко)
-Наша поразка (сусіди не допустять, бо вони наступні)
-Заморожений вялотекучий конфлікт на роки (на жаль велика вірогідність, наша земля - полігон)
- Без перемовин, припинення війни й встановлення кордону по лінії фронту (корейський сценарій, можливий через пару років коли обидві сторони вже не зможуть воювати)
- Перемовини, уступки сторін, договір, гарантії сильних сусідів, військови союз?.
Ответ дляLeeloo_aloha
А які в нас варіанти?
Я не про варіанти. Я про особистості в рф з якими можна обговорювати ці варіанти. Там є такі? Їм є віра? Навіщо взагалі вести з ними розмови? Результат і так прогнозований - нас налош*ть
Ответ дляksena555
мова не лише про мене, дівчата вже теж Вам відповіли, а Ви не можете вгомонитися ніяк
Мені так подобається коли апелюють до того, що я ось не себе, я інших захищаю. А мене взагалі не хвилює ваша думка))) ага. Вгомонити вас рішила, а так мене взагалі то не хвилює)))
Leeloo_aloha• 14 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
ну помінять завтра путіна на когось більш дипломатичного і будем домовлятися. Чи краще війна на віки? Чи ви маєте ресурси й армію щоб знести кремль?
Ответ дляLeeloo_aloha
Домовлятися в будь якому випадку. Це без варіантів. Але Путін то вже списаний політик. З ним без толку про що небудь говорити
Leeloo_aloha• 14 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
О ви поміняли свою думку! Вже готові домовлятися.
Ledi April• 14 декабря 2022
Ответ дляLJA
То для вас перебування за межами України це ’заграніца’. А для мене це нормальний стан речей, подорожувати і жити де комфортно.
А ось сама популярна відповідь в моїй темі 2014 року. Прозріння прийшло з часом , завдяки таким як ви в тому числі
для меня и для всех остальных - путешевствовать и удрать в сложный для страны период прихватив своего мужика - разные действия. Вас все прочитали и поняли, не надо теперь примитивно выкручиваться - смешно и жалкий вид это имеет.
Скрин? Там написано , что наивысшая ценность это человеческая жизнь, а война зло. ВАш второй комент в этой теме истинная мерзость и лицемерие.
margaritavoronina1• 14 декабря 2022
Мой муж 10лет живет в другой стране. Если он сейчас уедет в Украину я с детьми останусь бомжами ТК Никакого статуса и никаких льгот ни у меня ни у детей нет. Я не потяну детей +помогаем его родителям+ содержит семью брата который остался без дома и без работы+волонтерим. Хотя вариант возвращения тоже рассматриваем.
Ответ дляСвета С Приветом
І для чого брешете, коли ті. зто був за кордоном до 24.02 не можуть отримати тимчасовий захист. Зи, біженство українцям не дають, ви навіть цього не знаєте)))
В Італії давали таким прихисток, тільки допомогу трьох місячну ні. І якщо тим хто в’їхав після 24 давали на рік, то тим хто до 24 одразу на два
Ответ дляlith_oops
Вот прекрасный ответ. Если бы все были выездные, многие бы побыли в Европе и вернулись - как многие женщины сделали.
А если возможности выехать может завтра не быть - многие выедут просто чтобы не закрыли. (((( И не вернутся.
Потому я сомневаюсь, что границы когда-то откроют в принципе. ((((
Не хочу даже думать о таком ((
Ответ дляLedi April
#1 мій мужик громадянин сполучних штатів , всралося йому сидіти тут під ракетами як і мені.
#2 саме в найскладніший період і варто тікати, синдрому жертви за собою не спостерігала.
#3 щоб захисти цю цінність, людське життя, треба було цим займатися на усіх фронтах щонайменше 8 років , в ідеалі 31 рік а не кричати какая разніца какой прєзідєнт. От кому не було разніци (я про скрін) у того вже Путін. І вам разніци нема.
Вам поспати ,поспати, пожрати от і весь духовний шлях ) а тепер істерики закатуєте , що хтось хотів жити і живе а не існує як амеба
Ledi April• 14 декабря 2022
Ответ дляLJA
Ну яка разніца який прєзідєнт
А яка вам різниця , де я живу , доречі
вот вам и без разницы какая страна, какой президент- пусть даже и играющий на поле интересов россии, абы ягодицы свои да папки своего ребенка в безопасности были. Украина далеко и вам всё равно. Приезжайте порыгать на линии фронта с оружием, может потом правильный для вас президент в кресло сядет.
Ответ дляLedi April
З вами розмову мушу завершити. Ви мені не рівня. Перепрошую. Нехай все у вас буде добре
Ledi April• 14 декабря 2022
Ответ дляLJA
челядь это те, кому президент всегдв виноват, а они великие вершителм истории- раз где-то стоят и лозунги вопят в которых сами мало что понимают. А потом сваливают быстро, когда роследстаия рвзгребать надо. И других винят в том, что сами себя и обманули.
Я коренная киевлянка меня мне российские нарративы никогда не интересовали. В них любят ковырятся патриотки на удаленке - которых позиция перекати поле.
Ledi April• 14 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
так вы этим трендежм и заняты, своим советом и воспользуйтесь:))
Ledi April• 14 декабря 2022
Ответ дляLJA
ваши ценности всем понятны, не надо их прэцировать на других. Как и не надо родменять причинны и следствия происходящего. Перекати поле с маргинальным сленгом и представлением о жизни, хвалится здесь, что папку своей дитачки прихватила(образно) вытолкала (буквально), бо её детке папка надо- уровень духовности зашкаливает просто.
Ledi April• 14 декабря 2022
Ответ дляLJA
не ровня. И даже подзаборным хамством вам не удалось спровоцировать меня опуститься до вашего уровня. Всего хорошего.