cherkashka@i.ua• 15 декабря 2022

Китай обрав рашу пишуть

Щось там подумав той пінь та поставив на хуйло
rybka21• 15 декабря 2022
Ответ дляИннecca
Зашла на сайт,нет такой петиции.Или удалили,а может фейк.Жаль конечно,но ничего это особо не меняет.
Немає, перевірила.

Иннecca• 15 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Немає, перевірила.
Так ,але що рабам ті пісулькі.Як царь сказав,так і буде.пох на них.
rybka21• 15 декабря 2022
Ответ дляИннecca
Ну звичайно нічого, якщо ініціатива не походить від самого царя. Він у глухому куті. І в пошуках способу як з цього вийти живим
Soufit• 15 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
25 тис на 145 млн
позорисько, а не країна
та пуйлу що є що нема та петиція. але най буде
То в них з 145 мільйонів, більша частина не знає що таке інтернет, не кажучи вже про ´петиція´