Бедная Лиза• 14 декабря 2022
Переписка і запит клієнтки. Ну от що б ви відповіли такій людині?
Мені відверто, просто, смішно. Селити вже не хочеться
Бронювання на букінгу. Чітко вказаний чассзаселення та виселення, вказано що житло без зарчування і всі зручності що надаються.
Що в людей в голові?
Ло Шарик• 14 декабря 2022
Ответ дляБедная Лиза
Ця клуша вже в ЧС в групі де є 80% подобової міста
НА таких і хвиину витрачати не треба, щоб щось пояснити. Бо коли ’тупий’ - то воно того не знає і не розуміє, тільки всім навколо тяжко.
Мене аж вивернуло, як прочитала.
Рюмка ДЗЫНЬ• 14 декабря 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
так багато хто, нарешті, таки побував у ’європах’)))) мені це нагадує мого співробітника, котрий на початку 90-х поїхав на пів року на заробітки в Португалію. По приїзду всюди, чи треба чи ні, він тулив ’А в Португалії...’. В кінці кінців, коли він при черговому сабантуї затягнув звичне ’А в Португалії...’ у відповідь прозвучав хор ’та йди ти нах*** зі своєю Португалією’
Це просто повний треш, хотілось написати, а я вкрала гроші, щоб привезти товар, а потім бред всякий читать. І взагалі їдь в свою Європу і не морочь мені ж...
Бедная Лиза
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯ не в теме
Та ясно, Проня Прокопівна з пансіонів повертається) Блін, вибісила вона мене. Шкода, не можна її сюди, ми б їй пояснили, що до чого. Так шкода наш бізнес, який виживає в цій дупі. І отаке приходить, пальці розчепирює і верзе всяку хню про Європу
От про бізнес це дуже влучно ви сказали.
Рожки-да-ножки• 14 декабря 2022
Ответ дляЯ не в теме
но-но, що за панібратство
вони повертаЮться
Я не в теме• 14 декабря 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
но-но, що за панібратство
вони повертаЮться
Міль пардон, оконфузилася) Ми ж пансіонів не кінчали)
Мотористка• 14 декабря 2022
Автор, молю залишайтесь професіоналом, не переходьте на особистості. Розумію, що затригерила, але нам тут вилили і все. Їй відпишіть сухо - виїзд о 12, пізніше, нажаль, неможливо
Моя улюблена страшко• 14 декабря 2022
Где это они в Европе видели чтоб правила поселения и выселения менялись? Такие правила и все тут. Или доплата или выезд по графику. До следующего выселения 2 часа уборка номера. Горшка и корма для попугаев не имеем, радуйтесь что с детьми берем и побеспокойтесь о непромокаемых пеленках на матрас самостоятельно и заблаговременно. Люди на голову хотят сесть.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 14 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Це якийсь новий прикол у людей чи що?
В мене покупець цілий трактат написав, щодо взуття (причому його забрав наложкою), про те що вона не задоволена, що кошти вона не вкрала і потрібно робити якісно як в Європі. І оце не вкрала і Європа на пів сторінки.
Дурне поїхало в турне
Це ті, що до війни курячі шиї готували, а тепер вікно у Європу відкрили)
Завтра не пью• 14 декабря 2022
Ответ дляМоя улюблена страшко
В Европе как и у нас все можно организовать, но за дополнительную плату. Детям мило улыбаются, это максимум.
Банка с бутылками• 14 декабря 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Мля..українська гостинність. Це в Європі вона гостювала, у нас війна і ми працюємо
Ніхто їй в Європі півдня дарувати не буде.
Гага Газу• 14 декабря 2022
Я їхала в березні через Польщу, на кордоні простояла двоє суток, зупинилася поспати в готелі на пару годин, з мене взяли 130 євро як за сутки, тому нехай не порівнює з Європою, там теж такого немає
Рожки-да-ножки• 14 декабря 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дурне поїхало в турне

Рожки-да-ножки• 14 декабря 2022
Ответ дляБанка с бутылками
Аааааа
прочитала ’півня’
Намакушка• 14 декабря 2022
правила одни для всех.
почему эта госпожа считает,что она лучше других?
если у нее маленький ребенок-то это сугубо её забота обеспечить ему качественный покак.
а нежелание оплачивать следующие сутки гонит её на мороз,а не плохая вы.
Я тут с краю постою• 14 декабря 2022
Ответ дляПургену мне
Не селите. Пусть яжмамка едет назад в Европу, там попробует диктовать условия
Специй нет и горшка с подсолнечным маслом. Все пропало
Боже, как я ржу с таких людей.
Я бы не сдала квартиру таким людям.
Они ж отдолжение всем делают.
Боже, как я ржу с таких людей.
Я бы не сдала квартиру таким людям.
Они ж отдолжение всем делают.
Намакушка• 14 декабря 2022
посоветуйте провести время в комнате матери и ребенка на вокзале или попросить пристанища у волонтеров,а не в комфортных условиях посуточной аренды жилья с олией и специями )))
Скорая помощь• 14 декабря 2022
Ответ дляБедная Лиза
Ого, где вы видели, что она уже в ЧС?
Я не в теме• 14 декабря 2022
Ответ дляЛизочек
Предложить ей выносить мозг перевозчику, типа как так, меня из гостиницы выселили, не буду же я ждать с детьми и без горшка на улице, подавайте автобус к 12 часам.
Це геніально 👍😅
Я тут с краю постою• 14 декабря 2022
Ответ дляНамакушка
Или можно масла в горшок налить и специями посыпать.
Я тут с краю постою• 14 декабря 2022
Ответ дляЛизочек
Не переживайте, она и перевозчику вынесет. Это такой тип людей, что везде где она передвигается - перед ней все должны стоять на коленях. И посыпать дорогу специями, вдоль дороги должны стоять горшки с подсолнечным маслом итд. А то не дай Бог....
Ответ дляЯ тут с краю постою
Перевозчик пошлет, там и не таких обламывали )
А Автор культурная, ее можно и продавить попытаться Европами всякими
ЖивунаБагамах• 14 декабря 2022
Автор, хотите вежливо - напишите, что следующий день забронирован. Но чую, ждет вас отрицательный отзыв
Кстати, мне, по-моему, хозяйка один раз на букинге сама отменяла бронь. Но там была такая же ибобо, как ваша гостья
Муркамурковна• 14 декабря 2022
Оо як я люблю таких)) автор просто пишіть такі правила проживання, якщо вас не влаштовує то прошу зняти бронювання. Все, я б не пояснювала, бо вона на 100000% знає шо як і тд, це просто така суть людини
Бедная Лиза
• 14 декабря 2022
Ответ дляСкорая помощь
Ого, где вы видели, что она уже в ЧС?
Тобто де, я її туди внесла. Якщо оюди приїжають в місто і починають бикувати то через 30 хв про них знають всі агенції подобової і заселять їх навряд. Ми так і злодіїв ловимо…… на живця
Бедная Лиза
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Автор, а Вы можете клиентке кинуть эту тему на мессенджер?
Знаєте приказку : не рухай івно не буде смердіти