Светка-пипетка• 15 декабря 2022
Успадкування.
На кого буде ділитися спадок.
Є чоловік, дружина, син та онук( дитина їхнього сина, що загинув)
Була в схожій ситуації і тут спірне питання. Мені дісталась пів квартири бабусі та дідуся. Судилась з дядьком та двоюрідним братом. Їм по 1/4 - мені 1/2. Але то було в росіі. Просто роздуми на тему. Щось мова зайшла.
Клин_Кляйн• 15 декабря 2022
На чоловіка, дружину та онука. Син- це брат померлого? На нього не буде
Светка-пипетка
• 15 декабря 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Було два сина. Один помер, залишив по собі дитину
Светка-пипетка
• 15 декабря 2022
Ответ дляrybka21
А хто помер?
Батько сімейства має онкологію. Написав заповід на дружину. Я кажу, що інші члени родини також можуть претендувати на спадок в разі чого( не доведи Боже, ніхто ж не знає хто за ким)
Клин_Кляйн• 15 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Його мати, батько та син розділять спадок між собою в рівних долях
Клин_Кляйн• 15 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Тільки неповнолітні діти та пенсіонери батьки можуть отримати 50% від того, що мали б отримати без заповіту
Светка-пипетка
• 15 декабря 2022
Ответ дляrybka21
А хто чоловік зі старосту?
Є сім‘я: чоловік, дружина, син та онук( дитина молодшого сина) Голова сімейства захворів та заповів все дружині. Онук повнолітній
Дую ветер• 15 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Тогда все получит жена по завещанию. Если по закону, то жена 50% имущества и от остальных 50% - жена, сын и внук по праву представления в равных долях. Это если совместное имущество или нажито в браке. Если добрачное или личное, то на троих в равных долях. Если жена пенсионер, то там еще обязательная доля.
Светка-пипетка
• 15 декабря 2022
Ответ дляДую ветер
Зрозуміло. Дружина пенсіонер.
Ну, таке… в мене інша стація була.
Дякую за відповіді
Ну, таке… в мене інша стація була.
Дякую за відповіді
Дую ветер• 15 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Зрозуміло. Дружина пенсіонер.
Ну, таке… в мене інша стація була.
Дякую за відповіді
Ну, таке… в мене інша стація була.
Дякую за відповіді
Я не знаю российское законодательство, но интересно, почему вам присудили половину бабушкиной квартиры, а дяде только четверть? Или дядя не сын бабушки?
Сегодня я не я• 15 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
По закону 1я очередь родства жена, дети и родители. Но если у внука родитель погиб, то внук за бабушкой/дедушкой наследует ту часть, что по закону должен был унаследовать родитель.
А насчет завещания, так мой муж когда пришел к нотариусу наследовать имущество за своей матерью по завещанию, сказали что отец пенсионер все равно имеет право. И этот отец обманным путем (якобы унаследуем и дарственными разделим что кому чтобы с куплей/продажей не связываться для дележки) заставил мужа отказ от завещания в его пользу написать. Тогда почему-то нотариус еще вызвала его брата чтобы тот написал отказ от наследования по закону своей части раз от завещания есть отказ. В итоге все унаследовал отец и ничем не поделился...
ПриснитсяЖЕ• 15 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Якщо заповіт є, то дружина все успадкує, це якщо б написав на сина, то дружина могла б претендувати, як пільгова категрія, а так все зрозуміло.
Светка-пипетка
• 15 декабря 2022
Ответ дляДую ветер
В моїх діда та баби було два сина. Мій батько загинув. І в них состався син із сім‘єю та я, онучка від молодшого сина.
Мій дід помер. І бабуся собі жила в квартирі. Я на той час була не повнолітня. Потім коли мені виповнилось 18, бабуся зробила заповід. На мене та брата двоюрідного ( онук від старшого сина) хоча мала ще сина, а заповідала онукам. Я в те все особливо не занурювалась. Коли бабуся поперла зв’язувалось, що дід та баба були в розлученні. Ну і судові процеси. Дядько хотів усе собі, його син хоч половину. Я отримала половину, а вони між собою розділи пів квартири
Клин_Кляйн• 15 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Отримає дружина
Клин_Кляйн• 15 декабря 2022
Ответ дляДую ветер
Очень похоже на наше. Автор по праву представления. А вот почему сын дяди еще получил часть - загадка
Мюллерная• 15 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Ваш муж пошел на поводу у отца и все потерял. Его ошибка.
Светка-пипетка
• 15 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Это если нет родителей пенсионеров или инвалидов
Нема батьків уже
Клин_Кляйн• 15 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Автор написала, кто есть. Родителей нет в условиях
Клин_Кляйн• 15 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Автор, извините, но заповіт с буквой «т»
Светка-пипетка
• 15 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Автор так написала, что ничего не ясно. Тем более, что все живы
Немає батьків уже. Є лише ті кого написала і хто, на мою думку, може претидувати
Дую ветер• 15 декабря 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Нет загадки, автор все понятно написала. Она и двоюродный брат получили по полквартиры по завещанию. Я так понимаю, брат с дядей поделился
Клин_Кляйн• 15 декабря 2022
Ответ дляДую ветер
Да, я потом ниже прочитала объяснение