Бла бла бла• 15 декабря 2022
Де повинно висіти дзеркало? Туточки чи тамочки?
Осьо проблема століття переді мною. Є дві стіни у передпокої, там виведені провода для підсвітки. На одній стіні буде дзеркало, на іншій - картина чи постер чи ще щось декорне. Час вирішити, де що висить...
Фоткаю з вхідної двері. Прямо - санвузол, кімнати. Ліворуч - гардеробна, під вікном там буде стояти сундук-лавка, щоб перевзуватися. Не знаю, де зручніше повісити велике дзеркало?
Ближче до гардеробної - варіант 1
Ближче до входу в дім, до дверей - варіант 2
Ближче до гардеробної - варіант 1
Результат:
вже голосів:
49 (60.49%)
Ближче до вхідних дверей
32 (39.51%)
Ближче до гардеробної
Нога на ногу• 15 декабря 2022
По феншую в зеркале не должна отражаться входная дверь. Отток энергии
Я не на долго• 15 декабря 2022
Думаю дальше от двери. Там шире вроде коридор то есть можно дальше отступить и посмотреть на себя.
Бла бла бла
• 15 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
Навпаки, оглядати красу неземну краще біля дверей, там більше місця. Тому й вагаюсь власне
Я не на долго• 15 декабря 2022
Ответ дляНога на ногу
А мы каким боком к феншую?
Я не на долго• 15 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
Вешайте где вам лично будет удобнее смотреть.
Зоркая Зорро• 15 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
мне тоже так показалось.
Бла бла бла
• 15 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
Зручніше біля дверей. Але це ж побігла в гардеробну, вдягла кофточку, вибігла... Ні, фігня. Побігла в гардеробну, перевдягла кофточку, побігла... 5-6 кроків, але за життя такий кілометраж набігаю...
Телефон Рубика• 15 декабря 2022
Перед виходом все в дзеркало будете дивитись
Не зручно взутою по хаті
Я не на долго• 15 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
Как вариант в комнате еще одно. Или в шкафу где-то. Вы одно планируете?
А я с косою• 15 декабря 2022
зеркало будет смотреть в окно? я такого еще не видела... это ж кому-то зайчик напротив подожжет квартиру если солнце будет светить в зеркало
Бла бла бла
• 15 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
В гардеробній не хотіла дзеркалом стіну займати, там максимально будуть речі, взуття, верхній одяг
Майская киска• 15 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
Красу краще споглядати, не витоптуючи в ’брудній зоні’
Бла бла бла
• 15 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
А ролети чи штори навіщо? Вікно ж закрите їми буде, як у всіх) Та й підпалити я зможу хіба що свій паркан 😆
Я не на долго• 15 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
Зато физикал тренинг)
Без QR коду• 15 декабря 2022
Зеркало должно расширять пространство и играть выгодно со светом, у Вас два варианта не очень удачные. Вариант дальше от входной двери был бы более выгодным, если бы там дверь была не распашная.
Бла бла бла
• 15 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
Зато физикал тренинг)
В мене сходи на другий поверх) Тренінг щодня ок, срака як горішок. Ну, коли-небудь буде🤭
Без QR коду• 15 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
Возле дверей выгоднее тем, что Вы не будете обутая ходить по всему коридору чтобы посмотреть на себя. А для общего интерьера он не особо удачный. Практичнее.
Бла бла бла
• 15 декабря 2022
Ответ дляБез QR коду
Двері планую в гардеробну дві створки, жалюзійні. Як в салуні з ковбоями, туди-сюди
Я не на долго• 15 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
Ну так и обегать ровно не помешает) Возьмите лист ватмана или картона по размеру зеркала прикрепите к стене и представьте что это зеркало туточки и тамочки и решение придет
Я б такое не носила, но продаю• 15 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
Зробіть на двері, з внутрішньої стороні
Без QR коду• 15 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
Тогда лучше там.
Бла бла бла
• 15 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
Я взагалі думаю, що треба його купити, притягти додому та повісити. Але чоловік бурчить, що тільки красивого дзеркала нам в ремонті й не вистачає... Засереться, розіб´ється під час робіт
Замыленная• 15 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
В гардеробній інше дзеркало причепіть
Я не на долго• 15 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
Думаю он прав. Просто повесьте что-то наподобие или какое- то старое на пару дне там и там и думайте что там зеркало примерьте ситуацию что идете с кофтой и т.д. И решите куда в итоге.
ДваДваВосемь• 15 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
красу неземну вы с юмором.
Живчик-счастливчик• 15 декабря 2022
Біля дверей, щоб можна було із взуттям себе побачити і не натоптувати бруду, та й дверима гардеробної по дзеркалу можна зацідити у першому варіанті. Можна тут також, тоді здалеку ще глянути на себе можна 🙂