Я_з_Франека• 14 декабря 2022
Кінець зими близько. До весни залишилось 76 днів
Добрий вечір, незламні! Ще мінус один)
Сьогодні наше місто обзавелося генераторами для котелень, тому всі будуть з теплом. Радіємо тому, що ще вчора було тим, як має бути. Ще б трішки світла)) це я мрію
Вездевлазиющая• 14 декабря 2022
Вітаю! Тримаймося далі! Я навіть не рахувала, але закінчення зими у днях це приємніше читати😀
Я_з_Франека
• 14 декабря 2022
Реально дні біжать
а це ж наше життя спливає. Але в такій ситуації - най біжать) краще я буду стара, ніж війна
Ms. Dolly• 14 декабря 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Реально дні біжать
а мне наоборот, как почитаю такие темы сколько МНОГО дней зимы осталось, так такая депрессуха нападает, пока не читаешь такое, так и не задумываешься