Раз одела не бу• 14 декабря 2022
Поезд в Варшаву из Киева есть? Или куда то в Польшу.
Подскажите пожалуйста. Киев Варшава есть но на него не даёт купить билеты. Как будто он временно не ходит.. кто знает напишите плиз)
НетЕщеНаверное• 14 декабря 2022
Скажите пожалуйста, кто недавно покупал сколько стоит билет на поезд Киев Варшава?
Сегодня я не я• 14 декабря 2022
Користуючись нагодою, спитаю: планую відрядження, як комфортніше / спокійніше / швидше дістатись Київ-Варшава?
Прямий потяг Київ-Варшава, чи Інтерсіті Київ-Пшемишль, Пшемишль-Варшава? Думаю, може, в Інтерсіті у першому класі можна буде ноут покласти і трохи попрацювати?
Раз одела не бу
• 14 декабря 2022
Ответ дляKitty-77aa
Киев хелм купите
А потом чем в Варшаву добраться может знаете? Хотела детей на каникулы свозить и маму..
Оно само купилось• 14 декабря 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Покупала вчера, 1770 грн
АнтиТроль• 14 декабря 2022
Ответ дляЛагшмивара
Билеты на Варшавский поезд купить не реально.
Ешьте в Перемышль.
Купити реально. А ось повернути нереально
АнтиТроль• 14 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Київ Хелм . Потім інтерсіті вже стоїть і чекає
Оно само купилось• 14 декабря 2022
А вообще за 20 дней их продают, ровно в 8 00 выкидывают места, и брать надо очень быстро, через пару минут уже все выкуплено.
АнтиТроль• 14 декабря 2022
Ответ дляОно само купилось
Швидше всього купляти через мобільний додаток
Не за Будка• 14 декабря 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
На 31.12 есть билеты, зайдите и посмотрите.
Не за Будка• 14 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Киев-Хелм - Варшава
ЖД білети ловлю• 14 декабря 2022
вартість одного квитка на сьогодні складала 1760 грн.
Пишіть в особистих, підкажу як зловити квитки
НетЕщеНаверное• 14 декабря 2022
Ответ дляАнтиТроль
Вернуть реально, но деньги я ждала пол года,
НетЕщеНаверное• 14 декабря 2022
Ответ дляЖД білети ловлю
Большое спасибо
Капуста Маша• 15 декабря 2022
Ответ дляЛеся 1
Скажіть будь ласка, а як на інтерсіті потім купити квіткі. Хельм-Варшава. Це можна в потягу зробити? І картою можна розраховуватись?
Можна і квитки купити, для цього додаток скачайте Portal Pasazera, там легко купити. Але даже якщо не вдастся, виходити з київського потягу і провідник скаже в який вагон стоячого вже потягу сідати до Варшави. Там продадуть білети. Фішка тільки в тому, що якщо купите через додаток- будете сидіти. А якщо ні- то є ризик, що не буде вільних сидячих місць.
Капуста Маша• 15 декабря 2022
Ответ дляРаз одела не бу
Якщо саме до Варшави, і немає квитків на Киів - Варшава, то краще потягом до Хелма. Бо звідти 3 години і Ви вже в Варшаві. А з Перемишля пересадка ще в Кракові. Довше будете добиратись. А ще якщо вас 4 , то в прямому потязі до Варшави в купе 3 місця.
АнтиТроль• 15 декабря 2022
Ответ дляЛеся 1
Купую через сайт